Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość www.bonprix.pl

czy ktos dokonał zakupu poprzez www.bonprix.pl

Polecane posty

Gość _N.
kilka razy zamówiłam u nich ubrania - tylko raz byłam zadowolona. Wygląd ubrań w katalogu odbiega od rzeczywistości. Kolory są nieco inne, jakość ubrań pozostawia wiele do życzenia. Zamówiłam kiedyś sukienkę wieczorową z wycieciem na plecach. Sukienka przypominała na żywo kawałek szmaty - czerń była jakby sprana, materiał cienki, prześwitujący i powyciągany - rozmiar także nie ten. Bon prix ma generalnie zaniżoną rozmiarówkę. Trzeba zamawiać ubrania minimum o 1 rozmiar mniejsze od tego, który się nosi. Fakt, zawsze można im zwrocić towar, jeśli jesteśmy niezadowoleni, ale i tak nie polecam. Minusem jest tez długi czas oczekiwania na przesyłkę - u mnie za każdym razem było tak, że pisali, że powinnam dostac paczkę w terminie do 2 tygodni od zamówienia. Po 2 tygodniach znajdowałam w skrzynce list od nich z informacją, że czas oczekiwania na towar przedłużyl się o kolejne 2 tygodnie. Tak więc paczkę otrzymywałam mniej więcej po miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N .
kilka razy zamówiłam u nich ubrania - tylko raz byłam zadowolona. Wygląd ubrań w katalogu odbiega od rzeczywistości. Kolory są nieco inne, jakość ubrań pozostawia wiele do życzenia. Zamówiłam kiedyś sukienkę wieczorową z wycieciem na plecach. Sukienka przypominała na żywo kawałek szmaty - czerń była jakby sprana, materiał cienki, prześwitujący i powyciągany - rozmiar także nie ten. Bon prix ma generalnie zaniżoną rozmiarówkę. Trzeba zamawiać ubrania minimum o 1 rozmiar mniejsze od tego, który się nosi. Fakt, zawsze można im zwrocić towar, jeśli jesteśmy niezadowoleni, ale i tak nie polecam. Minusem jest tez długi czas oczekiwania na przesyłkę - u mnie za każdym razem było tak, że pisali, że powinnam dostac paczkę w terminie do 2 tygodni od zamówienia. Po 2 tygodniach znajdowałam w skrzynce list od nich z informacją, że czas oczekiwania na towar przedłużyl się o kolejne 2 tygodnie. Tak więc paczkę otrzymywałam mniej więcej po miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antośia
U was są fajne ciuchy ale z tymi cenami za rozmiar ,przesadzacie,idąc do sklepu normalnego kupuję ciuchy w jednakowej cenie za każdy rozmiar, a wasze ceny są kosmiczne,zmienćie ceny ,towar wasz będzie znikał jak ciepłe bułeczki,pozdrowienia dla bon prix wasz klient:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze odradzam bonprixa
ŻENADA ŻENADA ŻENDA!!! Nie dosc ,ze nie mozna w zadned sposób sprawdzic statusu zamówienia,nie dosc ze wysyłka umnie trwala 5tyg(!!!),to jeszcze zam. przyszlo niekompletne(o czym panstwo z bp nie raczyli ani droga mailowa ani tel.powiadomic-anulowalam reszte zamówienia-przyczym nie ukrywam ZAGOTOWALAM SIE LEKKO!!!bo nikt nie móg mi udzielic wiążącej odpowiedziw temacie czy i kiedy bedzie reszta...dodatkowo doliczyli sobie oplate za czlonkostwo w ich klubie wcale niemala kwote...zdzierstwo i niekompetencja pracy!!!!Oczywiscie kolory bluzek dla dziecka sa inne od zamówionych przezemie:/ ODRADZAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia_H
ODRADZAM!!! Ten sklep to jakaś porażka! Na zamówienie czekałam 2m-ce, po czym po raz enty zapytałam kiedy będzie dostawa i po raz enty otrzymałam odpowiedź "zamowienie jest w trakcie realizacji, na dzień dzisiejszy nie jesteśmy w stanie podać terminu wysyłki". Dobitnie "podziękowałam" i anulowałam zamówienie. Nie dajcie się zbałamucić na piękne fotki. Co z tego, skoro sprzedają towar, którego nie mają na stanie!!! Co to za sklep?!?! A co ciekawsze - w momencie zamawiania pojawia się napis "towar dostępny". ŻENUJĄCE PO PROSTU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ,z rozmiarem jest tak jak pisza wyzej tragedia ale najlepiej kupowac i placic przy odbiorze wtedy towar szybko przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy więcej! Pracownicy do wymiany, zapominają o zamówieniach, mylą się we wszystkim, wysyłają niekompletne zamowienia ( których nie chcą skompletować i zganiają winę na producenta). Jak można nie sprawdzić co się wysyła?! Konkretna porażka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy moze Któraś z Was Miłe Panie napisac mi rozm 42 i 44 ile cm jest w biuscie tali biodrach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×