Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dorosla 38

opole, wroclaw -botox

Polecane posty

Gość Marcella3309
Też szukałam w Opolu, bo mam bliżej ale ostatecznie zdecydowałam się na Wrocław (pan doktor J. Kratochwil) - polecam zdecydowanie. U mnie rewelacyjny naturalny efekt. Trzeba poprostu uważać żeby nie przesadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotea 65
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasoprana
Jestem za opinia @soprana, tez sie zastanawialam nad botoxem albo hialuronem, jednak wybralam cos mniej inwazyjnego, szukalam dobrego salonu gdzie zajeliby sie moja skora wlasnie kwasem hialuronowym i zdecydowalam sie na salon Yasoda na Dubois, wygoglujcie sobie dokladne namiary, w kazdym badz razie ten kwas hialuronowy co maja to po prostu rewelacja, jakis Bio naturalny, takich efektow nie mialam jak bylam wszesniej gdzie indziej wiec, dalam sobie spokoj ze strzykawka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrysia 73
Jutro idę na Botox do doktora Kęckiego a za 2tygodnie na Laser frakcyjny też do niego .Dam znać jak poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrocek..
Czy któraś z Was robiła botox w Derma Pulsie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotea65
Tak . ja robiłam. Najdroższy na świecie a tak samo działa jak robiony w Opolu ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikis72
Tez myślę nad botoksem , wstępnie zdecydowałam się na dr Kęckiego. Patrysia 73 możesz napisać jak efekty i jaki koszt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość We Wroc
lawiu jest zatrzesienie gabinetow, niestety w niektorych kreca i naciagaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem po zabiegu lipolizy iniekcyjnej ramion tzw. "falbanek", skóra pod ramionami zwisała mi i mimo ćwiczeń nic nie mogłam z tym zrobić, więc zdecydowałam się na zabieg lipolizy bo jedynie to albo operacja plastyczna której bardzo chciałam uniknąć mogła mi pomóc z czymś takim. Na zabiegu byłam u dr. Kęckiego bo robiłam już inne zabiegi i byłam bardzo zadowolona. Doktor znieczulił mi całą okolicę i wybrał i dokładnie oznaczył miejsca ukłuć, powiem tak ukłuć było dużo, ale tylko kilka poczułam. Cholernie bałam się ukłuć bo robi mi się słabo na widok igły ale już po powiększaniu ust wiedziałam że po znieczuleniu wcale nie boli. Tak też było i tym razem były momenty że nie zorientowałam się, że zostałam ukłuta (!) Sam zabieg był dla mnie mało bolesny, ból rozpoczął się po wyjściu z gabinetu. Ramiona były obolałe i czerwone , trochę opuchnięte, dlatego zaczęłam smarować maściami przeciwbólowymi które zalecił mi pan doktor, wieczorem bolało najgorzej podczas leżenia i spania. Ramiona musiałam masować 5 razy na dzień i to było dosyć bolesne ale do zniesienia. Jak już to wszystko zeszło, opuchlizna itd widać było efekt, moje odstające ramiona znacznie się zmniejszyły, skóra jest jędrna a bardzo obawiałam się że będzie jeszcze bardziej wisieć! Jestem bardzo zadowolona bo to był dopiero pierwszy zabieg a efekty były ogromne, boli ale warto. Za miesiąc muszę powtórzyć zabieg. Także polecam zabieg !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez za natura
po zaznajomieniu sie z roznymi ofertami i szukaniu rozwiazania na pierwsze co nieco na twarzy mialam jeszcze wiekszy metlik w glowie niz przed zastanawianem sie, ostatecznie zdezydowalam sie na mezoporacje, to poprawna nazwa, w odroznieniu od mezoterapii bez iglowej super lepsze efekty, i przyznam, ze chyba sie od tego uzaleznie bo skora po tym jest rewelacyjna, zamiast botoxu na czole, zamiast wypelniaczy na reszte twarzy, dla mnie bedzie teraz tylko mezoporacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek.O
Dzien dobry,z miejsca na rozmowe zrobiło sie miejsce na dosc przejrzysyą krypotoreklamę.Cóż jak czlowiek sam sie nie pochwali .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek.O
A juz kupony do odsprzedaży to przesadapozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie
