Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jjjjggggerty

do faceta takiego se

Polecane posty

Gość jjjjggggerty
Takatamsobie, rozstania po iluś tam latach....Szkoda,że odeszłaś, ale ja tez odeszłam... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak. mam okres
managga >>ake wiesz to tylko raz w miesiącu, więc sobie ulżę...a co....co sobie mam żalować...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość managga
tak. mam okres>>ulzyj se kobieto a co;)...wiem jak to jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjggggerty
Grawiacja, naprawdę nie łapiesz bluesa??? Nie widzisz kontrastu? Między międleniem w kółko Macieju a jednym prostym zdanie, które osadza na miejscu to , co jest jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak. mam okres
ale ja naprawdę uważam, ze "facet.." to zadufany w sobie cham, który traktuje kobiety instrumentalnie i szuka tu pierwszej lepszej frajerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tam miał do mnie pretensje o coś, czego nie zrobiłam. :( A topik jakoś tak zszedł.....Mam tylko nadzieję, ze wszystko się skończy dobrze dla ludzi tam piszących. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widze. Bo wiesz na to mozna wpaść i bez zakladania tematu, a przecież jak ktoś pisze (a szczegonie jak pisze baba) to chce zaspokoic swoja ciekawośc o naturze tego faceta (od telefonów) czyli najlepiej zeby jej napisali jaki jest, jaki bedzie, czy to dobry materia na meza, zy sie umowic z nim na randkę itd a nie czy jest w plusie czy w orange. Ta wypowiedz była poprostu beznamietna, bezuczuciowa i chyba miała byc zabawna. Dla mnie nie była. Ot.. inne poczucie humoru mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie.. idzcie stąd... Jestem strasznym chamem, gburem i zaczne rzucac epitetami. Traktuje kobiety instrumentalnie a do tego nie mam poczucia humoru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjggggerty
Takatamsobie, no, raczej nie dla wszystkich... Facet, sorry,że narobiłam ci bałaganu, nie to było moja intencją. Tylko zapytałam o wiek, a tu maniana sie zrobiła. Szkoda. A zapytałam dlatego,że cynizm to jest to, co nie jest mi obce, byłam ciekawa, jak szybko, lub jak wolno się do tego dorasta. Ja dojrzałam do tego wolniej, ale u mężczyzn to chyba szybko idzie. Pozdrawiam i naprawdę - sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uła
uuuuuuu co ja tu widzę nagonka na faceta......to się porobiło...hmmmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość managga
ehhh nie ma nic gorszego niz niedopita kobita:P...no moze baba z okresem jest gorsza:P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak. mam okres
przynajmniej się nie kłócił zresztą i tak kazdy widzi jaki jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjggggerty
Takatamsobie, ja tez lekko nawalona. Życie. I toksyczne związki. Kolorowych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jjjjggggerty - miło mieć fana ;).. A to o czym piszesz to nie jest cynizm z mojej strony ale po prostu WKURW... mialem paskudny dzień i skreca mnie jak kolejna z rzedu panienka wypisuje jaka to jest cholernie nieszczęsliwa, bo jej facet kupuje caly czas bielzne, czy wydzwania 3 razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie też spiaca zrobiłam, taka pora chyba ;) w razie jakbym zaniemogla to dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak. mam okres
poniewaz mial cholernie zly dzien więc zadba o to, zeby inni nie mieli lepszego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"skreca mnie jak kolejna z rzedu panienka wypisuje jaka to jest cholernie nieszczęsliwa, bo jej facet kupuje caly czas bielzne, czy wydzwania 3 razy dziennie. \" :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uła
ale weź i facet nie klnij to porządne forum, większość tu jest zmęczona....:) luzik.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uła
"cfany gapa", do tego kokietuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjggggerty
Spać, tak szybko? Marni z was zawodnicy. Facet, ja twoją fanką nie jestem, nie popadaj w samouwielbienie. Pytałam o wiek z czysto pragmatycznych powodów. Ten topik o prezentach tez czytałam. Niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogladacie \"zieloną mile\"? mój ulubiony film... Zmieniam temat, bo mi sie znudzio zozwodzenie nad mentalnościa pana takiego se :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjggggerty
Książka jest o niebo lepsza. Czytałaś? Cholera, piękna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona Mila - rowniez jeden z moich ulubionych filmow. Potrafi wycisnąc łzę nawet z męskiego oka.. pod warunkiem, ze sie go oglada pierwszy raz i samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uła
nie ma jak KING

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ksiazki nie czytałam, a film pierwszy raz ogladałam z moim facetem i tak sie zryczałam ze az mi wstyd było (choc już nie pierwszy raz przy nim płakałam jak to na rasową kobitę przystało) :P bo az sie zanosiłam, osmarkałam sie i wogole tusz do rzes mialam wszedzie, policzki, szyja, ręce, jego koszulka itd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×