Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taka jedna....

CZY JESZCZE KOGOKOLWIEK DZIEWICE INTERESUJĄ?

Polecane posty

Gość stefanek9022
Ja chciałbym miec laske dziewice która by była zawsze tylko ze mną:D:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefanek9022
no ja jestem prawiczkiem:):):):):):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni jak zaczyna się szukać żony
To dziewice zaczynają interesować. Przecież nikt tak naprawdę nie chce takiej w którą inni się spuszczali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erto 26
JA MARZĘ O MIŁOŚCI DO DZIEWCZYNY KTÓRA JEST DZIEWICA I BĘDZIE TYLKO MOJA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, dlaczego?:) Nie przesadzaj... Ja się tak nie czuję, zartowałam:) Nie ma co się dołować. Mam nadzieję, zę nie uwazasz tak dlatego, ze jesteś dziewicą:O WIem, ze jak się np. czytuje wpisy na tym forum, to mozna stracić nadzieję, ze normalni ludzie istnieją, ale świat jest duży i szeroki, skoro Ty jesteś taka, jaka jesteś, to na pewno sa tez ludzie podobni do Ciebie. I kogoś na pewno znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, dziewice, mogę zapytać ile macie lat :) ? bo ja pewnie z was wszystkich to najbardziej przegrana jestem a i tak mam się znakomicie :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz:P Więc nie jesteś najstarsza. A wczoraj była z nami tutaj jedna dziewica, któa mam 28 lat. Ona powinna być naszą mentorką;) No przywiązałam się. Ile kłopotów i stresów mniej, zdrowa jestem, na pigułkach, gumach i szczepieniach na hpv oszczędzam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee no jeśli będziesz miała stałego partnera godnego zaufania to bez przesady ;) ponoć seks wpływa korzystnie na zdrowie ;) nie lubisz orgazmów :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
którego :D na tego sprzed chwili -owszem , tylko zapomniałam zapytać, czy i Ty tam gościsz :) ? na tego o szortach :P ;) ? pomyślę czy Ci odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×