Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dulcia

Leg Magic

Polecane posty

Gość babcia ewa 44
JESTEM W SZOKU DOSTALAM WLASNIE TO COS DZISIAJ CZEKALAM TYLKO 5 DNI CHYBA DLATEGO TAK WCZESNIE BO BYLO AZ 5 ZAMOWIEN NA MOIM OSIEDLU NAWET DOJRZALAM NA LISCIE MOJA SASIADKE Z KLATKI OBOK NO NIC ALE TERAZ MOJE WRAZENIA PO PIERWSZYM DNIU DAJE WYCISK TO NAPEWNO MNIE OSOBISCIE BOLA POSLADKI IWEWNETRZNE MIESNIE NOG MAM OBAWY JAK TO BEDZIE JUTRO CHYBA BEDA BOLEC NOGI OGOLNIE ODEZWIE SIE PO TYGODNIU JUZ SPISALAM MOJE WYMIARY I ZOBACZE CZY ZA TYDZIEN BEDZIE ROZNICA JAK CZYTALAM DIETE TO JA BYM NA NIEJ PRZYTYLA TAKIE MAM WRAZENIE WIEC ZOSTANE PRZY SWOJEJ I ZREZYGNUJE Z TYCH DODATKOWYCH CWICZEN BO OGOLNIE JESTEM W MIARE ROZCIAGNIETA A WIEC ZOBACZYMY SKUTKI CWICZEN NA SAMYM LEG MEGIC Z MOJA DIETA NAPEWNO ODEZWE SIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia 1976
witam:))) kupilam leg magic tydz temu:) i juz mi spadaja spodnie z tyleczke ale mam pytanie ile trzeba dziennie cwiczyc bo ja robie 800 ruchow:) czy to wystarcza? prosze niech ktos mi cos poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia ewa 44
O BOZE DZIEWCZYNO TO TY JESTES DOPIERO GWIAZDA JA ROBIE 150 DZIENNIE CO PRAWDA MA GO OD WCZORAJ NOGI MNIE BOLA ZE LEPIEJ NIE MOWIC Z TEGO CO WIEM TO CONAJMNIEJ TRZEBA ROBIC 15 MINUT DZIENNIE JA OD NIEDZIELI POSTARAM SIE ROBIC 3 RAZY PO 5 MINUT DZIENNIE MAM NADZIEJE ZE MOJE SPODNIE TEZ BEDA MI SPADAC ALE DZISIAJ CZUJE JAK BYM MIALA PO DZIESIEC KILO DO KAZDEJ NOGI PRZYWIAZANE MAM NADZIEJE ZE ZAKWASY ODPUSZCZA SZYBKO DOBRZE ZE MAM PRACE SIEDZACA ODEZWE SIE PO NIEDZIELI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile kosztuje
to cudo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile kosztuje
znalazłam na allegro 350zł:O:O:O ale z tego co czytam to chyba warto:D muszę męża trochę pomolestować;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonek21
No widzę,że macie ładne osiągnięcia:)ja troszke rozleniwiłam się,ale staram się robić z płytą raz dziennie(oczywiscie całego programu nie zrobię)a pozniej wciągu dnia kilka razy,czuje się dobrze i nogi juz mnie tak nie bolą...narazie nie bede miała duzych efektów,bo teraz wyjezdzam na weekend,wiec bede miała kilka dni przerwy,a po powrocie jade w gory na dwa tygodnie,wiec nie będzie rewelacji,ale po powrocie ostro sie biore:)Piszcie dziewczeta i dzielcie się wrażeniami to pomaga i mobilizuje:)pozdrawiam wszystkich ćwiczących:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonek21
3mam za wszystkich kciuki,a najbardziej za Babcie Ewe!dziekuje za miłe słowa i naprawdę mocno 3mam za Panią kciuki,na pewno się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia*1976
no powiem Wam ze nogi tez ładnie zeszczuplały-nigdy gruba nie bylam ale po ciąży chcialam zrzucic 5 kg i chyba to sie uda juz wkrótce:) Leg Magic bardzo mi sie podoba jako sprzet do cwiczen-kiedys mialam gazelle free stayle ale jakos nie bylam zadowolona i sprzedalam a cwiczenie na magicu jest fajne ale jak wspominalam dziennie robie te 800 ruchów...ufffff A I JESZCZE COSSSSSSSSSSSSS................kupcie sobie pas termiczny(taki z gumy koszt ok 30 zl na allegro) i zakladajcie do cwiczen efekty beda 3 razy lepsze a jak zdejmiecie pas to bedziecie caaaaaale mokre:)))) a jak szybko boczki znikaja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia ewa 44
