Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Cruz20

Dlaczego fececi nie szanują już kobiet????????????

Polecane posty

Gość ale o co chodzi...
=Ja= ....swiete slowa :) poparte praktyka i wiedza naukowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałem was wiele
Chciałabym , żeby powróciły dawne czasy, odwieczne prawo natury, że to mężczyzna ma zabiegac o dziewczynę a nie odwrotnie. Faceci!!! do boju !!! pfff takiego wała teraz to wy poczujecie ten olewający wzrok gdy się buźka niepodoba, jest na mnie zapotrzebowanie na rynku to nie musze się o was starać bo same to robicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hrabia Monnnte Christo
masz bardzo egoistyczne podejście bo myślisz tylko o własnej wygodzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden kolo
Ja tam nie nadskakuje,w ogole jak spojrze tak z boku na swoje traktowanie kobiet to jakies meskie dosyc mam do nich podejscie-nie cukruje za bardzo, nie łasze sie itp.a jakos i tak mam wziecie.ina sprawa ze jestem przystojny i przyzwyczailem sie do tego ze sie za mna panie ogladaja na ulicy wiec moze z tego sie bierze moja postawa.jak poznam kobiete i widze ze oczekuje ode mnie wydzwaniania bog wie ile razy dziennie,wystawia mnie na jakies idiotyczne testy majace udowodnic ze mi zalezy na niej itp. to daje na luz i odpuszczam sobie.nie trawie u was tej niedojrzalosci-jak kobieta jest zdecydowana i chce sie spotykac to powinna dac czytelny sygnal a nie jakies debilne testy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cruz20
Zgadzam się , że dziewczynę traktuje się tak jak na to zasługuje , ale przecież są faceci ,którzy nie szanują nawet tych , które są porządne. Zostawiają je dla byle przygody na dyskotece , żeby samemu sobie udowodnić jaki to z nich macho. Facet nie potrafi byc po prostu wierny żadnej kobiecie!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden kolo
Ja potrafie byc wierny i mam swoje zasady.Jak zwiazek sie wypalil to zrywam i zawsze tak robilem.A udowadniac sobie swoja wartosc poprzez nieustanne podboje to moga,ale niedojrzali moim zdaniem.tez mam swoje osiagniecia na tym polu,jak kazdy szanujacy sie facet,ale mnie kreci raczej gonienie kroliczka, a jesli juz tylko seks to raczej w nielatwych, nietypowych okolicznosciach- typu seks z zajeta, mezatka itp.Takie akcje moga krecic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cruz20
Samiec jesteś zwykły i tyle. mam nadzieje , ze trafisz na taką , która tak cie zakołuje , że już nigdy nie spojrzysz na żadną inną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kallkkaa
Bardzo dziwne wstępne stwierdzenie że kiedyś mężczyźni szanowali kobiety, podaj wiek czy lata, bo z tego co ja sie uczyłam czy czytałam to kobiety jeszcze nie tak dawno temu nie miały nic do powiedzenie,miały ustawiane śluby przez super tatusiów,czyli były sprzedawane, a jeśli facet przed ślubem miał toszkę ja poadorowa to tylko po to żeby zachowa pewne reguły. Poza tym uważam że jeśli kobieta sie nie szanuje to meżczyzną jej też nie będzie szanował, to równiez tyczy sie płci przeciwnej, jeśli widzę że facet siebie nie szanuje to nigdy nie bede go szanowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden kolo
Do cruz: Nie wiem skad tyle w Tobie agresji.Moze to zly dzien? A na zakołowanie mnie to raczej bym nie liczył:)Zreszta co ja takiego zrobilem ze mi tego zyczysz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cruz20
nie wiedziałam ,że to taka zła wróżba ,znaleźc kogoś kto stanie sie twoim całym swiatem i dla kogo będziesz chciał zrywać gwiazdki z nieba :) Każdemu życze takiej miłości - tylko odwzajemnionej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka, że w swoim dzikim pędzie do dorównaniu mężczyznom kobiety przegięły pałę i to się mści. Panowie doszli do wniosku że już nie muszą (i tu im się nie dziwię - zainteresowane baby odwalają robotę za nich i za siebie jednocześnie), Także kochane panie te wszystkie Narcyze i Adonisy, niebieskie latawce co to tylko przedmiotowo do pani.... - kochane, przecież to my same...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hołota oderwana od pługa nie szanuje kobiet 🖐️:D Cruz nie nasza wina, że chodzisz na wiejskie dyskoteki :D:D:D A serio, to teraz lochy biegają za knurami? Nie jestem na czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala25a
