Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jjjjggggerty

do faceta takiego se

Polecane posty

Gość jjjjggggerty
Ksiązka powala na kolana. Nie ma porównania z filmem, ale to zawsze tak jest. W ksiązce wszystko znacznie wolniej sie rozwija, jest mniej dosłowne, ale przez to bardziej porażające. I ta oszczędnośc w gestach, w slowach....Szalenie to przemawia do wyobrażni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość managga
hmmm ja jestem chyba jakas dziwna bo nie plakalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uła
ani ja, ale rzeczywiście mocne kino...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a film GŁOSY widzieliscie??? Mnie nie powalił na kolana niczym, nie przestraszył itd a chciałam coś czego faktycznie mozna sie pobac, no i sie zawiodłam. Kolega zachwalał jako najstraszniejszy film jaki widzial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjggggerty
Nie widziałam. facet, no i nie odpowiesz mi na moje pytanie. Nie dziwie się. Miłych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uła
dobrej nocy facet;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jgjjjjjakk ... czy jak Ci tam ;) A nie wiesz, ze własnie to o co pytasz jest najwieksza tajemnicą tego forum? Ktory facet powie ci wprost wiek? Czarniejszy powiedział? Bo nie wiem.. yyy... było ich tam jeszcze paru, ale tylko ten jeden mi przyszedł do głowy :) Pozatym jak nie powie ile, to bedzie uniwersalny :D a tak niektóre poczuły by moze zniechecenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie wieku powaznego jest;)....jakby byl mlody to by od razu powiedzial:) UWAGA PROBA STOPKI :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jjjjggggerty = odpowiedz na twoje pytanie jest rozwiazaniem całki (całka w granicach od 13 do 37 z dx). Powodzenia w rozwiazywaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjggggerty
Grawitacja, myśle,że to element kokietowania. Jak szczerze by wyznał, co i jak, to straciłby byc może w oczach nastoletnich panienek, a tak , to może być nieodgadnionym, tajemniczym ktosiem. Grunt, to budować wokół siebie atmosferę.... Ściełyśmy się dzisiaj, ale ogólnie fajnie sie rozmawiało. Mało kogo pozdrawiam, ale ciebie tak. Dobrej nocy. na mnie tez już czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uła
i się zaczęło liczenie;) ech matematyka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój wiek w wersji dla humanistów. Trzy osoby: Jennifer Lopez, Jakub Jasiński i Jerzy Różycki mają ze sobą coś wspolnego. Odpowiesz co takiego, a beidzesz wiedziala ile mam lat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjggggerty
Facet!!!! No żeś mnie wkurzył! Całki dla kobiety??????? W nocy zwłaszcza.... :P :D Jutro siądę nad kartką papieru i gorączkowo spróbuję sobie przypomnieć matematykę z zakresu IV L.O. Wolałabym odniesienia do literatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dobrej nocki. Ja pozdraiwam czesto ;) No to specjalne dla Ciebie! :D a z matematyki też malo kto był dobry... całki :O całkiEM zapomnialam o co w tym chodzilo :D też ide spac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uła
hmmmm>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
managga . co sie sprzeczasz? :D rok w tą czy w tą.. juz wczesniej pisałam ze koło 30 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no.. koniec na dziś. Jestem juz poprostu zwyczajnie śpiaca. A jeszcze bliski kontakt z prysznicem mnie czeka... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liuliul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ttcKxD7vcaMohmu3sAJ9mBQ9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×