Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jak rozjasnic wlosy

Jak rozjasnic wlosy???

Polecane posty

Gość Jak rozjasnic wlosy

Jak mozna rozjasnic wlosy??? Farbowalam juz 3 razy farba firmy"garnier" bardzo bardzo jasny popielaty blond ale wlosy wyszly mi bardziej rudawe niz blond;/ a do tego sa wysuszone i lamliwe:( chciala bym juz byc blondynka ale nie wiem czy uzyc rozjasniacza czy dale farb???? I czy jezeli uzyje rozjasniacza wlosy nie wyjda mi zolte??? PROSZE O POMOC!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak rozjasnic wlosy
Nikt sie nie wypowie?????? prosze o rady!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MasuMiMi
Źle zrobiłaś że sama próbowałaś farbować na blond. To skomplikowany zabieg i polecałabym się udać do fryzjera. On ci zafarbuje na blond a przy tym głęboko nawilży włosy, które po tylu zabiegach są wysuszone. Dlatego nie rób nic sama tylko wybierz się do fryzjera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak rozjasnic wlosy
no wlasnie zasatanawiam sie nad pojsciem do fryzjera tylko ze to juz jest troszke kosztowne z tego co sie dowiadywalam przynajmniej 130zl;/ dlatego wolala bym sam to zrobic... ale troszke sie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MasuMiMi
Fakt wizyty u fryzjera są drogie. Ale pomyśl że jeśli sobie zniszczysz włosy to będziesz wydawać krocie na specyfiki, kosmetyki i leki żeby tylko je odbudować. I też kupa pieniędzy na to pójdzie. Poza tym gorzej jak ci zaczną wypadać albo łamać. Dlatego po tych 3 zabiegach nie powinnaś już eksperymentować tylko pójść do fryzjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku!!!! Tak po prostu położyłaś sobie na całość jasną farbę???? Szok! Ja przechodziłam z rudego cyba rok czasu. Po prostu robiłam co jakiś czas jasne pasemka a później mieszałam z jasnymi brązami i w końcu większość jasnych. Może to i jest koszt ale nie wpdałabym na to żeby tak po prostu położyc farbę ze sklepu. Zniszczysz sobie tylko włosy i nic więcej. Moze popytaj koleżanek czy znają jakies fryzjerki, które dorabiają u klientek w domu i bedzie taniej niz w zakładzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiesz...
Marylin Monroe używała do rozjaśniania swoich loków wody utlenionej. Może też sprubój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak rozjasnic wlosy
no mam jedna taka co przychodzi do domku i za 50 zloty robi ale ona tera raczej nie zrobi mi zadnych zabiegow wzmacniajacych czy cos w tym stylu.... no ale chyba lepiej zeby ona mi zrobila niz ja sama.... zobacze ile kasy wyciagne od mamuski i moze oj facet cos sie dorzuci eheh bo ja nistety jescze sie ucze wiec wlasnych dochodow nei mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie
sprobuj wymieszac odzywke z 1 lyzka witaminy c w proszku. naloz na pare minut a umyj wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak rozjasnic wlosy
to cos da???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie
rozjasni wlosy o 1 albo dwa tony. drastycznej roznicy nie bedzie,ale beda duzo jasniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynkaaaa21
Tez mam ten problem!!!! Jak narazie jestem brunetka i zrezygnowalam z blondu bo zabardzo sie boje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondgołębica
od wielu lat sama sobie rozjaśniam włosy,naprzód rozjaśniaczem"blond natura"Joannyok5zł,ponieważ mam dość ciemne włosy wychodzi żółty kurczak,więc po 2-3 dniach nakładam zależnie od nastroju jakąś farbę Joanny/złoty blond,gołębi itp/,włosy nie niszczą mi się,są trochę sztywniejsze alę przez to lepiej się układają,oczywiście używam szamponów z odżywkami-włosy mam krótkie więc każde op.farby i rozjaśniacza wystarcza mi na 2x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do autorki /.
Oszalałaś ? Myślisz że jak kupisz farbe jasny popiel i nałożysz na łeb to zostaniesz blondynką ? :O Ty już jesteś blondynką pod względem umysłowym! Najpierw trzeba zawsze użyć dekoloryzatora!! A dopiero potem farba! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondgołębica
przeczytaj dobrze co napisałam,że naprzód rozjaśniacz a potem po paru dniach farbę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak rozjasnic wlosy
nie mam pusto w glowie chcialam poprostu zejsc z sredniego blondu do jasnego przez kilkakrotne farbowanie ale neisety nie dalo rady:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×