LEDWO CHODZE TAK MNIE TE NOGI BOLA MIALAM PISAC W NIEDZIELE ALE MUSZE PODZIELIC SIE WRAZENIAMI KIEDY TEN BOL MI PRZEJDZIE ? 3 DZIEN ALE DAJE RADE Z ZACISNIETYMI ZEBAMI!!! A TAKIE PASY TO JA MAM !!MOZNA JE KUPIC W MARKECIE CHYBA ZACZNE W NICH TEZ CWICZYC IWONEK JAK WROCISZ TO PRZECZYTAJ MOJE RELACJE CIESZE SIE ZE KTOS MNIE POMYSLAL MILEGO WYPOCZYNKU!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anoanoana
ODKUPIĘ Leg Magica jak komuś się nie sprawdził.Najlepiej z Krakowa.No i za niższą cenę, bo zamówić zawsze można w TV... Może ktoś się nim znudził lub z jakiś powodów nie używa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Sylwi*1976 A jak dokładnie nazywa się ten pas (ten który Ty masz?) Kupiłaś go na allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia*1976
dokladna nazwa pasa to - neoprenowy pas odchudzajacy-ja mam pas firmy THORN i do tego mam jeszcze spodenki na uda:) polecam wszystkim naprawde rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiak
Witam dziewczyny! Tak od kilku dni wchodzę na to forum i czytam o leg magic i chyba też sie skuszę. Piszcie dalej o swoich rezultatach to takie motywujące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiak
Trzymam za was kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia ewa 44
MOZE I MOTYWUJACE ALE JAK TE MIESNIE BOLA!!!! NARAZIE CWICZE 4 DZIEN I CZUJE BOL NOG ZOBACZE JAK DLUGO WYTRZYMAM NIE CHCE MI SIE WIERZYC ZE PO TYGODNIU MOZNA ROBIC 800 RUCHOW BEZ PROBLEMOW I SPODNIE SPADAJA Z TYLECZKA MAM WRAZENIE ZE TO ZARTY !?JA JESTEM W MIARE SZCZUPLA I MYSLE ZE I SPRAWNA I NIE IDZIE MI TO JAK Z PLATKA A ROBIE 500 RUCHOW PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geti
Witajcie, Postanowiłam przyłączyć sie do forum leg magic zeby moc podzielic sie z kims postepami/początkami mojej walki z tym sprzetem. Wlasnie dzisiaj zostal mi dostarczony i zrobilam juz wstepny rozruch urzadzenia. Wnioski mam nastepujace - moja kondycja jest zerowa, a cwiczenia na leg magic nie sa tak latwe jak to sie widzi w TV. Ale mam nadzieje, ze starczy mi zapalu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia ewa 44
bol nog coraz mniejszy juz mi sie udaje robic kilka razy dziennie po 1 minucie dla mnie to sukces mysle ze bol nog sukcesywnie minie o ile dobrze pamietam to w srode bedzie tydzien jak cwicze musze przyznac ze troszeczke mnie zapal do cwiczen minal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia*1976
Babciu Ewo ja robie 800 ruchów od dnia zakupu;) ale cwiczylam zawsze bo jestem tancerką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia ewa 44
