Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Cruz20

Dlaczego fececi nie szanują już kobiet????????????

Polecane posty

Gość Cruz20

W dzisiejszym swiecie to kobieta musi walczyć o mezczyzne , bo ci teraz przebieraja jak w ulegałkach. Wogóle przestali szanowac kobiety, nie potrafią sie juz odnosić kulturalnie ani nawet zabiegac o kobiete w jakiś porzadny sposób. Kiedy patrze na te głupie panienki , które na każdej dyskotece nadskakują facetom , zeby je tylko zauważyli to robi mi sie niedobrze. Oni zachowuja się jak samce , którzy po prostu wybierają najlepszą samice by sie z nią kochać i przedłużyć ród. Dawniej to przecież facet musiał starac sie by dziewczyna zwróciła na niego uwagę, to on zabiegał o spotkania, dogadzał, nieraz sie poświęcał. A teraz.. z łatwością wyrzucania śmieci wyrzucaja kolejne dziewczyny ze swojego życia. Chciałabym , żeby powróciły dawne czasy, odwieczne prawo natury, że to mężczyzna ma zabiegac o dziewczynę a nie odwrotnie. Faceci!!! do boju !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike../
do boju;)? po cholerę przecież sama napisałaś, że aktualnie naszym jedynym zadaniem jest odpowiedni wybór;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 774uu7
faceci nie szanują już kobiet bo kobiety nie szanują facetów kobiety udają że są męskie, a facet w takim przypadku albo będzie mniej męski od kobiety, albo będzie musiał być świnią żeby sprostać wymaganiom prawdziwego twardziela ten wyścig płci prowadzi donikąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waccek
Widocznie juz sie naszanowali i maja dosc . Feministki , dzieki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BO KOBIETY
same im na to pozwalają!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nvbrty
bo kobieta jest od obciagania ..Jaki jest sens nadskakiwać ?To kobieta ma potrzebe być z mezczyzną,a nie na odwrót..Mezczyznie wystarczy lód ..Jezeli nie ma kobiety to sobie sam zwali..Dlatego mezczyzni nie potrzebuja kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nvbrty
mezczyzni nie potrzebuja milosci tak sa skonstruowani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BO KOBIETY
nie jestem feministka ale jak widze jak kobiety daja się traktowac to az mna rzuca. Przykład? mój kuzyn-kolezanki mojej chłopak mówi ze był u rodzinki a ona: wiem ze byłes na dyskotece .. nie mam pretensji bo wiem jacy sa faceci ...ja ci nie zabraniam , musisz sie wyszalec itp. a on rzeczywiscie był u rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike../
jaką rolę w teh historii ma kuzyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuzyn
jestem statystą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike../
statysta nie statysta "do boju i respect" tako rzecze ród kobiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytanie ze zrozumieniem
kuzyn jest chlopakiem o ktorym mowa .-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa jeszcze tacy, ktorzy zabiegaja o kobiete, a potem o nia dbaja, nie zwazajac na czyhajace wszedzie pokusy :). Chociaz w obecnym swiecie kobieta kobiecie wrogiem :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZYŚPIESZENIE
JEST TAK BO FACECI TAKIEGO POKROJU LASKI TRAKTUJĄ BEZ SZACUNKU. DLA NICH TO NIC NIE WARTE KURWY. JEDNAK ONI ZAPOMINAJĄ, ŻE TEŻ SĄ CHUJAMI I BEZ WARTOŚCIOWYMI SKURWYSYNAMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet_29
Bo kobiety same się szanują. Puszczają się, są łatwe, nie chcą trzymać czystości i dziewictwa oraz bawią się w przygodny sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet_29
miało być: same się nie szanują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo kobiety przestaly szanowac siebie... a to przykre, gatunek szanujacych sie wymierajacy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cruz20
dziewczyny sznujmy sie , bo faceci jak widać powyżej traktują nas tylko jak "maszynke do lodów"!!! Jeślimy sie bedziemy szanować to i oni zaczną. ...mam nadzieję....... Pozdrawiam wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeśli ktoś
...sam się nie potrafi uszanować to i niech nie wymaga tego od innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ele
bo kobiety same nie potrafia sie szanowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ODPOWIEDZ JEST TAKA
że faceci nie szanują kobiet bo kobiety nuie szanują samych siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego że kobiety same sobie na takie traktowanie pozwoliły i co najgorsze pozwalaja nadal!!!! Oni poprostu wykozystuja sytacje bo jest im łatwiej!!! Nie musza sie \"zcierać\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan duze pe
ach moze tez kobiety nie chca starego typu facetow choc widze ze pare was teskini moze znajde taka kiedys:)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeśli ktoś
absurdalna sprawa ale to prawda stara jak świat: - "Jeśli kobietę traktujesz jak królową ona chce być traktowana jak dziwka a jeśli traktujesz ją jak dziwkę chce być traktowana jak królowa":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim skromnym zdaniem facet traktuje kobietę dokładnie tak jak ona tego chce znam kilku facetów wyrywających laski na dyskotekach i traktujących je jak pojemnik na spermę , podczas gdy ta jedyna jest dla nich świetością i przy tej jedynej stają się dzentelmenami w sumie to gdybym była factem i zobaczyłabym półnaga blondyne wyginająca się tyłkiem w moją stronę nie wiedziałabym potrzeby traktowania jej jak kobiety bo kobieta i laska to różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupi facio
Prawda jest tak że mężczyźni każdą nowo napotkaną kobiętę przypożądkowują pewnym ustalonyn przez siebie kategoriom kobiet. Dokonują tego na podstawie wyglądu zewnętrznego, zachowania się kobiety oraz czasem na podstawie opinii jaka ma dana kobieta. Całkiem inaczej traktują kobietę pół nagą wywijającą tyłkiem na dyskotece a całkiem inaczej przyzwoicie ubraną, mówiącą z sensem i na temat. W tych drugich się zakochują, w tych pierwszych zostawiają nasienie i szukają następnej głupiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×