Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lybkaaaaa

Co planujecie kupis sobie na wiosne?

Polecane posty

Gość lybkaaaaa

Jakie okrycie? Plszczyk czy kurteczka czy od razu wskakujecie w letnie rzeczy? A buty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajusiaa
czesc;) planuje kupic buty w panterke, jakąś brązową torebke niedawno upolowałam łądy, lekki bezowy płąszczyk kilka letnich bluzeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjkjl
postanowienie wiosenne zmieniam spodnie na spodnice i co najwazniejsze zaczynam je nosic.acha no i jeszcze czerwone buciki juz kupione sliczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yfyfyydyd
kupiłam już kurtkę skórzaną, pantofle na ukochanych szpilkach i drugie cichobiegi. myślę jeszcze o jakimś płaszczu eleganckim zapewne czrnym i jakieś apaszce/chustce. Napewno zaszaleje z satyną, kupię pewnie ze 2-3 koszule (białą-bo nie mam, jakąś na długi rękaw i jedną na krótki), jakąś wiosenną spódnicę(też pewnie nie jedną). Poza tym chyba tylko biżuterię jakąś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ostatnim \'Glamour\' czytałam że brązowy już jest niemodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrrrrrr
tak od razu wskakujemy w sandaly niezaleznie od pogody :):O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie uczeń
no właśnie...jakie kolory będa modne? Czy ktos wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrrrrrr
zielony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie szpileczki!!!!!Znalazlam u siebie w Łodzi super sklep ze szpilkami po 30 zeta i chyba wykupie je wszystkie:) A poza tym to szorty(moze kiedys schudne na tyle zeby je sobie nosic),jakas mini bo chlopak nalega:P,i duzo fajnych gadzecikow-wkrotce mam osiemnache i na te impreze musze byc odstrzelona jak diabliw iec szykuja sie mega zakupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modne kolory: Biel, żółć, czerwień, zieleń, szarość, czerń, fiolet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie ejst najistotniejsze jakie korlory bo nie akzdemu i nie w kazdym kolorze dobrze co nie?Wazne CO jest w modzie...np ze koturny i szpilki,ze bufiaste rekawki,ze mega obcisle spodnie.....juz mniejsza o kolor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mega obcisle
??? chyba zartuszje poczytaj sobie avanti najmodniejsze sa szerokie spodnie :O modnisie za 2 grosze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do downka
kochanie rzuc ares tez jestem z lodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niee...i tu sie nie zgadzam..jesli wyznacznikiem tego co uznajesz z amodne jest avanti to chyba nie najlepiej:) Jesli wspieramy sie czasopismami to moja droga zajrzyj do Glamour albo Cosmo...Avanti nie ejst wyznacznikiem mody tylko czasopismem prawde powiedziawszy reklamowym...jesli chcesz to poszukaj sobie po tym co jest na wybiegach chociaz i na to trzeba patrzec z przymruzeniem oka jako ze nie liczy sie wybieg ale i przelozenie tego na warunki polskie co nie? A tak btw. tylko bez agresji...chcesz nosic szerokie to nos.....chociaz wiosna mysle ze powinno sie podkreslac to co sie ma a nie ukrywac pod spodniami:)Ale spoko,kwestia wyboru i wlasnego gustu a o gustach sie nie dyskutuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do downka
oczywiscie mialo byc ADRES:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzuacm adres:) To jest kolo Górniaka(brzmi mega glamour co nie?:P) tam gdzie jest tylko teraz nigdy nie pamietam czy tam jest central czy uniwersal.w kazdym razie w tym budynku przy skrecie w Rzgowska:) Udanych łowów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do downka
uniwersal:)spoko wielkie dzieki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie wykup mi wszystkiego bo cie znajde skubancu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do downka
zostawię jakąś parkę dla ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferdka.
Ja nie wiem , co jest modne i nie interesuje mnie to. Zamierzam kupic w końcu jakąś sukienkę , bo ciągle chodze w porach; Jakaś spódnicę też , bluzkę koszulową i krótki płaszczyk. Bo generalnie ubieram sie jak przyprzoł , co mi w gruncie rzeczy odpowiada, ale czasem chciałabym się poczuc jak dama :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
kropki będą modnę :) więc poluję na fajne dodatki w kropki :D tylko, żeby te wszystkie wieśniary tak się nie ubierały :/ kurde, kiedyś moim ulubionym kolorem był turkus, zrobił sie modny, ja cała happy, a potem wyglądałam jak pospolita labadziara :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferdzia
ja obiecuję , ze grochów nie bede nosila nie cierpię grochów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupię kolejne kiecki za kolano,tuniki,baleriny,korale,ale to na cieplejsze dni. W sobotę jade po czarny sweterek,czarną,duuużą skórzaną torbę,oficery i moze jakis płaszcz w stylu militarnym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa ja mam na oku milion rzeczy tylko kasy brak:P tej wiosny wskakuje w RETRO ciuchy:P super torebki z kokardkami, buty baleriny, kurtki skorzane, bawelniane z duzymi guzikami, bluzki, tuniki, kolczyki, wszelkie dodatki... aaaaa.. juz chce to wszystko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja planuję sobie kupić zwykłe dżinsy - rurki: jasnoniebieskie, proste i najlepiej jakiejś dobrej jakości. Ale to za jakieś 2-3kg:) Myślę że warto coś takiego mieć w szafie, bo to do wszystkiego pasuje. Do tego czerwone balerinki, biała koszula... ah, rozmarzyłam się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipcik
ej,ja dfzisiaj kupiłam takie buciki ze skóry czerwone z kokardką na czubku w CCC za 159zł.Podobają się wam,jęsli kojarzycie które?no i jeszcze w kratę płaszczyk w orsay.cudo.tydzień wcześniej upolowałam kuferek czerwony za 89zł.Boski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markietka ta parwdziwa
plaszczyk nosze od roku a widze ze wy dopiero teraz planujecie kupic jak staje sie niemodny, grochy tez juz latem byly modne, satnowe bluzki pol roku temu,teraz modne sa bufki i awangardowe wzory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipcik
ale grochy też będą modne-nie gadaj.Płaszcze to chyba zawsze,tylko zależy w jaki deseń.a z bufkami się zgadzam-wracają do łask:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plaszcz najlepiej jest miec klasyczny, bez wzorow, trencz ;) kazdego roku bedzie modny paski, grochy, krata.. wszystko passe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lybaaaaaa
Kupilam wczoraj plaszczyk rozkloszowany z rozkloszowanym rekawem z zaokraglonym kolniezykiem i z wielkimi guzikami! Mama zamiar kupic sobie buty na platformach i kilka tunik w wielkie kwiaty juz mam kilka na oku.Torbe ogromna juz mam:) i wielkie okulary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×