Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prisonbreakfan

Czy TVN naprawde mysli, ze ktos bedzie oglodal Taniec Z Gwiazdami, kiedy leci P

Polecane posty

Gość ranczo jest na 1
ja oglądam Prison,jak się skonczy Prison to przełanczam na tv gdzie leci jeszcze Tzg,zdążę więc obejrzec powtórkę wsyztskich tańców,więcej nie muszę oglądać bo Tzg robi się z edycję na edycję coraz nudniejszy:-o Prison rulez:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurka wodna ja chcem 5 sezon prision break wrrrrrrr co wy ludzie piszecie taniec z gwiazadmi to glupota to taki relax prision break to film wy.... kto go nie ogladal do sezonu 4 niech nie wypowiada sie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prison break to serial którego dało się oglądać ale tak to drugiego no może ewnetualnioe do trzeciego sezonu ale potem już było wszystko przekombinowane no niesamowicie nużace i w ogóle tak jakby już to robli na siłę ehh po prostu nie dało sioę wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serial z cyklu zabili go a uciekł ja wiem że to wszystko na początku ma swój urok kryminalny ale wszystko ma swoje minusy jak się z tego robi serial dłuższy niż mający 3 sezony zgadzam się po prostu się zgadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfa
Uwielbiam odszukiwać fanów tego serialu :D Jak wyszedł pierwszy sezon to byłam jeszcze szczylem, a teraz miałam przyjemność przeczytać, że Fox przygotowuje nowy sezon! Źródło: http://pl.blastingnews.com/showbiz-tv/2015/06/prison-break-skazany-na-smierc-wraca-fox-pracuje-nad-ozywieniem-hitu-sprzed-lat-00432909.html Mam tylko nadzieję, że nic nie zepsują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×