Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dorosla 38

opole, wroclaw -botox

Polecane posty

Gość przybyłka79
Jeżeli chodzi o usta to najlepszy jest kwas hialuronowy - oczywiście jeżeli chodzi nam nie o to by miec zajebiście wielgachne usta ale żeby były jędrniejsze, pełniejsze, ale nie wylewające się i wręcz zwisające jak to ostatnio widac u niejednej gwiadki eksprymentującej z botoxem. Ja ostatnio miałam podawany kwas za pomocą injection system - to taki specjalny pen - dobry wybór dla osób nie tolerujących bólu :-) Mniej jest też zasinień, wszsytko szybciej wraca do normy i można cieszyć się z efektów zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gotinka
A z tym botoksem to efekt ile się utrzymuje, skoro od 4 lat to robiłaś już kilkakrotnie? Moja koleżanka ma robione raz na 1-2 lata czoło (zmarszczki mimiczne) ale kwasem hialuronowym. I ładnie to wygląda, z tego wynika, że efekty kwasem dłużej się utrzymują i są bezpieczniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olea79
Zadnych botoksów, nikt nigdy mnie na to nie namówi. Moja koleżanka z pracy powiększyła sobie właśnie w ten sposób usta i jest chodzącym przykładem żeby czegos takiego nie robic :-) Ja skorygowałam sobie owal twarzy stosując ostrzykiwanie kwasem hialuronowym - dostarczyłam skórze to co utraciła wraz z upływem lat. I powiem wam że efekty przeszły moje najsmielsze oczekwiania - nie wiedziałam że można tak wiele zdziałac bez udziału skalpela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwachu :D
Efekty botoxu utrzymują się krócej, aczkolwiek nie ma wyznaczonej jakiejś sztywnej granicy - można przyjąć, że jest to okres ok. 6 miesięcy. Natomiast kwas hialuronowy utrzymuje się dłużej, do 10-12 miesięcy, aczkolwiek może to być trochę krócej jaki i trochę dłużej - tu tez nie można generalizować. Ja blisko 8 miesięcy temu miałam wstrzykiwany kwas hialuronowy w poprzeczne zmarszczki na czole. Mam dopiero 26 lat, ale tak cholernie silną mimikę twarz, że zmarszczki te były po prostu widoczne i oszpecały moją twarzy. Po wstrzyknięciu kwasu jestem zadowolona, bo nie mam "sparaliżowanej" połowy czoła i nie wyglądam sztucznie. Jetem bardzo zadowolona i pewnie za kilka miesięcy zdecyduje się na powtórzenie zabiegu :) a robilam w viva-dermie w warszawie, aczkolwiek teraz chyba zdecyduje się na zabieg w instytucie Sharley, też w warszawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbichoc
To chyba najlepiej u dr Widerkiewicza, bo on robi najtrudniejsze zabiegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiawiazka
UWAŻAJCIE DZIEWCZYNY NA LEKARZY!!!!!! Z doświadczenia wiem jak wiele osób wykonuje zabiegi a kompletnie nie ma wyczucia estetyki i pompuje twarz bez opamiętania. Robię sobie różne zabiegi od 5 lat (mezoterapia, botoks i ostatnio sculptra). Tylko raz wyszłam z gabinetu z płaczem od największej wrocławskiej sławy bo moje policzki wyglądały prawie jak p. Edyty Górniak a po botoksie opadła mi warga a czoło w ogóle nie chwyciło (3 tys. w błoto). Preparat na szczęście zniknął po miesiącu ale wyobraźcie sobie jak to jest chodzić przez 6 miesięcy ze 'spuchniętą' twarzą! Uważajcie też na dermatologów ! Jak robiłam sobie mezoterapię u dermatologa to miałam całą twarz w krwiakach, w ogóle nie umieją operować igłą. Na szczęście po roku tułaczki, koleżanka poleciła mi panią doktor, której trzymam się do dziś. Jest to pani stomatolog, prawie w ogóle nie mam krwiaków po mezoterapii, botoks nigdy tak długo mnie nie trzymał a usta mam podkreślone i odświeżone a nie napompowane tylko po to by ktoś sobie więcej na mnie zarobił. Jak ktoś chce namiary chętnie podam i ręczę, że będziecie zadowolone bo chodzę do tej pani już 2'gi rok i na pewno jej nie zmienię... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala19780920
