Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcowa kobieta

Mamuśki-nowy serial na Polsacie...

Polecane posty

Gość ania777
No Kryminalnych czasami oglądam i wiem, że on tam gra, a te Dwie strony medalu to nie wiem co to. W Kryminalnych to ten Zawada to mi przypomina z wyglądu trochę komisarza Corrado Cattani z serialu Ośmiornica, to był hit w tv w latach osiemdziesiątych, byłam wtedy mała ale oglądałam.Cały serial był o walce ze włoską mafią. Nie lubię jakoś tej dziewczyny w Kryminalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
Dwie strony medalu lecą w piątek i sobotę na TVP 1. Gra tam też Wencel - trenerka szpadzistek i Olbrychski - były bokser, a obecnie jest cieciem. Chociaż za nim nie przepadam to w tym serialu jest ok. To o sportowcach. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
Wybieranie swiadków niezłe, a na koniec kompromis - rodzice za świadków niezły obciach :P. Rysio brat Mirka rewela zwłaszcza jak przytakuje we wszystkim "tak mamusia" i ten jego przylizany włos. Szkoda,że odcinki krótkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,lubi mamusi przytakiwać :D Ale swoje myśli........ Już dawno zwróciłam uwagę,na to,że odcinki krótkie.Ale cóż,nic na to nie poradzimy :) Kruca,co ten mąż zobaczył (od E.W.) w tej Łepkowskiej!? :P E.Wencel kobieta zgrabna,ładna,sympatyczna.........A ta Łepkowska,niczym się nie wyróżnia...... Nie zrozumiem facetów :O ♥♪1♦

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też ich nie rozumiem
:-o A co do serialu Mamuśki to uważam,że jest świetny,bardzo dowcipny i fajna gra aktorów:-) Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez niestety nie oglądalam
proszę oglądajacych o streszczenbie ost.odc.:-) Z gory dzieki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam sobie dzisiaj\"Mamuśki\"i trafiłam na ślub i wesele :D Jestem do tyłu z dwoma odcinkami,nikt nie chce napisać,co było......:O No nic,w soboty są powtórki :P ♥♥♥♥♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steskniona za Mamuskami
Kochani kiedy ten serial znowu ruszy? On mi tyle sily i usmiechu dal (bo sama mam tesciowa jedze jak z serialu) Prosze niech ktos da znac jezeli wiecie czy nowe odcinki w tym roku pojda? Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też uwielbiam
ten serial. I wlasnie teraz leci na polsacie o godz 14.45 od pon do pt.A ostatnio to byly nawet dwa odcinki zamiast Bundych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokodyl giena
Słyszeliście? Serialu juz nie będzie. Za mała oglądalność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza--
cooo? dlaczego?? ja zaczęłam oglądać dopiero niedawno :o i bardzo mi się spodobał ten serial... ech... szkoda... bo jest naprawdę śmieszny! a skąd to wiesz? p.s. pytaliście się kto gra brata Mirka. Gra go Tomasz Karolak :P Uwielbiam go ^^ idealny aktor do roli komediowych. jak go widzę, zawsze mi się gęba cieszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokodyl giena
Gdzieś czytałam:( Chyba w Teletygodniu. Szkoda, bo serial był naprawdę zabawny, rewelacyjni aktorzy i dużo celnych socjologicznych obserwacji. Ten serial naprawde chciało sie oglądać :( Może zbombardujemy redakcję Polsatu mailami, że chcemy kontynuacji? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można spróbować:D Kruca,jak jest coś fajnego to nie ma kontynuacji........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwa perełka. Żałuje, że nakręcili tak mało odcinków. Doskonale dobrali aktorów. Jedna z zabawniejszych ról Karolaka. Pomyśleć, że wtedy był tak mało znany. Ewa Wencel i Stanisława Celińska super grają. Mam nadzieje, że niedługo znowu puszczą jakieś powtórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O rety, ja nie cierpię tego serialu, taki koszmarek :P Najbardziej ze względu na postacie Mirka, jego matki i Patrycji, wszyscy są jacyś tacy nieapetyczni :O I ona niby wielka bogaczka, a wcale nie wygląda. Śmiesznie poczytać jak dziewczyny na poprzedniej stronie nie kojarzą Karolaka, a teraz jeden z najsławniejszych polskich aktorów (btw, nie wiem jak on się wybił, dla mnie dalej jest na poziomie Ryśka, taki prostaczek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przesadzałabym. Może jakiegoś wybitnego talentu nie ma i nikt roli Hamleta by mu nie dał, ale niezły był w 39,5. Rola wręcz pisana dla niego. Lubię go również w Listach do M. Ja bardzo lubiłam ten serial. Stanisława Celińska idealnie zagrała matkę Mirka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Ewą Wencel cudowna! Niepowtarzalna! Wspaniała rola! Od razu buska się śmieje jak ja widzę w tym serialu. Cudowna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×