DO SYLWI !TO WSZYSTKO JUZ ROZUMIEM MUSZE PRZYZNAC ZE JUZ DZISIAJ NOGI BOLA DUZO MNIEJ I JUZ W 1 MINUTA JAK JESTEM NA LEG MEGIC TO NIE ODCZUWAM TEGO TAK ZLE NABRALAM WIECEJ WIARY A MOZE UDA MI SIE NA DRUGI TYDZIEN JUZ PO 1,5 MINUTY ZA KAZDYM RAZEM NO TO DO NASTEPNEGO SPOTKANIA SYLWIA ILE MINUT ROBISZ ZA KAZDYM RAZEM ?I ILE RAZY WCHDZISZ NA LEG MEGIC DZIENNIE ?CHYBA DZISIAJ POPRACUJE Z PLYTA ! CZY Z NIA TRZEBA ? ZEBY BYL EFEKT? PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonek21
Wróciłam,więc biorę się spowtorem do roboty:)i po raz kolejny sparwdza się zasada,że systematyczność jest kluczem do sukcesu,dziś po ćwiczeniach na leg magic czuję się tak jakbym wskoczyła na niego po raz pierwszy,niestety nawet kilka dni lenistwa swoje robi:(ale trudno trzeba zacisnąc zęby i działać:)a po moim brzuszku już widać,że był na urlopie:)Zyczę wszystkim Paniom powodzenia!Pozdrowienia dla dzielnej Babci Ewy,oby tak dalej!ps.a jak Pani cukrzyca reaguje na ten wysiłek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia*1976
droga Babciu Ewo - ja przecietnie wchodze 3 razy na Leg magic dziennie ale do tego jeszcze dodaje 300 brzyszków na podlodze i troszke rece cwicze 3 kg ciezarkiem;) i to chyba wszystko......no chyba że cwiczenia w sypialni tez sie liczą:) trzymam kciuki za Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia ewa 44
moj maz tez twierdzi ze systematyczne cwiczenia z nim tez by daly dobry wynik a jesli chodzi o moja cukrzyce to jest wszystko w normnie juz jestem z siebie dumna bo od dzisiaj wchodze po 1,5 minuty 7 razy dziennie ale waga stoi w miejscu w srode zmierze sie centymetrem ale mysle ze nie bedzie zmiany .sylwia posluchalam sie ciebie i kupilam spodenki chodze w nich caly dzien i wskakuje na to urzadzenie kilka razy dziennie rzeczywiscie pupa sie poci oczywiscie nosze je na bawelniane majteczi (bokserki) meza hi hi on nic o tym nie wie !dobrze ze mam taka mozliwosc i pracuje w domu takim sposobem kilka razy wchodze na leg megic pa trzymajcie sie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia ewa 44 przepraszam że się nie odzywałam. Musze wam dziewczęta napisać ze teraz troche zaniedbałam LEG Magic bo miałam częste wyjazdy poza dom(a ciężko to taszkać ze sobą) ale jak schudły mi nogi tak nie przytyły i mam sporo chudsze Teraz od dzis znowu zaczynam cwiczenia wiec będę pisała na bieżąco. Hmm ja swój leg magic zakupiłam na allegro ale z firmy która ma podpisana umowe z TV market jako dystrybutor, poza tym dałam tyle ile wtedy kosztowało w TV markecie. Nie jest to podróbka bo ma wszystkie gwarancje itp. Z TV marketu. Jak dla mnie urządzenie jest warte swoich pieniędzy  Pamiętajcie dziewczęta najwazniejsza systematyczność. Aaa co do ekefktów to mam smuklejsze łydki, uda nie łączą mi się już na całej długości tylko przy tyłku a dupka mi się podniosła do góry  ogólnie mam płaska ale podobno (tam mówi mój narzeczony) poszła do góry i zaokrągliła się i ujędrniła :) nie miałam czasu przeczytac wszystkich postów wiec pozdrawiam was Kochane wszystkie i życze wytrwałosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia ewa 44
