Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taka jedna....

CZY JESZCZE KOGOKOLWIEK DZIEWICE INTERESUJĄ?

Polecane posty

Gość mimi28
Taka jedna-nie uważam,żeby był to problem:) Jaksię zakocham i bede czuła,że jestem dla kogos wazna to seksik to nie problem-wręcz przeciwnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi28
Deska, dokładnie! i jeszcze jedno jeżeli nie jesteś pewna, nie rób tego! Spotykałm się z takim jednym ,tez mi opowiadął różne bajki , a mi cos w nim nie grało (a sexsik wisiał w powietrzu)-okazało sie, że to zwykły baiarz -i tyko bym żałowała! to się nazywa kobieca intuicja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi28
Sorry-babiarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi28
No i tego sie trzymać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ale mój chłopak to nie jest jakiś tam babiarz. Wręcz przeciwnie. On jest kochany:) Zwłaszcza przeze mnie. I wiesz, już długo razem jesteśmy, on mnie do niczego nie namawia, nie molestuje i nie zależy mu tylko na tym. Tyle, ze nie wiem, czy mu jeszcze tak jak kiedyś na mnie zależy:( Ale wtedy przecież już nic nie poradzę:( I właśnie chciałabym już z nim być zawsze. Ale nie wiem, czy on tego chce. Jeszcze dwa lata temu o niczym innym nie marzył, ale czuję, ze teraz już jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że lepiej być samemu, niż z kimś, kogo się nie kocha, byle tylko nie zostać sam na sam ze sobą:) Ja bym tak nie potrafiła. Nie dość, że taka osoba by mnie denerwowała, czułabym wstręt do samej siebie, że w ogóle żyję z kimś, kto nic dla mnie nie znaczy, to w ogóle uważałabym to za jakiś rodzaj prostytucji- oddaję się komuś tylko po to, zeby nie być samemu:o Bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi28
Taka jedna-28 lat Deska-Myśle,że się po prostu boisz:/ Zrób jak czujesz-ja bym pewnie spróbowała :)-bedąc w Twojej sytucj!-tego czy bedziecie razem np. za 20 lat nigdy się nie dowiesz!-ryzyko w tych sprawach zawsze istnieje.Ważne,żebys była pewna swoich uczuć-a jego do końca nigdy nie poznasz. Mysle,że ważne są czyny, zachowanie faceta a nie słowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Mysle,że ważne są czyny, zachowanie faceta a nie słowa...\" to na pewno tez tak wlasnie mysle moj spalil mowi sie trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swoich jestem pewna. Ale już teraz jesteśmy w \"separacji\":( W sumie to trwa tak od jakichś 6 miesięcy:( Niby byliśmy razem, było ok, ale po miesiącu już nie było kolorowo. I nie wiem, co się stało. On chyba też nie wie, przynajmniej tak mówi. Teraz w ogóle nie ma mowy o seksie, bo wyglądałoby to na żałosną próbę zatrzymania go własnym tyłkiem:) To już nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi28
Deska-może zacznijcie od jakiś intensywniejszych pieszczot(może zresztą juz są) żebyście się poznali, Ty swoje ciało, aż sama tego zapragniez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi28
Deska ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to właśnie jest straszne, bo wiem, ze nie znajdę drugiego tak dobrego i kochanego człowieka jak on. Ma swoje wady, i ja je dobrze znam. Ale jest skarbem. I na pewno jest kimś, z kim chciałabym przeżyć swój pierwszy raz. I ostatni najlepiej też:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi28
ooo-to troszke zmienia sytuacje! On ma doświadcznia?-nie musisz odpowiadać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi28
Mam nadzieje,że On rozumie Twoje obawy-ale ja bym sie liczyła z tym,że poszuka kogos z kim bedzie miał sex!-tak to jest z facetami(ciagle mam nadzieje,że nie z wszytkimi). Znam taką parę i tak to się właśnie skończyła. Co ma byc to będzie-może lepiej dla ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi28
Jak nie miał nikogo-to dobrze dla Ciebie-he, he, he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi28
Chodzi mi o to,że poczeka. Ale ja bym się pobawiła z nim w ,,niby sex"-pewnie bedzie milusio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem:) On rozumie moje obawy, zresztą ja np. nie miałabym nic przeciwko temu, zebyśmy w końcu zaczeli robić razem różne rzeczy...:) Ale to nie jest takie proste. W sumie nawet nie mamy gdzie i kiedy:o Nie sądzę, zeby nawet jak mnie zostawi szukał kogos innego. I on też nie sadzi. Znając go, tak się nei stanie. Jak kogoś spotka, to tak przypadkiem. No i musi się zakochać:) Też tak ma. I dla mnie to bardzo dobrze, ze jeszcze tego z nikim nie robił. Wspaniale nawet:) I byłoby tak cudownie, gdybyśmy mogli to robić tylko ze sobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooooo:) Ja bym się też pobawiła:) Bo on jest kochany, czuły, mimo że nie ma specjalnych doświadczeń, zawsze wie, co zrobić, zeby mi się podobało, żeby mi było przyjemnie. Ja co prawda jestem głupia i się wstydzę np. niektórych rzeczy:o Ale też bym już chciała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi28
Eeee to czuje,że będzie git, pojedziecie sobie w góry i ... Powodzenia, trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi28
Zmykam! Dobranoc Wszyskim Niedziewicom i Dziewicom!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi28
To też tak będzie ;) 3m się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deska nawet nie wiesz jak Ci zazdroszcze że masz u swojego boku takiego faceta tacy jeszcze wogle istnieją co trwają przy dziewczynie która nie daje im du....y? no normalnie jestem w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×