Dokładnie. Trzeba korzystać z usług renomowanych gabinetów lub lekarzy. Popytajcie znajome, koleżanki, poczytajcie na forum. I dopiero potem udajcie się do konkretnego gabinetu. Jeżeli chodzi o botox i Wrocław to polecam ten salon http://www.vitaderm.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiawiazka
Ja właśnie przestrzegam przed znanymi i renomowanymi przynajmniej na terenie Wrocławia. Przekonałam się, że największe sławy z zakresu medycyny estetycznej zrobiły mi z twarzy kartofla. Teraz chodzę do małego gabinetu z polecenia i jestem zachwycona długotrwałymi efektami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kcbm
Ja także chodzę do mniejszych gabinetów. Polecam dr Tokłowicza, chyba Patryk ma na imię. Wiem, że teraz przyjmuje na krzykach w BellissimaClub, jeszcze nie byłam w tym nowym gabinecie, ale czekam na wizytę. Robiłam już u niego mezo, cosmelan, a ostatnio zaczęłam botox. Moja mama robiła kwas z botoksem i też jest bardzo zadowolona, a co wazne jak dobrze pogadacie to nie bedzie wam liczyl za każdą okolice osobno, tylko za ampułkę i w różne miejsca wstrzyknie- wychodzi na prawdę duuuuzo taniej:) i śmiało pytajcie bo dobrze wszystko wam wytłumaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala19780920
Ja polecam salon Vitaderm. Okolice Wrocławia, naprawdę godny polecenia salon http://www.vitaderm.pl. Ceny za ampułkę a nie wizytę, wszystko wyjaśnione jak należy. Miła i profesjonalna kadra. Godni polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita_r
Gosiawiazka, moglabym sie podpisac pod twoim postem.. tez mam fatalne doswiadczenia z renomowanymi slawami we Wroclawiu.. wydalam mase pieniedzy a rezultaty byly rozne: zle wypelnione policzki (od nienaturalnego efektu po jego calkowity brak), zle zrobione usta (od napompowanych po zupelna zmiane konturu na wykrzywiony i majacy malo wspolnego z naturalnym ukladem moich ust), wybrzuszenia i opuchniecia po zle wstrzyknietych iglach i moglabym tak wymieniac w nieskonczonosc. jesli mozesz podac namiary na lekarke, do ktorej chodzisz, to bylabym ci wdzieczna!!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiawiazka
anita_r ciekawe czy mówimy o tych samych lekarzach! Chętnie podam namiary ale może nie tutaj, nie wiem czy to etyczne, napisz może na maila wiazka.malgorzata@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenna kotka
czytam różne wątki i myślę ze w każdym większym mieście sa dobrzy i słabi lekarze.Tak jak ze wszystkim. Ja "poprawiam" sie u doktora Kęckiego w Opolu. Pięknie powiększył mi usta Teosyalem Kiss. Botox to formalność 2x w roku . Polecam go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ludz sie ze na takiej prowincji cos zrobisz i to dobrze.. jezeli wroclaw to dermapuls a poznan to epicentrum masz do czynienia z lekarzami a nie kosmetyczkami i rozcienczonymi preparatami i najtanszym botoxem czy kwasem chialuronowym im gorszy preparat tym nizsza cena niestety nic za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiks
robilam u dr Zdzitowieckiego, ale on jest z pomorza, dobry fachowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekarz botoks
