Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krzaczek

Wkładka domaciczna Cooper T 380

Polecane posty

Gość mala156
hej mam wkładke cooper od miesiaca ale i tak boje sie uprawac seksu do konca boje sie kolejenej ciązy i nie moge cieszyc sie seksem czy któraz z pan mi napisze czy napewno jest skuteczna czy mozna tak bez prezerwatywy jak u was jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziula09
witam!ja już 3,5 miesiąca mam założoną wkładke i jak na razie rewelacja...trochę tylko przedłuzone krwawienia ale bezbolesne,oby tak dalej..pozdrawiam wszystkie forumowiczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danunia71
witam panie.wkładkę copper t380 mam już 3,5 roku.zapłaciłam w prywatnym gabinecie 300zł.lekarz powiedział ze spokojnie moge ja używac przez 7 lat.na początku miałam bardzo obfite miesiączki.potem sie to unormowało.jak do tej pory jestem bardzo zadowolona.mój maż ma straszne potrzeby seksualne,wiec kochamy się co dziennie oprócz okresu.kiedys brałam tabletki,ale przytyłam.z wkladka jest ok.polecam.mam zamiar wymienic ją po 5 latach.myslę że na taką samą,bo po co przeplacać np.za mirenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.ja mam tą wkładkę od czterech dni.przy wkładaniu strasznie mnie bolało bo podobno mam wąską szyjkę macicy. miałam końcówkę okresu a teraz cieknie ze mnie jak ze ś....:( i bolą mnie jajniki:( czy któraś z was miała podobny problem? a te druciki które można wyczuć palcem partnerowi nie zrobią krzywdy? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara Inez z serialu
witam,a czy Cooper T 380 to to samo co UT 380?bo ja mam UT 380 i nie wiem czy mam sie tez wypowiedzieć kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelcia278
witajcie myślę o założeniu sobie powyższej wkładki i chciałabym się dowiedzieć czy ona na 100 % jest skuteczna i czy na pewno nie zajdę w ciąże. Będąc u lekarza to on zaproponował mi Mirenę ale koszt mnie przeraził bo aż 1200 zł , proszę o poradę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.Ogromnym minusem jest przedłużająca się miesiączka i plamienia pomiędzy. Kochamy się z moim partnerem bardzo często i myślę że jest bardzo duża pewność. polecam tą wkładkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki2608
Klara mam pytanie ja też od tygodnia mam założoną wkładke ut380 cały czas boli mnie podbrzusze a kiedy próbuje sprawdzić po sznureczkach czy wszystko jest ok to wogóle ich nie wyczuwam za miesiąc mam kontrol po pierwszej miesiączce ale boje sie że może coś jest nie tak jak myślisz powinnam iść teraz czy to normalne prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć.Mnie do pierwszej miesiączki też tak bolało ale po wszystko się unormowało. wkładka musi się ułożyć i Twój organizm musi ją zaakceptować tak mi mówił ginekolog. Odnośnie sznureczków zależy jak lekarz Ci je przyciął ,na jaką długość ale powinny być wyczuwalne.Spróbuj jeszcze raz to sprawdzić albo niech partner Ci pomoże. W dotyku to jak by żyłka.Tylko nie ciągajcie za nie! Powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdziecka
Czy któraś dziewczyna ma już wkładkę a jeszcze nie rodziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowe szpilki
"t o aborcja, uniemozliwia sie zygocie- malenkiemu dzidziusiowi implantacje- czyli zgniezdzenie sie w błonie ślkuzowej macicy. i on umiera, to aborcja a za to grozi ekskomunika i zabijasz włóasne dziecko za kazdym razem!!!!!!!! dzidzius juz wtedy ma w pełni rozwinietą dusze !!!!!!!!!!!!!!" Spirala to środek mający na celu zapobieganie ciąży. Chyba o to chodzi, żeby "dzidziuś" się nie implantował?! Po co kobiecie spirala, jeśli miałoby dojść do implantacji??? Ludzie myślcie, to nie boli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bezdziecka
Przed urodzeniem corki mialam dwie wkladki, jedna po drugiej, przez 10 lat. Po zdjeciu szybko zaszlam w ciaze. Nie ma lepszej antykoncepcji, szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię Jabłka
ja tez sobie bardzo chwalę,mam 1 dziecko po cc więc niby nie rodziłam ale lekarz mi założył bez problemu wersję short.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzadko który lekarz się decyduje na włożenie wkładki nierudkom. W czasie porodu szyjka macicy się rozchodzi i niestety nie całkiem powraca i jest bardziej elastyczna. Ja pomimo że rodziłam mam wąską szyjkę i strasznie bolało wkładanie wkładki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam załozona wkladke Co operte na 5lat. Minelo juz 2 lata i wszystko jest ok. Odnosnie niteczek: zaniepokoiłam sie poniewaz byly dla Po konsulyacji lekarskiej okazalo sie ze niteczki sie powyginaly, ale z wkładka wszystko dobrze. Jedyny minus to dlugie i obfite miesiaczki. Ale sa leki bez recepty na ich unormowanie. Polecam wkładke !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaciekawiłaś mnie tymi lekami. Byłam na konsultacji u mojego ginekologa i stwierdził że nie ma żadnych leków prócz hormonalnych na uregulowanie miesiączek bo też mam przedłużone i plamienia między:( Podpowiedz jakie to leki ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoJo 84
