Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krzaczek

Wkładka domaciczna Cooper T 380

Polecane posty

Gość gość
To duzo się nie dowiedziałam. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nic ci nie dolega to tylko sie bzykaj i po pół roku idź na sprawdzenie połozenia spirali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. 18 kwietnia mialam zalozone wkladke. Pierwszy raz. Po założeniu mialam 3 dni okres tylko. Pokochalam sie z mezem tydzien po włożeniu. Na drugi dzien po seksie dostalam znowu okres i mam do dzis. Kurde czy sie matrwic??? Prosze o pomoc o odp. Z góry dziekuje:-):-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to zwykła wkładka i na unormowanie trzeba czekać pół roku.Nic się nie martw tylko się bzykaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak po załozeniu zaraz dostałas okres?W jakim dniu cyklu miałaś zakładaną.Kiedy już się bzykałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mialam 18 kwietnia zakładana. Nie mialam okresu przy zakladaniu. Po zalozeniu mialam 3 dni okres a po 7 dniach od zalozenia sie kochalam. Bo nie mialam okresu a po stosunku caly czas mam okres 2 tydzien juz jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze dodam ze mam zwykla miedziana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla wygody trzeba pocierpić na przystosowanie się organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta medoda jest od dawna i sprawdza się wsród kobiet.Bardzo popularna w Chinach i we Francji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć! Wczoraj miałam załążoną wkładkę i niestety czuję nitki, mam nawet przez nie lekki dyskomfort ... czy faktycznie po kolejnej miesiączce nitki nie będą wyczuwalne? Z góry dziękuję za odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej odpowie c***artner który będzie cie penetrował czy ich wyczuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko jak ja je czuje to partner na pewno też będzie je czuł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wkładkę od 4 lat sznureczki druciki zwal jak zwał raz czuje a raz nie zależy w której fazie cyklu jestem mój maż nigdy w życiu ich nie czuł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy stosujecie rózne pozycje w czasie bzykania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina

Nova T 380, Cu380Ag, wkładka antykoncepcyjna, dziewczyny czy to jest taka sama wkładka jak piszecie? jej koszt przez 114zł. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oswiecona
Dnia 8.11.2009 o 21:56, biara napisał:

t o aborcja, uniemozliwia sie zygocie- malenkiemu dzidziusiowi implantacje- czyli zgniezdzenie sie w błonie ślkuzowej macicy. i on umiera, to aborcja a za to grozi ekskomunika i zabijasz włóasne dziecko za kazdym razem!!!!!!!! dzidzius juz wtedy ma w pełni rozwinietą dusze !!!!!!!!!!!!!!

Ciebie już powaliło? Aż tak zryty mózg masz czy omijalas biologię w podstawówce? Czy masz pojęcie że okolo połowa z okresów w Twoim życiu to też byly wedle Ciebie dzidziusie z dusz..... Wątpię bo po co taka ciemna masa ma się uczyć wszak ważne co ksiądz powie. Co za chory kraj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×