Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka_71

....wredna....

Polecane posty

Gość myszka_71

Cześć !! Mam bardzo dziwna i smutna sprawe.... mama mojego chlopaka bardzo mnie nie lubi chociaż nie wiem dlaczego :(:(:( i nie wiem co mam zrobic zeby wrescie zaczela mnie akceptowac....co chwile tylko slucham jaka to ja nie jestem odpowiednia dla niego i ze powinien ze mna zerwac.......wymysla jakies niestworzone rzeczy i rozpowiada swoim "przyjaciolkom' jaka to ja jestem okropna....juz probowalam wiele rzeczy zeby przynajmniej zaczela ze mna rozmawiac....ale ona tego nie chce.... :(:(:(:( i jeszcze opowiada jakies historyjlki tacie mojego chlopaka i on tez zaczyna namawiac mojego zeby zemna zerwac.....porownuje mnie ciagle do jego byles dziewczyny:(:(:( i wyciaga wszystkie moje "wady" chociaz nawet mnie nie zna i nie chce poznac .... nie wiem co mam zrobic bo nie chce stracic chlopaka na ktorym bardzo mi zalezy ale nie wiem ile jeszcze to wytrzymam .... jesli ktos moze mi cos poradzic to niech mi odpisze ....prosze.... pozdrowienia.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś w ciąży
? a może masz dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to nie wiesz dlaczego Cię nie lubi? Bo jesteś dla niej zagrożeniem:D Chcesz zmamić jej najmądrzejszego, idealnego syna. Założę się, że żadna obecna nie będzie dla niego odpowiednia:P Nie przejmuj się i nie staraj się na siłę przymilać. Chłopakowi się nie żal i broń boże nie mów nic złego na jego matkę. Zaakceptuj tą sytuację i jeżeli z Waszego związku coś wyjdzie to nie licz na to, że Cię jakoś specjalnie pokocha, ale w końcu może zacząć Cię tolerować. Ja z moją teściową się dogaduję dopiero od jakiś 2 lat. Wcześniej też byłam ta najgorsza. Wszystko zależy od Twojego chłopaka, mój nie dał sobie wejść na głowę i babina musiała się poddać:P Zawsze wpadała w odwiedziny jak mnie w domu nie było, a ostatnio nawet zaproponowała mieszkanie we wspólnym domu. Przemiana na maksa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja_451
to nie jest miejsce na ten temat!!!!!tu pisze sie o ciąży,porodzie,macierzyństwie,wychowywaniu dziecie a nie takich sprawach wejdz gdzie indzieja dostaniesz odpowedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosik062007
jesli Twoj facet umie sie postawic swoim rodzicom i miec gdzies co oni mowia, jesli nie jest na kazde ich zawolanie i w przyszlosci to z Toba sie bedzie liczyl a nie z mamusia, nawet do tego stopnia, by zerwac kontakty z rodzicami, to nie masz sie co martwic-po prostu unikaj wredoty. Jesli jednak Twoj facet jest pod wplywem ktoregos z rodzicow-moze powinnas sie zastanowic nad zmiana partnera, poki nie jest za pozno. Moja siostra wziela slub z facetem, ktory wczesniej wydawalo sie, ze umie sie postawic rodzinie, ale jak dziecko sie urodzilo-ich zycie stalo sie koszmarem i od samych narodzin ciagle powtarza sie u nich to, ze sie rozwodza-niestety wredna tesciowa jest w stanie zniszczyc kazda najwieksza milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×