Sama zauwazyłam ten brak szacunku.To jest wina kobiet,że są takie miękkie.Jak dasz sobie wejść na głowe,to facet myśli,że mu wszystko wolno.Poza tym jeśli kobieta sama podwala się do faceta na dyskotece,to sama jest sobie winna,ze potem facet jej szanuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy od diety
żeby Ciebie szanowano musisz najpierw szanować sama siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
He, he... Dobrze Wam tak, głupie baby! Macie to, na co ciężko pracowałyście przez dziesiątki lat. Niezależność, wolność i równouprawnienie. :-) Kosztem zatracenia poczucia kobiecości, pustki emocjonalnej i samotności. Doprawdy, samotność jest dla kobiety prawdziwą gehenną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa***
Nareszcie część z Was zmądrzała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Szacunek ma się jeśli się sobą coś reprezentuje. I bardzo słusznie. Zacytuję tu Wesele Figara: \"Cóżeś uczynił dla zyskania przywilejów. Zadałeś sobie ten trud, aby się urodzić, nic więcej\" Większość ludzi (tak zaliczam kobiety między ludzi :P ) nie reprezentuje sobą niczego i na takowyż szacunek zasługuje. A że dzisiejsza nowoczesna kobieta jest niemal całkowitym zaprzeczeniem animy (Jung, świta coś, nieprawdaż?), to i nie mają co się spodziewać traktowania jak ideał (przynajmniej po tym momencie, kiedy to ludziom w związku otwierają się oczy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Khe, khe... Apostoł, kolego, narażasz się. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ehh, nie pierwszy i nie ostatni raz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyt
na szacunek trzeba zapracować, NIGDY nie powiem, że mężczyźni nie szanują kobiet, bo ja trafiam na facetów, którzy zawsze mnie szanują. Mój mąż nigdy nie dał mi powodu, by zwątpić w jego szacunek. ALE NIC ZA DARMO!!! Z jakiej racji facet ma skakać nad kobietą, kiedy ta zachowuje się jak np. tania lala, albo nie szanuje jego? Na szacunek trzeba zasłużyć postawą. Mężczyzna nie jest gorszy od kobiety ani odwrotnie. Wszyscy jesteśmy ludźmi i każdy powinien pracować nad SOBĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
He, he... Popatrz, Apostoł. Odważna ta koleżanka, nie ma co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Spoko, zaraz ją zjadą. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie należy się domagać od innych, zeby postępowali w taki sposób, w jaki sami nie postępujemy. Jeżeli ja szanuję innych, to i mnie szanują, proste. Oczywiście, można sobie po prostu dać wejść na głowę, ale to też na własne zyczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie faceci szanują....to dlatego że trzymam ich na dystans....pozatym jestem ładna wykształcona i mam własna firmę męzczyźni boja sie takich kobiet jak ja.....wiedzą że poprzeczka jest wysoka:D ale mnie na stałe mężczyzna nie jest potrzebny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Ja się Ciebie, Roksana, wcale nie boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dlaczego fececi nie szanują już kobiet????????????" A kiedykolwiek szanowali???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurek29
ja szanuje tylko swoja kobiete inne mnie nie interesuja ,a jezeli nie interesuja automatycznie mam problem z głowy ,gorzej maja panowie latajacy za spódnicami...nie latajcie panowie jak macie swoje panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deha
aby faceci szanowali kobiety to kobiety przede wszystkim powinny szanowac siebie a nie szmacic sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acccca
taaa a jeszcze dawniej facet walił kobiete maczuga w łeb i ciagnąl za włosy do jaskini..gdzie sie podziały te dobre czasy... świat się zmienia. czy na gorsze nie wiem ale średniowieczne ujecie kobiety albo muzułmańskie czy to co w afryce robia z kobietami to do dobrego na pewno nie nalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×