Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Cruz20

Dlaczego fececi nie szanują już kobiet????????????

Polecane posty

Gość hjgyjgjy
Latwiej z gory zalozyc,ze wszystkie sa takie same a pozniej ewentualnie milo sie zaskoczyc.Zanim to sie stanie szacunku brak - z takim podejściem wątpliwe,że to sie w ogóle stanie.Bo szanujaca sie kobieta olewa prostaków,którzy nie szanują jej i ma o nich złe zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjgyjgjy
?Jaki brak zasada? Dopóki nie krzywdzę nikogo, moje życie jest moją sprawą. I mniej ma zasad oraz mniej wg mnie na szacunek zasługuje taka cnotka-niewydymka, która jeszcze nikogo między nogami nie miała, a na ten przykład okłamuje ludzi, obsmarowuje za plecami, rozpuszcza plotki, itp. niż dziewczyna, której jedyną "skazą" jest fakt, że po prostu lubi seks. Dla niektórych życie seksualne jest wyznacznikiem "porządności". Idiotyczny pogląd. Dla mnie taki ziejący nienawiścią, zakompleksiony i posrany ze strachu przed kobietami Prawiczek i kropka jest równie mało "porządny" jak dzi**i z Pigalaka. A jeśli już miałabym wybierać czyjeś towarzystwo, wybrałabym bez wahania tę ciężko pracującą kobietę niż takiego Prawika, co to się uważa za ostoję moralności. Lubię seks, no i? Czy idąc z kimś do łóżka popełniam przestępstwo? NIE. Czy robię krzywdę? NIE. Więc NA CZYM polega ten brak zasad? Bo nie jest to zgodne z katolickim pojęciem moralności? A jeśli jestem niewierząca? Też mam się stosować? Nie widzicie tego bezsensu? Jeśli facet mnie ocenia tylko na podstawie mojego życia seksualnego, to dla mnie jest to imbecyl nie zasługujący na moją uwagę. Moja seksualność jest tylko jednym z elementów mojej osobowości, a ktoś, kto zawęża swoją uwagę tylko do niego jest bardzo mocno ograniczonym człowiekiem. Więc po cholerę mam się przejmować kimś tak ograniczonym?" POPIERAM!!! CHOCIAZ SAMA NALEŻE DO TYCH DZIEWIC CZEKAJACYCH Z SEKSEM NA TEGO JEDYNEGO TO ROZUMIEM PODEJŚCIE OSOB TAKICH JAK TY :) I UWAZAM,ZE GORZSZY JEST BRAK SZACUNKU DO TAKICH OSOB NIŻ SAMO BYCIE TAKĄ OSOBĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj facet sie o mnie zabiegał rok czasu i w koncu mu sie udalo bylismy ze sobą poltora roku (było pieknie i kolorowo do czasu)ale w tym czasie zle mnie traktowwal szczegolnie jak wypil lub gdy byl zdenerwowany i niby taki ideal a potrafil mnie wyzwac przy kolegach wykrecac mi rece ,podduszac, i gadać przykre rzeczy ze bedzie gwalcil i rabowal i czy to było normalne ?? a pozniej mnie zostawil bo stwierdzil ze sie za bardzo klocimy ale dalej mnie chce kontrolowac wscieka sie gdy widzi jak sie spotykam z innymi i specjlnie komentuje profile innym laską na fc dlatego go usunelam a najgorsze jest to ze za nim tesknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abec
"dlaczego faceci..." - bo niektóre kobiety same do tego doprowadziły, ale sa i takie które na to nie pozwalają i chwała im za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Socjolog
Jeśli jesteś kobietą, to zanim zaczniesz mówić że mężczyźni Cię nie szanują ani o Ciebie nie ubiegają to (w związku lub bez): 1) spójrz w lustro na swoją twarz i sylwetkę 2) zastanów się nad swoją dietą i trybem życia (wpływa na powyższe) 3) zastanów się czy potrafisz zachowywać się jak kobieta (czyt. czy dajesz mu możliwość zachowywania jak mężczyzna, czy budujesz jego godność i pewność siebie pokazując swoje przywiązanie do niego, czy też w społeczeństwie kolegów musisz być gwiazdą żeby to wszyscy kumple dookoła Cię porządali a twój facet czuł się jak "zdobyty wielbiciel") 4) Czy seks i bliskość jest dla Ciebie wspólnym przeżyciem a nie prezentem który robisz swojemu mężczyźnie za to że cały dzień był