Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość www.bonprix.pl

czy ktos dokonał zakupu poprzez www.bonprix.pl

Polecane posty

ja wielokrotnie zamawiałam z tego ciuchy i jestem bardzo zadowolona - przeważnie są to bluzki bądź spódnice, raz się przejechałam ze spodniami długością, bo było napisane że są bardzo długie [a że mam 177 to mi są takowe potrzebne] a się okazało że w rzeczywistości są dobre kilkanaście cm krótsze niż w opisie. ale generalnie, jak tu większość narzeka z rozmiarem 34, sama taki noszę i żaden ciuch nie poszedł jeszcze po rodzinie, po znajomych, do reklamacji ani do kosza. wszystko jest na mnie dobrze dopasowane, kwestia dobrego wyboru według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oryginalna dziaraaaa
Jak ktos sobie chce kupic dlugie spodnie to niech bierze katalog firmy Otto. Wszystkie spodnie sa sprzedawane w 3 dlugosciach. Sliczne ciuchy ale drogie. Spodnie od 180 w gore.... bluzki od 85..srednia cena od 100 do 200 bluzki mam juz 2 pary rurek z otto, mam 179 cm wzrostu... sa super!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm nie słyszałam jeszcze o tej firmie... oni mają też takie katalogi wysyłkowe jak coś w stylu bonprix czy neckermann?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rotunda
A gdzie można znaleźć katalogi otto? Byłabym wdzięczna za informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eviva
bonprix to lipa a szczególnie rzeczy w promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula123
ja zamawiam rożne rzeczy i jestem zadowolona nawet z tych które są na promocji wiec to zależy od gustu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariaannab
wybrałam letnią sukienkę z dzianiny, która na powiększonym zdjęciu nie wyglądała na tak grubą(dzianina) jak była w rzeczywistości. z wielkim żalem odesłałam ją, w niedługim czasie na moim koncie pojawiła się zwrócona kwota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja odradzam
zamowilam kapy na lozko i czekalam 3 mce. ciagl;e wysylali pismo ze nie ma ze kolejny m-c i mc w koncu zadzwonilam i anulowalam zamowienie. ciagle sie nie wyrabiali i wysylali tylko gotowe maile ,przepraszamy dolozymy wszelkicg staran zeby zrealizowac i ble ble ble i nie ma juz 3 mce . nigdy wiecej bon prix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bashor78
Tak, zakupiłam baleriny . Jestem b. zadowolona, choć mam zazwyczaj wielkie problemy z dopasowaniem sobie obuwia. Dostawa była w "przyzwoitym" czasie. Ale zawsze przed zamówieniem mam wiele problemów do rozwiązania i wiele niepewności, dlatego nie zamawiam zbyt często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooooooooo
siema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamówiłam towar o wartości 59,00 zł plus koszty przesyłki 13,50zł, dostałam po trzech tygodniach towar /nie wiem czy właściwy, bo nie odebrałam paczki/ za kwotę pobrania 91,60.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To chyba jakieś nieporozumienie??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meryem45
Chciała bym kupić w bonprixe bluzkę-Tunikę ale mam problem z rozmiarem za zwyczaj noszę rozmiar 38 a w/g ich tabeli powinnam 40. Jestem w rozterce bo ta tunika bardzo mi się podoba , proszę o doradzenie. Pierwszy raz będę ich klientką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenar1
Zamówiłam dżinsy, sweter i bluzkę - tunikę. Zmierzyłam się i wybrałam rozmiar zgodnie z ICH tabelą!!! Np. spodnie (biorąc pod uwagę rozmiar bioder) powinnam wziąć 40 lub 42 (byłam na granicy tych dwóch rozmiarów). Zamówiłam 40 i... zapięte przekładałam przez biodra!!! Sweter też był za duży - odsprzedałam koleżance. Bluzkę - tunikę odsprzedałam innej koleżance - dużo tęższej ode mnie. Spodnie odesłałam. Jakościowo bluzka może być, ale naprawdę radzę zamawiać rozmiar mniejsze rzeczy, to MOŻE będą dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniska27
a czy ktos wie czy maja oni sklep w ktorym mozna przymierzyc ciuchy tak jak w normalnym sklepie i gdzie on sie znajduje bo nielubie kupowac kota w worku prosze o odpowiedz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimozowata kuna
a czy ktoś zamawiał ciuchy w neckermannie? czy tam tez trzeba wybierać rozmiar mniejsze rzeczy zeby były dobre??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna trzydziestkaaa