DSPRZEDAM VOUCHER NA BOTOX-- lwia zmarszczka ODSPRZEDAM VOUCHER NA BOTOX-- lwia zmarszczka ODSPRZEDAM VOUCHER NA BOTOX-- lwia zmarszczka Bon ważny od 22.03.2011 3 miesiące # Oferta obejmuje zabieg toksyny botulinowej (botox) na jedną wybraną okolicę twarzy: lwia zmarszczka (linia podłużna czoła) lub zmarszczki * Centrum Urody Perfect Glamour otrzymało wyróżnienie tygodnika „Newsweek jako jeden z najlepszych gabinetów medycyny estetycznej * Zabiegi przeprowadza LEKARZ medycyny estetycznej z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą popartą licznymi krajowymi oraz zagranicznymi certyfikatami * Zabieg trwa około 15 minut * Zabieg będzie wykonywany standardową dawką toksyny botulinowej, odpowiednią dla danej okolicy Info o klinice: http://www.estetic-med.eu/ ------------------------------- Cena: 290 zł, istnieje możliwość wystawienia vouchera na aukcji. Posiadam kilka kuponów. Przy zakupie 3 sztuk- zniżka- 275zł/sztuka. ZE SWOJEJ STRONY GWARANTUJE CAŁKOWITĄ UCZCIWOŚĆ Uwaga- nie śledze wątku, proszę więc o maila na adres: luczniczka@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dziewczyn z Opola i okolic. Ile kosztuje wygładzenie zmarszczek kwasem hialuronowym?? i jak często taki zabieg trzeba powtarzać?? Czy sa jakieś efekty uboczne?? Zastanawiam się nad tym dr Kęckim z Opola , polecacie?? A co sądzice na tema dr Dariusza Myśliwy z Nysy??? Pozdrawiam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inoev74
czy dr.Kecki wykonuje wolumetrię twarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotea 65
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość altruistka
Zdecydowanie polecam doktora Kęckiego. Wykonuje wolumetrię twarzy oryginalną Volumą. Przyjmuje na Krakowskiej 32A w Opolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia28 Wroclaw
SPRZEDAM VOUCHER na botox we Wrocławiu za 250zł Informacje na @ luczniczka@op.pl Zabieg wprowadzenia toksyny botulinowej potocznie zwany botoxem, jest jednym z najbardziej popularnych zabiegów medycyny estetycznej w Centrum Urody Glamour przeprowadza go lekarz medycyny estetycznej. * Bon ważny od 22.03.2011 3 miesiące * Oferta obejmuje zabieg toksyny botulinowej (botox) na jedną wybraną okolicę twarzy: lwia zmarszczka (linia podłużna czoła) lub zmarszczki poprzeczne czoła lub kurze łapki * Zabiegi przeprowadza lekarz medycyny estetycznej z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą popartą licznymi krajowymi oraz zagranicznymi certyfikatami TO CAŁKOWITA CENA ZA ZABIEG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inoev74
Ile kosztuje wolumetria u dr.Kęckiego? szkoda,że wcześniej nie wiedziałam ,bo jezdziłam do Wrocławia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenna kotka
U doktora Keckiego volumetria twarzy kosztuje 2000zł .Robił mi we wrzesniu.nawet nie było siniaków bo robi kaniulami. Na miejscu i nie warto jeździc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kcbm
ja w Opolu polecam doktora Tokłowicza, przyjmuje w błękitnej wstędze w salonie Oriental.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soprana
A czemu botox? Nie lepiej kwas hialuronowy. Po pierwsze bardziej naturalny jest, a co za tym idzie lepiej się rozkłada, a po drugie efekty są lepsze, też bardziej naturalne... Ale to już każda na własną rękę podejmuje ryzyko;) We Wrocławiu mogę Wam polecić gabinet Tarabuła. Jest to gabinet stomatologiczny, ale też mają dobrych specjalistów od medycyny estetycznej. Miałam już tam kilka zabiegów (jeden tylko z medycyny estetycznej - wypełnianie zmarszczek) i za każdym razem byłam zadowolona. Jakość bardzo wysoka, a dodatkowo atmosfera bardzo miła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaliza1106
z czystym sumieniem polecam dr dzik z arkadii w opolu robilam botox i kwas hialuronowy w kilku miejscach w polsce i w anglii i nikt nie zrobil tego lepiej od niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrysia 73
Widziałam efekty Volumetrii u mojej koleżanki.-b.naturalny ale widoczny efekt.policzki podkreślone ale nie nadęte jak u niektórych pań z telewizora.Była u doktora Kęckiego. Jest on na pewno jednym z lepszych dermatologów w Opolu.Od niedawna ma fajną nowa stronkę www.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×