Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uijyrisytrol75

pierwszy odc V edycji tzg

Polecane posty

Natka slyszlalam wlasnie :( ale dobrze ze choc ten 1 odcinek bedzie :P i ogrodnik mniam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem sama
no chyba silikony, choc nie ma zadnych fotek z naturalnym biustem;) No ale wygladaja jak silikony.... Ech, ale i tak jest ładna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no coś ty
ludzie, wy naprawdę macie wątpliwości???:O przecież tak nie wygląda naturalny biust:O:O:O:O:O:O:O to na 100% silikony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asrt
jedziemy z wojewodzkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem sama
Taaa... a wytłumacz to facetowi, który chce dowód:D Dla nich to wszystko jest prawdziwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eline.Amundsen
to chyba nowy topik trzeba zalozyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asrt
to moze zaloz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwan mily chlopak i swietnie
tanczy tylko czemu taki kiczowaty! Ten krzyz na piersi! Czy on nie ma zadnej zyczliwej duszy, ktora mu to i oowo poradz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asrt
teraz gadamy o wojewodzkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OMENKA
czy ja sie przewidzialam czy maserak na koniec tanca z omena pocalowal ja???(jak lezala)?ona wygladala na lekko wkurzona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asrt
na to ci nikt nie odpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz czemu
Ktos psal ze Ivan jest kiczowaty...owszem ale taki jego styl a krzyzyk, coz...on zostal wychowany w innej tradycji, tez trzeba to zrozumieć :) według mnie jest supertancerzem i zycze mu zeby wygral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OMENKA
buziak byl,wlazlam na inne forum i tam o niczym innym sie nie pisze tylko o tym ze foremniak chyba ze skory wylezie......hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem..................
omenka ma charakterek suki..ale to dobrze lubie takie jest na czym zawiesic oko, wachowicz myslalam ze bedzie klockiem, a byla bardzo lekka , mlody ma poczucie rytmu komarenko za duzo ruchow ze swojego zespolu nikt inny nie zrobil wrazenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cerekwicka niestety nie radzi sobie z tańcem. Rusza się jak kobyła i wątpię, żeby się wyrobiła. Nienawidzę Ivana Komarenko, uważam, że to lanser, lovelas, nastawiony na zysk i popularność. Te jego słodkie minki do kamerki, dyskretne uśmieszki.Jedno trzeba mu przyznać: ma piękną partnerkę. Blanka jest prześliczna i szkoda, że tańczy z takim pajacem. Wachowicz również wywarła na mnie jak najgorsze wrażenie: nudna jak flaki z olejem, szczerzy zęby, gdyby ich nie myła, to pomyślałabym, że wietrzy swoją szczękę. Chętnie zobaczyłabym Szabatin w parze z Komarenko. Nie cierpię ich na równi i w momencie ich występu wyłączyłabym telewizor. Kasia Tusk jest szalenie naturalną i sympatyczną dziewczyną. Na pierwszy rzut oka wydaje się być osobą, której nie sposób nie lubić. Tusk jest póki co moją faworytką. TzG potrzebuje normalności, a nie lanserstwa. Czuję w kościach, że Omena zagości w tym programie dłużej. Jest piękna, panowie będą na nią głosować, Maserak jest bożyszczem nastolatek, dwie swoje partnerki doprowadził do finału, świetnie tańczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladalam zdjecia
oliwia co ty pierdolisz wlasnie wachowicz miala najwiecej klasy i wdzieku... myslalam ze bedzie jak kobyla a tu lekka z klasa komarenko nie wyglada mi na lansera .. a slowa nienawidze sa mocno przesadzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo podobał mi się Bartosz Obuchowicz wczoraj. Myślałam, że kompletnie nie będzie sobie radził, bo to taki typ hip-hopowca, ale ta jego cza cza była zajebista- świetnie się ruszał i nawet tych jego \"żółwików\" jak to powiedziała p. Pavlovic nie zauważyłam :-). BARTOSZ EXTRA!!!!!!!! Całkiem nieźle Ivan- ogólnie też nie przepadam za nim, ale rusza się- niczego sobie. I ma fajną partnerkę do tego. Z walców fajnie sobie poradziła Ewa Wachowicz i K.Tyniec. To tyle ode mnie :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delikfent-ka
Kamila Kajak jest dziewczyna tego partnera Samusionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszke jej sie pomylilo
:), ale tak czy inaczej, niezbyt mi sie podobalo to wykonanie rumby. Bardzo sztywna była, nie usmiechala sie, dopiero jaksie potknela to sie usmiechac zaczela.Biodrami ruszala na sile, nie bylo to takie plynne, niwymuszone..taka moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszke jej sie pomylilo
:)wlasnie sie dziwilam, dlaczego nikt nie komentuje tego odcinka. Moze teraz zaczniecie:) Lubie czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coz, nie mam dzis czasu za bardzo ogladac, wiec nie ocenie tancow obiektywnie, bede od czasu do czasu rzucala tylko okiem ;) No oczywiscie z checia obejrze koncowke, by zobaczyc kto odpadl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z Tuskownej robia
seks-bobme? Jaka sukienka, jaki fryz :D I taniec zmyslowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuskowa odpadnie niedlugo
nie nadaje sie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na OMENE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×