Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jjjjggggerty

do faceta takiego se

Polecane posty

Gość jjjjggggerty

Jedno pytanie, bez podtekstów, nie zamierzam cie podrywać. Ile masz lat? Możesz szczerze odpowiedzieć? Zaraz potem znikam. Krótko i tresciwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mam okres
a co on takiego pisze?? impertynent jakich mało:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale NARPRAWDĘ
jest istotne co piszesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale NAPRAWDĘ
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mam okres
tego to jeszcze nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to se mozesz pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważne że pisze
z błędami bo to znaczy że półinteligent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawaj linki do tego, co mówisz. Poczytam sobie, może warto. Nie obchodzi mnie ile masz lat. Chcę przeczytac wreszcie cos ciekawego. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera, za krotko dziennie tu przesiaduję, bo mnie zaden jeszcze nie zafascynował wirtualnie. Facet >> co piszesz ześ taki na topie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie prawdę... ?!? Albo same głupoty... ciezko stwierdzic kto , co , jak odbiera... Na moj gust.. trąbią ale nie wiadomo po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak.. od kobiet sie oganiam kijami. Codziennie walą drzwiami i oknami.. Pytanie tylko... \"to co ja tu do cholery robie, wypisując pierdoły na forum\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mam okres
taaa.... skrumny jest jak cholera :o myślę, że nawet jakby mu przygadać, to wziąłby to za komplement i trwałby w zachwycie nad swoją osobą....:/ aha, a jak juz skończycie się zachwycać tą prowokacją to poczytajcie sobie w necie jak się stymuluje popyt na malo chodliwe towary 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otóż to... jak juz mowilem wczesniej... trąbią ale nie wiadomo na co i po co. Uwierzcie mi... są lepsze partie ode mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on przecież
szuka kogoś i tak stara się zwrócić na siebie uwagę :-) nie siedziałby przeca na kafe gdyby kogos miał hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak. mam okres
no nie siedziałby nie siedziałby a ze rodzina daleko to jakoś te wieczory trzeba zagospodarować, nie? ale mi nie wierzcie, bo ja to mówię, bo mam okres i dzisiaj wszystko mi nie pasi spadam spać i nara🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjggggerty
Nooo, wyszłam na chwile do toalety, a tu sie porobiło! Zapytałam o wiek, bo mnie akurat podoba sie trzeźwe, męskie spojrzenie na pewne sprawy, głęboko w odwłoku mam, kto jest gwiazdą topikową, kto sie kreuje a kto nie. Takatamsobie, witam, znamy się z kilku topików. facet, będziesz robił uniki, czy po męsku powiesz bez cudowania, ile masz lat. To naprawde tak wiele, nie stać cię na szczerość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiagnozowany. Samotny, facet przed 30 lekko zakompleksiony, jeden powazny związek na koncie, lubiacy flirt i kobiety, gry komputerowe nie bardzo, czyta horoskopy, lubi domowe jedzenie i zapach wanilii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak. mam okres
jednak spytam a moglibysice dac jakies linki do tych super wypowiedzi, bo az spojrzę co to cudo tu pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość managga
zapomnialas dodac ze bez poczucia humoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjggggerty
Żadne cudo, babce, która użala się,że facet tylko dzwoni a nie ma czasu na spotkanie napisał,że pewnie gość ma tanie impulsy.Żadne bzdety w stylu, kocha czy nie kocha, tylko konkretnie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak. mam okres
wiecie ja myślę, ze nie chodzi o brak poczucia humoru wg mnie to nie brak poczucia humoru tylko zwykłe prostactwo i bezczelność wyniesiona z domu albo wyuczona w procesie socjalizacji facet widzi, ze moze wymuszać pewne sprawy, bo baby sa zdesperowane i nie szanujące się, więc uzywa na calego, brak mu też pokory wobec życia, ale na szczęście to nie mój problem, bo nie mam z takim kimś do czynienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i koniec? Tanie impulsy? Tyle? To ja napisze, ze wszyscy tu mamy stale łacze i dlatego jeszcze nie ma nas tam gdzie o tej porze powinno sie znaleźć kazde zmeczone ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość managga
tak. mam okres>>od razu widac z Twoich postow ze masz okres:D ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×