Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lata 60

komu udało się mieć płodny śluz?

Polecane posty

Gość Staraczka jedna
Wszystko zależy od przypadku. Obecnie wspomagam się wiesiołikiem w tabletkach 3x1 oraz piję siemię, przynajmniej jedną łyżeczkę dziennie, a powinnam 3. Siemię można pić cały czas, wiesiołka tylko do owulacji, chyba że nie stara się o dziecko, bo faktycznie utrudnia implantację zarodka. Osoby, którym na tym nie zależy mogą go zjadać cały czas, ponoć dobrze robi na PMS. Oczywiście wiesiołek nie zmieni problemów hormonalnych, ale warto spróbować, jeśli pomiar temperatury wskazuje na normalną owulację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona33-
Kobieki ja tez bym chciała coś na ten sluz słyszałam ,że castagnus pomaga ale on zatrzymuje prolaktyne ???? to może lepiej wiesiołek a co z tym lnem w aptekach jest wiele jakis otłuszczony , cytrynowy itd jaki najlepszy ??/ i co z tym castagnusem brała go któras??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTANNA
Hej,dziewczyny może Wy mi coś poradzicie!Ok 11 dnia cyklu pojawia się u mnie uczucie wilgotności,12-13 dnia występuje śluz trochę rozciągliwy,jest go dużo,ale nie jest typowo przejrzysty,tylko kremowy,14 dnia jest go juz mniej i staje się lepki.Czy śluz plodny MUSI być jak jajko kurze.Od 4 cykli staram się o drugie dziecko,więc może śluz,który u mnie występuje nie jest wystarczająco płodny???Poradźcie coś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona33-
Witaj Martanno ja też mam śluz i też niejest super przezroczysty mi gin powiedział ,że taki jest bo macica tez wytważa jakiś śluz więc razem tworzy sie białawy. Ale inny gin mówił ,że powinien być przezroczysty więc ja tez bym coś chciał na ten sluz . Wiesiołek zwieksza wydzieline , len też a castagnus nie bardzo moge sie dowiedzieć . Też bym coś chciał ale mało kto tu zagląda wiec szkoda. Pozdrawiam Ilona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTANNA
Ilona,też gdzieś wyczytałam że "na zewnątrz" może być mniej lub tylko sluz pochwowy,natomiast przy samej szyjce macicy może być super plodny sluz i nawet go nie widać.Stosuję wiesiolka,ale na razie to początki stosowania i jakoś bardziej poprawy nie widać.Teraz przestałam brać bo jestem prawdopodobnie po owulacji.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania K
Staraczka jedna mam pytanko co to jest to siemię jak on działa i naco ?? a na co pomaga co to jest PMS PROSZE NAPISZ BO NIE WIEM .ACH TEN SLUZ TEZ BYM COŚ CHCIŁA A CO TYM LNEM I CASTAGNUSEM NAPISZE KTOŚ O NIM COŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania K
Ale tu cichutko szkoda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, a ja biorę takie witaminy z ziołami femifertil, które też zawieraja niepokalanek i mam trochę obfitszy śluz. Trzeba też pić dużo wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exe
Ja biorę wiesiołek, ale dopiero od wczoraj . mam nadzieje , ze pomoze bo jestem juz zalamana tymi staraniami. Znacie jeszcze jakies metody na szybsze poczęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w części baza wiedzy trzeba wejść, bo coś mi dziwnie ten link wkleiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona- 33
A co myslicie o lnu mielonym pomugl komuś ja braalm wiesiołka i żeby go było duzo to nie wiem. PIKA 76 A CO TO JEST TAK DOKŁADNIE CO TY BIERZESZ JAKIE MA DZIAŁANIE . JESLI MOŻESZ NAPISZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo prosze o odpowiedz..
mam cykle o dlugosci ok 30-40 dni, bo mam PCOS i mialam bardzo wysoko prolaktyne. spadla mi ostatnio znacznie po braniu Dostinexu. Pare dni po miesiaczce mialam caly dzien uczucie "cmienia" w podbrzuszu jak przy owulacji, od ok tygodnia bola mnie piersi jakby rosly znowu. Dzis mam 18. d cyklu i kochalam sie, ale pekla nam prezerwatywa. Zaraz po tym wyplynal ze mnie sluz lepki, taka maz przezroczysta z domieszka bialej substancji (cos jak sperma). nie pytam czy jestem w ciazy , ale chce sie skonsultowac. rozumiem, ze moja owulacja mogla na pocztaku cyklu nie wystapic, lub moze mam dwie, w wyniku zachwian hormonalnych? moze wtedy owulacji nie bylo, a wystopi teraz, bo mam wydluzone cykle? prosze o jakies sugestie, poprawienie mnie jesli gdzies sie myle lub czegos nie dopatrzylam. wklejam tu post z innego tematu, bo bardzo zalezy mi na odpowiedzi, na razie nikt mi nie odpisal, a ja okropnie sie denerwuje, prosze o jakies sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANKA 90
