Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dorosla 38

opole, wroclaw -botox

Polecane posty

Gość domi223
pytanie do inoev . ajak wygladasz obecnie ? i czy jestes zadowolona ,bo takie powiklania chyba moga sie zdarzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W salonie VIRGIN w Chmielowicach botox i kwas wykonuję doktor z Nysy (Dariusz Myśliwy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko po co
Tylko po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inoev
Po tygodniu wszystko zeszło,okazało się,że jakieś wewnętrzne naczynko pękło,tak tłumaczyła pani doktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inoev
nie wstrzykuję więcej,fundnełam sobie zabiegi fokusem i mam całą twarz odmłodzoną i na dłużej( mam nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia39
A czy ktos cos wieCos o Dr.Agnieszce Czarneckiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura 73
Ja mieszkam na stałe w Londynie a pochodze z Opola.Byłam teraz w kraju i odwiedziłam gabinet gdzie zabiegi robi dr.Kęcki. jestem mile zaskoczona tym lekarzem.Przede wszystkim miał dla mnie czas. Nie spieszył się i dokładnie wytłumaczył mi zalety i wady Botoxu,musiałam podpisać zgodę na zabieg 1 egzemplarz dał mi a drugi zostawił sobie,zrobił mi zdjecia tych miejsc w ktore wstrzyknął Botox.Nie było żadnych niespodzianek -czoło wyprasowalo się jako pierwsze a potem kurze łapki a na końcu ,,mars" Sam zabieg był troche nieprzyjemny ale nie bolesny.Jak przyjade w październiku to może troche zaszaleje i poprosze go o wstrzyknięcie w usta kwasu hialuronowego.Ogólnie jestem zdowolona i jak tylko funt nie zrówna sie ze złotówką ;-) to zrobię sobie Botox za pół roku akurat jak przyjadę na święta. Nie taki diabeł straszny....Chociaż nie powiem że bym sie nie bała przed zabiegiem ale jakoś poszło a teraz czuję się świetnie chociaz czoło czasem troche jakby ,,ciągnie" do góry ale zadzwoniłam do doktora i pocieszył mnie że to chwilowe. Pozdrawiam ,Narka Laurka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia38-70
Lauro73 czy wiesz ile kosztuje zrobienie jednego miejsca kwasem hialuronowym u tego dr.o ktorym piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura 73
Oliwio 38-70 Zobacz cennik na jego stronie www. Mnie mówił że za 1 ampułkę 1000zł ale to jak robisz pierwszy raz bo potem dla stałych pacjentek ma spore rabaty.Mnie za usta też powiedział mniej niż w cenniku. Ale nie wiem ile potrzeba kwasu hialuronowego na jeden obszar więc lepiej zadzwoń do niego i zapytaj ,albo wyślij maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomidor 2222
Czy możecie polecić kogoś kto likwiduje zmarszczki w Opolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala43
do inev o jakim fokusie piszesz?wykonywałaś jakiś zaieg,opisz co to w co to jak to?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Botox - mój przyjaciel
Polecam Profesję ul. Piłsudskiego we Wrocławiu. Zabiegi robi dermatolog, dr med, ceny niziutkie a preparaty najnowsze. Korzystam ja i inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japierdykam
widze ze udział w dyskusji biorą hm chyba jedna zainteresowana i same gabinety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewnie zostanę
posądzona o bycie z gabinetu, ale polecam Kształtosferę - są nowi we Wrocławiu a w Warszawie działają od kilku lat - mają bardzo fajne zabiegi odmładzające kolagen na całą twarz szyję i dekolt bazujące na elosie. Ja jestem b zadowolona ale ciekawe jak inni? pzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura 73
Wolę jednak Opole niż Wrocław i nie o ceny chodzi ale o jakość. Wracam tam gdzie już robiłam. Botox mnie uzależniał :-) Pozdro dla wszystkich opolanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrtula
ja cały czas chodzę do dr Elsaftawy we Wrocławiu na Krętej 25, świetny chirurg a efekty są super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wroclaw odrzańska
witajcie, ja robiłam zabieg odmładzający ematrix we wrocławiu 6 tygodni temu. Mam dużo mniejsze zmarszczki zwłaszcza koło oczu, bardzo ładną gładką skórę w dotyku grubszą a co więcej efekt jest w 100% naturalny. Bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korzynkowa
Jeśli idzie o Wrocław to nie od dziś wiadomo, że najlepszy w ogóle w medycynie estetycznej jest Keramed, przeciez tam ludzie nawet z Poznania przyjeżdżają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baa1
kogo polecacie - powiekszanie ust z wrocłąwia, dobry chirurg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakowianka8228