botoks zrobiony w Derma Pulsie trzymał niecałe 3 miesiące, a cena kosmiczna. W tym roku zrobiłam to samo za połowę kwoty w innym gabinecie we Wrocławiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peeneska
no ja obiłam w innym wrocławkim gabinecie - Dermamed - i trzyma już 5 miesiąc :) szczerze polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia13
mam na zbyciu 1 fiolke botoxu 100 j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika_ Alicja
hej i jak tam ten zabieg w Dermamedzie - powiedz coś więcej - bolało? jakie podesjcie lekarza? ja właśnie od jakiegoś czasu szukam czego sprawdzonego, wiec każde info będzie cenne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałam ale o konkretnej specjalistce ale nie pamiętam jaki to był gabinet, w każdym razie chodzi o dr Bliżanowską. Ponoć babeczka jest super i do tego zna się na tym co robi, a wiemy, że to różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayenne1986
Dajcie spokój z tym botoxem i kwasem hialuronowym! Są już o wiele nowocześniejsze metody działania i o wiele skuteczniejsze! Ja robiłam sobie zabieg sculptra - polega na wstrzyknięciu kwasu polimlekowego, który odbudowuje skórę. Tak, odbudowuje!! To nie jest wypełniacz, tylko specyfik, który sprawia, że nasza skóra się odbudowuje! Ja robiłam prawie dwa lata temu i efekt jest nadal fantastyczny. Robiłam na Traugutta we Wrocławiu. Polecam wszystkim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdjęcia?
To wygląda tak i widać to na wielu przykładowych zdjęciach. Przed zabiegiem lekarz każe patrzeć na wprost, a po zabiegu każe patrzeć nieco wyżej niż przed zabiegiem no i tu zaczyna się chwalenie efektów jak pięknie wygląda szyja. Taki efekt można uzyskać bez niczego wystarczy unieść lekko brodę do góry i jest super.Mówię to również z własnego doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peeneska
hej Monika_Alicja - zabieg super, efekty trzymają 6 miesiąc - zmarszczki się spłyciły twarz jest bardziej wypoczęta, teraz myślę o 2 podejściu :) Polecam szczególnie dr Jolante Siedlecka -Dawidko - specjalista z podejściem do klienta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie..
Tylko nie rób w Derma pulsie. Botox trzymał mi się dwa miesiące i nie było darmowego dostrzykiwania jak w innych gabinetach. Robiłam też na Rydygiera , ale tam gabinety z lat 70-ych i niehigienicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitty23
do Caroline0508 Dobry zabieg można już wykonać od 400 złotych jeśli się nie mylę. Jeśli znajdziesz już jakiś gabinet we Wro warto się spytać najpierw o cenę,a także co poleca ci osoba wykonująca zabieg i czy rzeczywiście ma do tego uprawnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Lajfentuzjast
Zastosuj je sobie czym prędzej, my wolimy botox. Po nim nie będziemy podnosiły skóry z podłogi. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka77
Robiłam botox we Wrocławiu u dr Kulczyckiej i jestem niesamowicie zadowolona z efektów. Profesjonalny sprzęt, bardzo miła i pomocna Pani doktor, konkurencyjne ceny a gabinet w świetnej lokalizacji, blisko centrum. http://www.kulczycka.pl/pl/cennik/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaffkaaa
Ja wstrzykiwałam sobie botox we Wrocławiu w instytucie medycyny i urody i jestem bardzo zadowolona. Profesjonalna obsługa, do tego miła pani, widać, że znająca się na tym co robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak na razie
Same reklamy, chyba brakuje pacjentów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawiedziona.......
Weszłam na powyższy link i zobaczyłam, że Pani dr ma powieki opadnięte aż na rzęsy, czy to oznacza, że lekarka nie potrafi botoxem podnieść sobie powiek czy czegoś takiego jak podniesienie powiek nie ma. Sama właśnie chciałam w tym celu skorzystać z botoxu więc jestem bardzo zawiedziona. Jeśli ktoś robił taki zabieg lub jest lekarzem, to proszę napiszcie o efektach. A może to przynosi efekty tylko do pewnego wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×