moja kolezanka podniecala sie tym bon szajsem przez poł roku, w koncu zamowila bluzke, okazala sie duzo za duza, w innym kolorze i materiale niz na zdjeciu. jednym slowem porazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinucha
Ja dostałam paczke wczoraj i powiem że wszysko wyglada lepiej na zdjęciu, ale nie jest najgorze. A co do numeracji to jest duuuużo zawyżona! Ja noszę 38 i mam spory biust, pod wzgledem ich numeracji co do biustu mam 42. Bluzkę zamówiłam 36/38 a przyszła taka wielka że sprzedałam ją osobie która nosi 44!!!! Jak dla mnie przesada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wicka
Często zamawiam dla siebie i przyjaciółek,jesteśmy zadowolone z zakupów,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuiwofhaeirgv
co innego na zdjęciach,co innego przyślą-SZmaty do podłóg nie do noszenia-niestety!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wam powiem
ostatnio po raz pierwszy i ostatni zamówiłam cokolwiek w bon prix. nie dość, że czekałam na paczkę 4 tyg.to okazało się, że jednego kompletu nie dostane bo już nie mają, spodnie mieli mi przysłać za około tydzień, bluzka w rozm.36 pasowała na moją mamę, która nosi 40... i tak samo było z marynarką...zostawiłam sobie tylko czrny satynowy krawat.polecam.bardzo fajny.Resztę rzeczy odesłałam a ze spodni zrezygnowałam bo jak zadzwoniłam po 1,5 tyg.okazało się, że jeszcze ich nie mają...dodam, że nie dostałam żadnej informacji że nie ma już rzeczy, które zamówiłam.zauważyłam, że bluzka i marynarka są bardzo szerokie w tali natomiast dość wąskie w ramionach.nie jestem zadowolona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż, zależy właśnie od tego kto jakiej jakości się spodziewa... ja nie byłam zadowolona. odesłałam,bez problemu zwrócono pieniądze - koszty przesyłki. ja zaś chciałam wam dziewczyny zwrócić jeszcze uwagę na odzież katalogową na aukcjach (nie wiem czy mogę tu pisać o jakie serwisy chodzi, ale sądzę że wszystkie wiemy ;). są to dokładnie te same ciuchy co w Bon i Que, serwowane nam jako 'super jakość' itp. osobiście wolę już nawet używane (ale koniecznie zadbane) rzeczy marek które znam i wiem, że dbają o jakość materiałów i wykończeń np Cubus, Monari etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imelkaq
Od jakiegoś czasu kupuję przez bon prix. Rzeczywiście ubrania ogólnie sa w porządku, trzeba brac mniejsze numery bo faktycznie trochę zawyżona numeracja. Ale mimo wszystko odradzam NA ZAMÓWIONE RZECZY CZEKAM ZAWSZE KUPE CZASU . Np teraz zamówiłam kamizelkę tzn jakies 2 miesiące temu, miała być na święta;) i co? zaraz majówka i jeszcze jej nie dostałam. Ciągle tylko pisma ze przepraszają....Więc zastanówcie się zanim cos zamówicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opkl
Inne zdjęcia i inna rzeczywistość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj napisałam o moich złych doświadczeniach z BON-PRIX. Dzis otrzymałam zwrot za przedmiotowa narzutę. Chociaż tym sie zrehabilitowali. I tak jestem do tyłu 20 zł za przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagula
kupilam 2 rzeczy ktore wyszlo za nie 50 za kosz presylki 40 czy to kurwa jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagula
nie oplaca sie kupowac za bo wysylka wychodzi bardzo duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam zestaw 3 bluzki i sweterek; bluzki przyszły po 3 tygodniach miałam nadzieję, że będą wcześniej ale za to były dobre jakościowo, a sweterka nie było ? zadzwoniłam do nich na infolinię i jakieś niemiłe babsko poinformowało mnie że przyślą w późniejszym terminie, bo nie mają na stanie normalnie suuuper a jak bym chciała zrobić komuś prezent ze sweterka zrezygnowałam nie chciałam czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booo bee
Mam problem chce się wypisać z bon prixa bo trzeba placic co pół roku jakieś niby składki czy coś w tym stylu ok 25 zł ale nie wiem jak? pomóźcie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w łodzi
jest sklep bon prix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wk.....ony
Z całą stanowczością nie polecam tego sklepu!!! zamówiłem towar 10 grudnia, jest 10 stycznia i ani widu, ani słychu.... dzwoniłem kilka razy, informacja, jaką uzyskałem to taka, ze zamówienie jest w realizacji (czyli nikt się tym nie zajął, jak wpłynęło tak leży)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×