Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mlody maz

mam ochote na mila znajomosc

Polecane posty

Gość mlody maz
no ale jak mam nie uwazac ze jestem madrzejszy skoro wypowiedzi wiekszosci ludzi na tym topiku sa tak straszliwie glupie i ograniczone! zadne z Was nie zadalo sobie trudu, zeby poznac chociaz troche mnie i moja zone, nasze relacje, upodobania w zakresie erotyki. kazdy tylko nasuwa bzdury osadzajac po sobie! walicie teksty jak z jakiegos automatu. np. kto Ci przedlurzacz powiedzial ze to ja zaproponowalem te zabawe, a nie moja zona? znasz moja zone zeby mowic czy cos u niej przegralem? przeciez to tak zalosnie glupie. litosci, naprawde!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosołekk
ja to nawet sie nie dziwie że jego zona się na to zgodziła, bo która kobieta dłuzej wytrzyma z takim nudziarzem? A tak bedzie miała troche czasu dla siebie jak on będzie bujał w obłokach...zreszta robi to przeciez od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wczas jesz śniadanie
hi,hi, młody mąż przegrał na całej linii ;-) Uznaj to, ja nie zauważyłam twej wybitnej inteligencji jak na razie :-o Jesteś mętny typ i tyle :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do młodego m
...i jak?? złapało się coś?? :classic_cool:ps.na portalach znaczy się :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka rybaka
ależ ja zadawałam ci pytania, jak rozumiesz wirtualną erotyczna znjomość obraziłaeś się i uznałeś za atak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli to Twoja zona zaproponowała,tym gorzej dla Ciebie :o Podaj chocby jeden powód dla ktorego mialbym chceć Cie poznać ? Kumpli do kieliszka mam,jestem hetero.Chyba,ze jakies orgietki,ale sorry - Ty się do tego nie nadajesz. Wszystkie wypowiedzi tu,sa napewno madrzejsze niz wypowiedzi min.Leppera,więc nie sa ani żałosne ani głupie. ps.nie zasługujesz na litośc:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:59 mlody maz no ale jak mam nie uwazac ze jestem madrzejszy skoro wypowiedzi wiekszosci ludzi na tym topiku sa tak straszliwie glupie i ograniczone! Tą wypowiedzią pogrążyłeś się zupełnie. Ludzie popełniają błędy ale inteligentni potrafią się do tego przyznać, ty tej cechy nie posiadasz niestety :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody maz
poziom glupoty siega szczytu:) dawajcie dalej. kazdym kolejnym postem udowadniacie jakie macie problemy ze zrozumieniem prostego przekazu, prostej w sumie sytuacji! przedlurzacz Ty to sie wogole skompromitowales straszliwie! skoro nie chcesz mnie poznawac, to jakim prawem mnie oceniasz? na jakiej podstawie? wyziera z Twoich wypowiedzi naprawde kawal ZIEMNIORA! gratuluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I UCIEKŁ MŁODY MĄŻ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO TO JEST ZIEMNIOR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie może być prawda.. :\\ Powiedzcie, że to prowokacja nie mieści mi się w blond główce, że to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heidiiii
Głupku, ty się skompromitowałeś! Nie widzisz tego jeszcze? Żałosny jesteś i głupi jak ziemnior :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody maz
do agniesia malgosia: ale tak uprosc sprawe:) o co Ci chodzi? do jakiego niby bledu mam sie przyznawac skoro zadnego w rozmowie tutaj nie popelnilem! porazacie mnie ludzie, naprawde! jakas wariatka ciagle krzyczy ze cos wygrala, czy ze ja cos przegralem, druga agentka mi wmawia ze nie umiem sie przyznac do jakiegos bledu (??), jakis gostek twierdzi ze jestem do dupy kompletnie, ale rownoczesnie on nie chce mnie wogole poznac, wiec nie wiadomo na jakiej podstawie opowiada ze jestem do dupy skoro nic o mnie nie wie.... paranoja:) podoba mi sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosołekk
proste pytanie: czy mamy tu do czynienia z jednym madrym i cała reszta idiotów czy tez jest odwrotnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daj numer telefonu
do siebie i Twojej zony, chętnie was poznamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody maz
do rosolek: skad wniosek ze tlum ma wyzszy poziom inteligencji niz pojedynczy czlowiek? jak znam dokladnie odwrotne wnioski plynace z badan prowadzonych przez psychologow tlumu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wczas jesz śniadanie
Wariatka? Koleżko, serio się już zamknij bo dawno nikt na kafe nie zrobił z siebie takiego głąba :-o Chcesz stać się legendą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że w twojej małej główce nie mieści się pojemniejsze znaczenie słowa \"błąd\". Więc \"błąd\" jest nie tylko ortograficzny. Mam na myśli całe twoje zachowanie, uzgadnianie z żoną zdrady, szukanie partnerki przez internet i udowadnianie wszystkim jaki jesteś wyjątkowy, mądry, elokwentny i w ogóle naj... naj... Jeszcze tylko czekam, ąz napiszesz jakim to jesteś cudownym kochankiem :D Odpuśc sobie koleś, bo niby masz 27 lat a bredzisz jak niedojrzały nastolatek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ tu nie ma tłumu Autorze. Tu każdy jest indywidualnością. Nawet niektórzy wybitną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody maz
przedlurzacz dobre:) moja intencja nie jest poznawanie Ciebie, chcialbym jedynie zebys odrobine pokory wykazal zanim zaczniesz kogos okladac swoimi ostrymi ocenami! a propos, na tym topiku nie szukam wirtualnego kochanka dla zony;) innym razem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosołekk
coś ci sie pomyliło. Nie jestesmy tłumem. Kazdy wyraża własne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wczas jesz śniadanie
Oj, słusznie cię tu ktos nazwał pajacem. Przebóg, miał on rację...zreszta wiekszość inwektyw, która tu padła pod twym adresem, jest w pełni uzasadniona :-O Człowieku, miej trochę godności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty tak się chcesz
z wszystkimi tu poznać? Brakuje Ci znajomych? :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się odezwę
meg26_80@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do młodego m
nie wiadomo o co mlodemu chodzi. Nudzi się chłop, w dodatku wszystko mu jedno o czym gada, bo odpowiada nie na temat :o:o pewnikiem jakaś babeczka klątwę na niego rzuciła, jak tu na kafe się zdarzało i teraz on z nudów umiera biedaczysko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody maz
do agniesia malgosia: a kto Ci gdzies wspominal o bledach ortograficznych?:) smiech normalnie... pytam sie Ciebie, jaki to blad popelnilem do ktorego powinienem sie przyznac? wskaz mi, bo ja nie widze zadnego bledu. ale Was to wkurza, ze mozna miec tak otwarte relacje z wlasna zona... nie przypuszczalem. najsmieszniejsze jest to, ze ja nikogo tutaj do niczego nie zachecam. nawet nie mowie, ze takie relacje i zabawy jakie preferuje ja i moja zona sa czyms dobrym dla innych zwiazkow... a mimo wszystko taki problem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody maz
do wczas jesz sniadanie: lecz te schizofrenie, bo to grozna choroba, dobrze radze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, brak słów :O Najgorsze jest to, że nie widzisz tego, jak żałosny jesteś. Taka głupota jak Twoja nie jest powszechnie spotykana więc albo jesteśmy wybrańcami i mamy możliwość przebywać z KIMŚ tak szczególnym jak Ty albo to prowokacja (skłaniam się ku tej myśli coraz bardziej) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×