Witam! Ja mam spiralę od października '12 i muszę przyznać ze założenie było bardzo bolesne. Spędziłam godzinę na kozetce czekając aż minie ból i zawroty głowy. Następny dzień tez był ciężki puki spirala sie nie ułożyła ale teraz juz nawet nie wiem ze ja mam :) okres tez nie jest tak straszny jak to mówi lekarz. Zaledwie 5 dni i tylko pierwszy drugi dzień jest obfity a pózniej luzik ;) Najbardziej cieszę sie ze wróciła mi ochota na seks ;D ponieważ po 11 latach brania tabletek i braku chcicy teraz nareszcie jestem sobą :) o niczym innym nie myśle hihi!!!Moj narzeczony tez jest odrazu szczesliwszy a co najwazniejsze mamy lepszy zwiazek ;) Dziewczyny jeśli bierzecie tabletki nie marnujcie swojego libido w ten sposób. Spirala jest bardziej skuteczniejsza i nie truje organizmu wiec naprawdę polecam ten sposób antykoncepcji ;) pozdrawiam wszystkie forumowiczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wkładkę juz trzeci raz. Po urodzeniu córki załozyłam jedna, potem drugą. Zdecydowalismy się na drugie dziecko, po 4 miesiacach od wyciagniecia wkładki, zaszłam w ciążę, urodziłam zdrowa córeczkę i znowu załozyłam wkładkę- polecam kazdej kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda 31
rozwala mnie jak ludzie piszą że to grzech mieć spiralę albo to że jest to zabijanie poczętego życia ludzkiego ludzie ogarnijcie i poczytajcie więcej na ten temat !!! równie dobrze facet który zadawala sam siebie powinien miec wyrzuty że to mogło być poczęcie nowego życia ;) absurd , żal czytać niektóre opinię. dziewczyny nie miejcie wyrzutów zakładać ci którzy piszą takie idiotyzmy mało na ten temat wiedzą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RENWOJ23
ja dzis załozyłam Cooper T wczesniej miałam inna i wydaliłam (urodziłam ) zobacze jak ta sie sprawdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny.Założyłam wkładke 13 dni temu i cały czas krwawię.Nie jest to plamienie ale krwawienie,jak przy miesiączce.Poprzednią wkładkę miałam przez 5 lat ale nie pamiętam już jak to było po założeniu.Przez 5 lat miałam spokój i nie było problemów.Teraz jednak niepokoi mnie to długie krwawienie.Czy któraś to miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałm wkładke Nova T 360 (nie pamiętam dokładnej nazwy)i po nie całych trzech latach zaszłam w ciążę!!!!!!Właśnie na spiralce!!!!!!!!!!Podczas ciąży lekarz usunął wkładkę i teraz w łóżeczku śpi mały Filipek:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneczka1980
Hejka. Ja właśnie dzisiaj załaożyłam spiralkę Cooper T 380A. Mam już 4,5 letnią córeczkę. Na razie nie chcemy mieć drugiego dzieciaczka, stąd taka decyzja. Założenie spiralki to koszmar. Ból okropny. Mam wysoko macicę i to niby dlatego. Na razie boli mnie podbrzusze i plamię. Wkładkę kupiłam za 40 zł, a założenie 350 zł w prywatnym gabinecie. Mam nadzieję, że wkłądki nie wydalę i będę się nią cieszyła co najmniej 5 lat (producent daje gwar. 10 lat).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamontowałaś sprzet na 10lat.Opisz jak się będzie sprawował.Mogłas załozyc na NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaattteee
zalozylam wkladke Copper T380A tydzien temu i od tego czasu caly czas plamie i krwawie -tak na przemian,bolaly mnie przez pierwsze dni jajniki,mam nadzieje ze wszystko sie ulozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkładka musi się ułozyć.w macicy.Dobrze jest współżyć aby przy odpowiednich pozycjach zajęła odpowiednie miejsce.Jesteś nieródką czy juz po ciążąch To też wplywa na ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneczka1980
Wracam podzielić się z Wami swoimi przezyciami :) Od założenia wkładki minęło 3 tygodnie. Pierwsze 5 dni to czas spędzony z tabletkami przeciwbólowymi w ręce i wkładkami higienicznymi w torebce i... Ciągły ból brzucha i okropne plamienia dobijały mnie, ale na 6 dzień jak nowo narodzona się czułam. Dwa dni temu dostałam I miesiączkę po założeniu. Krwawienie jest MEGA obfite ale bezbolesne (prawie). Poczekam do trzech miesiączek i zacznę używać tamponów bo podpaski zupełnie nie dla mnie :( Podczas sexu "wąsy" spiralki w ogóle nie wyczuwalne dla męża :D. Na razie jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkładka ci służy,przyjęła się.Jesteś doświadczoną kobietą ,czy młodą dziewczyną przed ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mąż uzywał na maxa,czy cię oszczedzał,ze względu na nitki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×