Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska2222222

seks z 50latkiem

Polecane posty

dlaczego zaraz uszczypliwa- ja jestem samotna wiec oprocz kompa i przyjaciol z \"eteru\" nie mam nikogo-nawet nie mowie o moim przyjacielu- bo nawet zadzwonic nie moge jak tego potrzebuje- do d. taki uklad, ale ty?jak pytam o troszke szczegolow to od razu uszczypliwa, po prostu chcialabym poznac kogos , kto nalezy do grona , w ktorym spedzam swoj samotny wieczor- czy to dziwne?:) to juz trucie?czy jeszcze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, widze ze to juz z mojej strony trucie- dla mnie rozmowa na forum nie jest \"praca na komputerze\", ok, wylaczam sie , dobranoc i obiecuje ze juz nie zajze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to i ja
no nieeeee.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
65------proszę.... no i pokłócili się...ale podobno kto się czubi ten się lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z przyjemnością---być może...ale to tak wyglądało...;) dobranoc wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszak57
65 jestem z toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszak57
z przyjemnoscia jestes stetryczalem starym dziadkiem , ktory stara sie pouczac wszystkich. Pokaz przyklady ze swego zycia jaki jestes naprawde. nie bądź mentorem i przemadrzalcem. 65 jest szczesliwa i ciesz sie jej szczęściem. jak nie umiesz się dostosować do tego topiku to daj sobie spokój i przejdź do działu emeryci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda71
nie wiem co Myszak chcial przez to osiągnąć...jest chyba zły na .....> z przyjemnością......> ale to już nie moja rzecz......polemizujcie sobie sami......mi nadal sie to podoba....tzn. podoba mi sie Myszacze, który mnie skubie i nie daje pisać.....dobranoc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to i ja
a to dobre, wprawiliście mnie oboje w dobry humor :) dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda71
ale taka jest rzeczywistość.....niestety.....siedzimy razem z Myszakiem.....wymieniamy poglądy na temat życia....świata.....seksu i ludzi.....w pzrerwach porywa nas dzika namietność.....I niech mi ktoś powie....jak ja mam świadomioe z tego zrezygnować.....ja wrócić do szarej rzeczywistiości....to wszystko jest takie trudne....tylko dlaczego tak bardzo.....kocham Go.....i mówię o tym otwarcie wszystkim...niech nikt nie zarzuca mi, że nie poptrafie mowic o swoich uczuciach wprost....to co przezywam dzisiaj to chwila.....chwila życia....cudowna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda71
z przyjemnościa------> mój Myszaczek mas ochote na dyskusję z Tobą.....polemike na temat zycia.....kobiet...i seksu....podejmujesz wyzwanie...?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda71
ktoś mnie pytał czy spedzam noce z moim Myszkiem......owszem zdaża mi sie.....odpowiem.....a nawet i poranki... ....... Znowu minęła następna noc z serii tych namiętnych.....znowu świeci słońce ......znowu jest fajnie i kolorowo.....dobranoc.....czyz nie jest pięknie.......a moż to już jednak dzień dobry.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i ja
witam się i emerytów ;) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaijuż
Anda - jak miło widzieć Cię szczęśliwą, aż chce sie powiedzieć "a nie mówiłam". :) Pozdrowienia dla Twojego M. Pozdrawiam - no i ja Również życzę miłego dnia. Ja dzisiaj robię wielkie sprzatanie, jutro wielkie pieczenie...brrrrr och te święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj Anda Anda...
mam wrazenie ,ze jestes troszeczke niezrownowazona emocjonalnie..to takie moje spostrzezenie po przeczytaniu Twoich wypowiedzi,skaczesz ze skrajnosci w skrajnosc,a jeszcze te wielokaty...hm...glowa siwieje ,dupa szaleje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaijuż
Ej, a może każdy sposób na życie jest dobry ? Po co oceniać? Kto wie jaka jest nasza przyszłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda71
z przyjemnością----------------> czyżbys tak łatwo sie poddawał....???? nie spodziewałam sie tego po Tobie......witam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) podobno regulamin Forum zabrania obrazania innych uczestników.... anda---już lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anda----podziwiam Cię taka huśtawka nastrojów-----od euforii po rozpacz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×