JAK MILO ZE ODEZWALAS SIE MADZIUNICK BO JUZ MYSLALAM ZE NIC Z TWOICH CWICZEN I ZACZYNALAM W TO CUDO WATPIC ALE MUSZE PRZYZNAC ZE MOJ MAZ ZACYTOWAL PODOBNIE JAK TWOJ CHLOPAK ALE CZY TO MOZLIWE PO TYGODNIU JUTRO BEDE SIE MIERZYLA W CM UDA I TYM PODOBNE JA SIE NIE SPODZIEWAM CUDOW MUSZE PRZYZNAC ZE TWOJE WYPOWIEDZI BARDZO MNIE ZACHECILY DO KUPNA TEGO CACKA NO I CWICZE INTENSYWNIE MNIE NAJ BARDZIEJ ZALEZY NA SCHUDNIECIU NOG I UJEDRNIENIU BO TAK TO JESTEM SZCZUPLA TYLKO MAM BUDOWE TYPU GRUSZKA JA TWIERDZE ZE GRUCHA TAKA DOJRZALA !!!HI HI BEDE SLEDZIC WASZE OPISY I OCZYWISCIE NADAL CWICZYC SYSTEMATYCZNIE I PISAC O MOICH WYNIKACH POZDROWIONKA DLA WAS WSZYSTKICH DZIEWCZYNY PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia*1976
Babciu Ewo smiac mi sie chce jak ja sama zakladam te spodenki bo wygladam w nich jak kosmitka i dobrze ze moj mąż tez tego nie widzi;) takie pantalonki nie wplynelyby chyba budująco na nasze zycie erotyczne hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia ewa 44
o tak !ale ja zakladam je na bokserki meza bo super bawelenka i na to te spodenki a potem obszerne spodnie dresowe TO DOPIERO KOSMITKA MOZNA SOBIE TO WYOBRAZIC !!!UPSSSS NAPEWNO DZIALA JAK ANTYKONCEPCJA HI HI HI !!!ALE MAM TO SZCZESCIE ZE JAK PRZYCHODZI TO PO NICH NIE MA SLADU !! PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiak
Witam wszystkie ćwiczące! Ja cały czas się jeszcze waham czy kupić to magiczne urządzenie ale jak czytam wasze relacje to bliżej jestem zakupu leg magic. Ostatnio na innym forum czytałam coś o aerobicznej 6 Weidera, dziewczyny wiecie coś więcej może na temat tych ćwiczeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia ewa 44
NO DZIEWCZYNY MIERZYLAM SIE W TYCH SAMYCH MIEJSCACH CO TYDZIEN TEMU WSZYSTKO W NORMIE T.Z.N. TE SAME WYMIARY NAJGORSZE JEST TO ZE MAM WICZY APETYT I NIE MOGE SOBIE PORADZIC Z NIM !!!PRZYTYLAM 2 KG MAZ SIE SMIEJE ZE MIESNIE MI UROSLY TO BESTIA !!PA ALE NADAL NIE REZYGNUJE TYLKO CWICZE MUSZE WYTRZYMAC MIESIAC I JAK NIC TO NIE DA TO CHYBA SPRZEDAM TO CACKO BO MAM JUZ CHETNA !!!ALE JEDNAK LICZE ZE COS TO DA !! PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babciu Ewo jak tak teraz pomysle to faktycznie ja 2 kg wagowo tez przytylam jakby jak zaczelam cwiczyc na tym urzadzonku, ale potem spadlo. To jest chyba efekt zamiany tłuszczu w miescnie, miesnie sa ciezsze. Potem spadło mi. Poza tym pamietajcie Kochane że najważniejsza jest systematycznosci i nie aż takie długie cwiczenia na tym urządzeniu. Bo jak sie cwiczy kilkanascie razy na dzien albo w tygodniu po kilka minut to jest to lepsze niz cwiczenie po godzinie 2 razy w tygodniu (wtedy jest to trening bardziej na budowe miesni a nie wysmuklenie) gdzieś o tym czytałam ale nie pamietam gdzie. poza tym tak mi też na siłownie gadali jak chodziłam :) Babciu Ewo napewno po 2 tygodniach będzie jakis ubytek, byłabys chyba wyjątkiem gdyby Tobie nie pomogło!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia*1976
bo to jest tak: zeby wychodowac miesnie nie wolno ich cwiczyc codziennie tylko co 2 dni bo cwiczone miesnie musza sie zregenerowac aby urosly a jak cwiczymy codziennie to tylko powodujemy wysmuklenie ciala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×