dobry i pozmywał w mieszkaniu (seks się nie daje- tylko przeżywa z kimś razem) 5) Czy zachowujesz się jak dama? (używany język i zachowanie) Niestety aktualnie imprezy towarzyskie są zapełnione albo pasztetami, które narzekają że nikt ich nie chce bo nie dbają o siebie, albo bardzo ładnymi laskami które żeby "zdobyć" musisz mieć gruby portwel, dobry szpan i bmw a i tak Ci się nie uda, bo ich celem jest posiadanie jak największej ilości "celebrytów" wokół siebie, którzy będą je ubóstwiać i się z którymś prześpi od czasu do czasu. Drogie kobiety pocałujcie się same w dupę bo to co się dzieje to tylko wasza zasługa. Facet to twór prosty i się nie zmienia- szanuj go on szanuje Ciebie. Jesteś brzydka- spierdalaj. Lubisz jak koledzy podrywają- jesteś kurwą. Zasady takie same od lat. Ale teraz feminizm, równouprawnienie, kobiety na ważnych posadach, to się w głowie popierdoliło że jak jestem ładna i ważna to mi wolno "poszaleć". Tutaj okroiłem tylko sprawę dotyczącą kobiet, oczywiście o facetach można napisać jakieś drugie tyle ale brakuje mi tekstu w komencie :D P.S. I proszę mi nie odpowiadać żadnym katolickim praniem mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adonis901
Wynika to z tego że same siebie nie szanują oraz z tego że nie szanują facetów. Kobieta szanująca swojego faceta jest szanowana przez tegoż faceta oraz przez innych bo to się udziela poprzez zachowanie tej kobiety wobec faceta nie koniecznie jej bo to się przenosi na zarówno facetów przez kobiety i odwrotnie. Kobiety często traktują machinalnie facetów wymagając i wymagając bez końca facet zacznie czuć się zagrożony i zacznie myśleć o ucieczce i szukaniu spokoju w między czasie zacznie tracić szacunek do kogoś kto go traktuje przedmiotowo i kobieta często zostaje sama obwiniając oczywiści faceta że odszedł bo był np. leniwy albo niezaradny. Kobiety to egoistki i to co czuje czy myśli facet nie jest istotne ważne jest co myśli kobieta i czego ona chce dla kobiet ważne są tylko one same i ich potrzeby. Uwłaczanie godności facetowi poprzez porównywanie go do faceta koleżanki albo że 5lat temu byłeś inny no moja droga 5 lat temu też byłaś inna nie byłaś taka zachłanna. Facet straci szacunek do kogoś kto go nie słucha obraża porównuje pogania wiecznie szuka dziury w całym no i o wszystko obwinia że to wszystko wina faceta. Kobiety często kopiują zachowanie matki wobec ojca na początku jest ok a po ślubie kobieta pokazuje jak to jest naprawdę i zaczyna się jazda, i odwrotnie córki kopiują zachowania ojca wobec matki ojca z zapędami sadystycznymi tak się dzieje bo często gdy jest to 1wsze dziecko córunia tatusia wszystko co robi tatuś jest ok pozostałe córki czy synowie nie przejmują tych złych nawyków po ojcu czy matce bo ojciec czy matka się już odfiltrował w pierworodnym i ojciec czy matka tych negatywnych cech nie przekazuje dalej. Dorosłej kobiecie czy facetowi z nalotem po rodzicu trudno zbudować normalny związek, często są to związki przelotne albo obarczone cierpieniem i kłótniami niszczącymi obie strony związku w dłuższym czasie. Osoby po związkach takich często pozostają same bo psychicznie są wyeksploatowani i nie maja siły na kolejne ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawniej feminizmu nie bylo teraz jest.i to kobieta m podrywac mezczyzne, utrzymywac rodzine itd. Czas na samice alfa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobiety dzisiaj to worki na spermę, maja zero szacunku do swojego ciała jak śmietniki  każdy może coś tam włożyć  :) 🙂🙂

Polecam app Tinder  ale pamiętajcie  materiału na żonę to tam nie szukajcie bo będzie ci pol bloku zaspokajać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×