Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agusssia

Najlepszy interes jaki zrobiłyście na Allegro...

Polecane posty

najgorsza wpadka na Allegro, nieuczciwi sprzedający, niesprawiedliwy komentarz. Opisujcie swoje historyjki :) Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinjuhc
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to w koncu
najlepszy czy najgorszy...?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieksze cyce
chyba te herbatki co niby powiekszają biust....... jakby to było takie skuteczne to chyba juz dawno w polsce moznaby było kupic w aptece ! a tak? podejrzane zioła które działają a nie mozna znalesc zadnej wiarygodnej strony producenta...gdyby te herbaty i zioła tabletki powiekszały biust to nadal byłoby tyle chetnych kobiet na operacje powiekszajace biust?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość handlowiec
Ja sporo rzeczy kupiłem po okazyjnych cenach i robię to nadal. W sumie kupiłem 68 rzeczy i na żadnej z nich nie przepłaciłem. Samochód za 4400 podczas gdy cena rynkowa wynosiła 8000 Później kupiłem drugi samochód za 8200 a cena rynkowa wynosiła 140000. oba jeżdza do dziś. Ostatnio kupiłem za 180 zł dwie opony goodyear w punkatach wulkanizacyjnych musiałbym za nie zapłacić około 350 zł. Generalnie na allegro mozna kupić wszystko średnio 30% do 50%taniej aniżeli w innych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupę szympansa za 1700 zł. Bilet do Afryki kosztuje ponad 3000. A do zoo boję sie chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koło to podstawa w sukni
cytat" chyba te herbatki co niby powiekszają biust....... jakby to było takie skuteczne to chyba juz dawno w polsce moznaby było kupic w aptece ! a tak? podejrzane zioła które działają a nie mozna znalesc zadnej wiarygodnej strony producenta...gdyby te herbaty i zioła tabletki powiekszały biust to nadal byłoby tyle chetnych kobiet na operacje powiekszajace " Kupiłam to estrogeny, faktycznie ujędrniaja minimalnie, ale nie powiększają- ujedrniają.No i potym okazało sie ze dostałam mastodynii czy jakoś tak.Guz wielki urusł i wycieli mi tego nowotwora. To co przezyłam tylko ja wiem. Odradzam herbatek.Juz wole miec obwisłe niz raka.na szczęście niezłośliwy ale guz był wielki z tcyh estrogenów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żel na karaluchy..pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorszy interes na Allegro!!! W tamtym roku na początku grudnia sprzedawałam 2 płyty CD z kolędami ( w jednej aukcji). Pewna Pani kupiła je ode mnie, ale gdy minął tydzień i nie mialam odzewu - zapytałam, czy zrezygnowała z zakupu. Pytanie było o tyle zasadne, ze chicałam, aby plyty trafiły do kupującej jeszcze przed Świetami Bożego Narodzenia. Pani odpisała, że już wpłaciła pieniądze na moje konto - a ja naiwna uznałam, że skoro Pani ma koło 300 pozytywów i tylko 1 negatyw (każdemu może się zdarzyć) -to jest uczciwa. Jakie było moje zdziwienie, gdy pieniądze nie pojawiły sie na moim koncie. Zdenerwowałam sie i poprosiłam klientkę o podanie daty przelewu - niestety nie podała - ale do końca twierdziła, że pieniądze przelała. Potem Pani nie przyjeła mojej przesyłki - w związku z czym otrzymałam z poczty informację o odbiorze przesyłki ZA KTÓRĄ MUSIAŁAM ZAPŁACIĆ ABY JA ODEBRAĆ!!!! Tak się wściekłam, że wystawiłam tej Pani negatywa i napisałam do Allegro. Serwis zablokował tej Pani konto na 3 miesiące (może innym zrobiła podobny numer), a po 3 miesiącach dostalam od tej Pani NEGATYWA \"za brak profesjonalizmu\"...a mi brak słów...wiecej nie wysyłam niczego - zanim nie zobacze kasy na koncie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz dostalam negatywa w
rewanzu tez (bo raz jeden sama wystawilam). Gosc sprzedawal przedmiot. Licytowal kolega - wygral - okazalo sie, ze "przedmiot skradziono". Ok. Po jakims czasie znow sie pojawil. Zalicytowalam ja i ta sama spiewka. Wystawilam negatywa w momencie jak ten "skradziony przedmiot" pojawil sie po raz trzeci. potem juz sie przyzwyczailam do tego, ze mi nie chca sprzedac tego co wylicytowalam. Juz nie wystawialam negatywow. Nie warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×