Może spróbuj wejsć na Poczym rozpoznac owulacje ,,kafeteria,, tam duż odziewczyn o tym rozmawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam uspokoić kobiety z forum.W wakacje przekopalam fora w necie w poszukiwaniu informacji na temat sluzu plodnego a raczej jego braku.Zaczelam tez stosowac obserwacje termiczna swego ciala i pozycje szyjki macicy i stan sluzu.Bylo go jak na lekarstwo i raczej nieplodny.Jako nastolatka nie mialam problemu z sluzem tzw kurzym i golym okiem byl widoczny ale po trzydziestce tylko obserwacje wew mi pozostaly.Ku mojemu zdziwieniu zaszlam w ciaze po 3 miesiacach.Wiedzialam kiedy mialam skok tempki i w tym cyklu czulam bol owulacyjny i lekko rozciagliwy sluz byl ale nie kurzy i malo tego bylo stad nasze zaskoczenie.Do dzisiaj nie wiem czy ten bol oznaczal zaplodnienie czy gotowosc jajeczka.Pamietam ze chchialam brac wiesiolek ale obeszlo sie bez tego.Obiecalam sobie ze wroce na fora i opisze swoja historie-dziewczyny nie traccie nadzieji i polecam obserwacje temperatury.Dzis jestem w 15 tyg ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla tych które mają sluz płodny którego nie widać: Nie zawsze jest tak że sluz płodny leje nam się po kolanach, nieraz jest tak że znajduje się on blisko szyjki i w górnej części kanału pochwy natomiast nie jest widoczny przy ujściu pochwy. Ważne jest żeby nie był ciągle biały i gęsty. To się oczywiście tyczy tych kobiet które go mają tylko nie widzą w pozostałych przypadkach faktycznie może go wogóle nie być itak jak tu dziewczyny piszą trzeba owulację stymulować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmxsd
Ja od razu dostalam ten śluz po kuracji luteiną wiec proponuje luteine a nie sposoby znachora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciazona
dziewczyny ja polecam na problemy z plodnoscia preparat PANCHAJEERAKAGUAM. Ciezko go co prawda dostac bo znajoma przywiozla mi go z Indii ale jest mega skuteczny. Staralismy sie z mezem 8 mscy i nic. Po miesiacu kuracji tym preparatem zaszlam w ciaze! :) Z tego co wiem to czasem mozna to dostac na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciazona
Szukalam tego leku na alegro i i w necie i nic ,prosze podpowiedz mi jak go kupic i gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam syrop Guajazyl, chyba po 2 ml 2 x dziennie po miesiączce do dzień czy dwa przed owulacją. Piszę nieprecyzyjnie, bo jak śluzu co miesiąc miałam niewiele, tak po piciu syropu eggwhite śluz miałam ze cztery dni - bardzo dużo. Także, polecam, warto przetestować na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 cykl starań z wiesiołkiem i udało się. Śluz był 2 dni bardzo wodnisty aż mnie zalewało. Mój mąż też przyjmował. Braliśmy Apteo 2 razy dziennie po tabletce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Można mieć owulację oraz zajść w ciążę nie mając wyraźnie płodnego śluzu.Radzę wtedy skoncentrować się na pomiarze temperatury lub obserwować lh w moczu lub ślinie (Testy owulacyjne), żeby sprawdzić czy i kiedy owulacja w ogóle występuje.W podręczniku do NPR wyczytałam, że jakość śluzu może poprawić również syrop guajazyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olejek z wiesiolka jest czymś zbawiennym. 3 lata staraliśmy się o maleństwo i nic z tego nie chychodzilo. Kuzynka mi poleciła ten olej po 1 czy 2 cyklu już byłam w ciąży i wiedziałam nawet kiedy do tego doszło, sluzu było kilka litrów haha mi pomogło w 100% zdążyłam tylko 2 opakowanie napoczac i maluch ma już ponad rok , teraz staramy się o 2 dziecko i zaczynam z wiesiolkiem mam nadzieję, że i tym razem mnie nie zawiedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×