Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dorosla 38

opole, wroclaw -botox

Polecane posty

Gość gość   Guea 1
Chodzę na FOCUSA do Pani ELI w Brzegu 504031453 ale ja mieszkam w okolicy. Jestem zadowolona z tych zabiegów. Pani ELA często ma promocje dla klientów. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga1222
Ja polecam dr Jolantę Siedlecką Dawidko, wspaniała kobieta uczęszczam do niej juz od kilku lat właśnie na botox, super sprawa bardzo długo trzyma, zazwyczaj pojawiam się co 8 miesięcy, po 2 tygodniach od zabiegu mam jeszcze bezpłatną wizytę kontrolną. Pani dr zawsze daje gwarancję więc mam zapewnione że zabieg będzie dobrze wykonany :-). Czasem jeszcze skuszę się na coś więcej np. usta :-). Bardzo fajna sprawa jeśli ktoś ma ochotę tylko odrobinę je sobie powiększyć, po prostu nadać kształtu to polecam Juvederm super efekty, tylko jest się trochę opuchniętym ale da się przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikla43
Ja we Wrocławiu wypełniłam sobie usta u pani Anety Polewiak, bardzo fachowa robota. Robi wrażenie, działa na mężczyzn;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja we Wrocławiu robiłam sobie w La Pelle przy ul. Energetycznej i jestem zadowolona do dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robie sobie w madclinic we wroclawiu i naprawde moge polecic, pelen profesjonalizm. efekty tez przeszly moje oczekiwania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarysiaCE
W Opolu botox robią w Arkadii. Moja znajoma była tam już 4 raz i efekty widoczne. Podobno im częściej się chodzi tym dłużej się utrzymuje oraz że jest to tak skuteczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara Cek
Ja jestem bardzo zadowolona z poziomu usług wrocławskiej "Princesse"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po botoxie w Perfect Glamour we Wrocławiu i wyglądam bardzo fajnie. To co chciałam to mam czyli pozbycie się kurzych łapek. Bardzo ważne jest doświadczenie tego kto ostrzykuje bo jak są to okolice oczu to jeden ****** można mieć opadniętą powiekę. Dodam tylko że wcześniej używałam kremów w tym i tych bardzo drogich ale nic nie dawały. Nie ma co się oszukiwać medycyna estetyczna działa najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od poczatku robie botox we wroclawskim mad clinic i jest super. wygladam naturalnie, a zmarszczki odeszly w zapomnienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Natalia Omnia
Ja bym spróbowała u Pani Anety Polewiak z Wrocławia, moim zdaniem jedna z lepszych jakie są na tamtejszym rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi dużo osób polecało dr Sobczyk-Smereczyńską i też zrobiła na mnie dobre wrażenie. Byłam na darmowej konsultacji i już na następnej wizycie będę miała robiony kwas hialuronowy. Miła osoba, gabinet robi wrażenie, wszystko jest bardzo nowoczesne i zadbane. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pewnością na profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej możesz liczyć w opolskim gabinecie Imeiaa. Ja tam robiłam sobie ostrzykiwanie kwasem hialuronowym i jestem zadowolona, bo obsługa nie tylko na wysokim poziomie ale również dobrej jakości preparaty i sprzęt. Jak chcesz sprawdzić pełną ofertę zabiegów jakie oferuje to wejdź na stronę pod adresem www.imeiaa.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam DermaMed Estetica i P. doktor Siedlecką-Dawidko. 10 letnie doświadczenie , cały czas się szkoli a do tego konkurencyjne ceny : http://dermamed-estetica.pl/cennik/ Chodzę od lat i nie zamieniłabym na żadną inną placówkę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezzunia
Na botoksie byłam tylko raz w http://klinikaestetica.pl we Wrocławiu i sam zabieg oceniam na bardzo dobrze przeprowadzony. Pełen profesjonalizm, a co najwazniejsze uzyskalam taki efekt jaki chcialam. Polecam ta klinike z calego serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajkonnua
@Rosska3 szczerze mówiąc dużo płaciłaś za tamten zabieg... ja w dobrej klinice we Wrocławiu zapłaciłam sporo mniej - https://endermomed.pl/cennik/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalecam przejechać się do Lubania, gdzie znajduje się gabinet Dr Majewska http://www.drmajewska.com . Tam zostałam poddana niezwykle solidnym zabiegom,które poprawiły mój wygląd. Warto podkreślić, iż botox wcale nie jest aż tak wymagany do tego, aby odjąć sobie kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara27

Hej, ktoś był u Katarzyny Nielepkowicz we Wrocławiu? Przyjmuje w kn estetic. Koleżanka była na botoksie. Niby niedrogo ale tutaj nie ma opinii. W ogóle dziewczyny to mój pierwszy raz, czy botoks boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mydelniczka

Fajne miejsce we Wrocławiu jest na ulicy Powstańców Śląskich 121. Klinika Esderm pomogła mi wiele razy i właśnie mają u siebie też botox. Nic nie puchnie, wszystko wygląda naturalnie, dodatkowo można do 14 dni po wizycie umówić się na bezpłatną wizytę kontrolną. Warto się tam wybrać i mieć pewność, że nic nie zepsują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala

Moja ciocia robiła botoks w Esderm we Wrocławiu, bardzo jest zadowolona 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia
Dnia 23.12.2019 o 14:40, Gość natala napisał:

Moja ciocia robiła botoks w Esderm we Wrocławiu, bardzo jest zadowolona 😉

Zdecydowanie polecam klinikę Esderm! Sama u nich miałam robione zabiegi i są bardzo profesjonalni i mają świetne podejście do człowieka! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też chodzę do Esderm i zdecydowanie jestem zadowolona. Pracuje tam świetny dermatolog, który wszystko ma pod kontrola. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja robiłam ale nie botox, tylko Restylane Skinbooster - i wypełnienie mega fajne i dokładne. A do tego od razu buzia jest nawilżona i ładnie wygładzona! także ja jestem zadowolona z zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem po botoxie w Tesoro Clinic i mile mnie zaskoczył efekt. Czoło gładkie, wokół oczu też duża zmiana. Parę lat mniej na twarzy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×