WItam! :) Skuszona pozytywnymi opiniami dotyczącymi gabinetu Keramed we Wrocławiu, wybrałam się tam na zabieg. Robiłam botox na kurze łapki i czoło. Dodam, że był to mój debiut w dziedzinie medycyny estetycznej. Pan doktor bardzo uprzejmy, zaprosił mnie na bezpłatną konsultację po której umówiłam się na zabieg, którego efektami jestem po prostu zachwycona! :D Cena relatywnie atrakcyjna, w dodatku można liczyć na rabaty :) Ewentualne poprawki są w cenie. Z czystym sumieniem polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pimpona
No tak, jeśli chodzi o reklamy gabinetów, to faktycznie jest to idealny wątek na zamieszczanie reklam:) Jednak z drugiej strony jak ktoś się pyta o sprawdzony gabinet, to na tym to polega, że podajemy jego nazwę. Sama przeważnie jak szukam informacji o czymś, to pierwsze co wchodzę na internet i szukam po forach:) A więc nie ma się co denerwować "japierdykam":) Część to pewnie reklamy, ale niekoniecznie wszystko. To wracając do pytania, a według niektórych "reklamowania", ja zabiegi na botoxie miałam robione w gabinecie Tarabuła i też z czystym sumieniem mogę polecić:) Jeśli zależy Wam na jakości, to mogę ich polecić:) Ale proponuję też poszukać na innych stronach, gdzie lekarze są oceniani. Tam są chyba bardziej wiarygodne opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kya
Sposoby obrony przed manipulacją.... http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/130 oraz wszystko co dotyczy chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Zajrzy na nasz Portal i Forum www.feelbeauty.eu oraz www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracja33
Jesli chodzi o Wrocław ,to ja moge polecic ten gabinet http://www.estmedica.pl/ co prawda robiłam tu macrolane,ale koleżanka miała robioną wolumetrie i jest bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwas hialuronowy w Warszawie
Nie chcę zakładać nowego tematu skoro o kwasie hialuronowym mowa. Czy ktoś się orientuje gdzie można wypełnić sobie zmarszczki systemem injection w wa-wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość injection system
Ja wypełniałam w instytucie sharley, ale wiem że jeszcze mają takiego pena w viva-derm i yeshe. Bliższych informacji szukaj na stronach internetowych gabinetów. Jak decydowałam się na wypełnienie zmarszczek to właśnie też szukałam gabinetu, gdzie nie będą używali zwykłych strzykawek, tylko bardziej profesjonalnie penem. Bo dzięki temu elektronicznemu systemowi i lekarz ma łatwiej i pacjent mniej cierpi i nie ma minimalne siniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMaja
W Warszawie jest ich kilka m.in. Centrum Dermatologii Estetycznej i laserowej "VIVA-DERM" pozatym w gabinecie Yeshe Katrzyny Kwareckiej - Zając czy też wykonywane jest to w Instytucie Zdrowia i Urody Sharley Medical SPA oraz w Nefretete SPA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aspirantak79
Byłam w Centrum Dermatologii Estetycznej i laserowej "VIVA-DERM" jakieś dwa miesiące temu - na wypełnieniu zmarszczek poprzecznych na czole. Te moje 35 lat niestety juz widać, skóra utraciła swoją sprężystość, brak kwasu hialuronowego robi swoje. zabieg miałam robiony właśnie systemem injection, rewelka, zero bólu, zero stersu, a efekt- mąż był porażony, warto było wydac troszkę kaski żeby zobaczyć zachwyt w jego oczach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdecydowana na si
A nie miałaś żadnych objawów ubocznych? Np. obrzęków, zasinień, uczucia szczypania itp.? Czy efekt jest widoczny od razu? Mogłaś normalnie ruszać ustami, jeść, pić po zabiegu natychmiast? Czy ten system injection robią też w znieczuleniu dla bardziej wrażliwszych osób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afadro
Usta znieczulane są przewodowo (jak u stomatologa) zabieg jest całkowicie bezbolesny, inne okolice znieczula się maścią Emla (ok. 30-60 min przed planowanym zabiegiem) lub wykonuje się wstrzyknięcia bez znieczulenia. Czy chcesz znieczulenie czy nie to już Twoja decyzja. Ja jestem zdania, że lepiej jest się znieczulić. System Iniekcyjny pozwala lekarzom skupić uwagę na sztuce zabiegów iniekcji oraz na potrzebach pacjenta zamiast koncentracji na nacisku wywieranym na tłok czy też na podziałce strzykawki. Ręce lekarza są niczym nie skrępowane i mogą skoncentrować się całkowicie na leczonym obszarze zapewniając tym samym niezrównaną precyzję i bardziej naturalny wygląd bez bólu czy towarzyszenia urazów np. sinaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do przedmówczyni
injection system o którym wspominasz jest dobry, bo cały zabieg jest o wiele mniej bolesny. Według mnie przesadą jest poddawać się znieczuleniu przewodowemu. Maścią Emla owszem można i to chyba jest najbardziej rozsądne rozwiązanie. Znieczulenie przewodowe bynajmniej te u stomatologa to wstrzyknięcie lidokainy, a ja bym nie chciała, zeby mi nią ostrzyknęli usta :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×