Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaaaaaaaaaaaaaak

jak dostac prace gdy nie ma sie doswiadczenia??

Polecane posty

Gość jaaaaaaaaaaaaaak

wszedzie gdzie pytam mowia mi ze chca z doswiadczeniem w handlu itd, wstyd mi dawac swoje cv bo jeszcze nigdy nie pracowalam i nie wiem jak mam zaczac pracowac skoro wszyscy chca z praktyka!!! Czy pozostaje mi tylko zalatwienie znajomosci??! A wam jak sie udalo dostac pierwsza prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszoskoczek
Może szukając ambitniejszego zajęcia spróbuj zacząć od pracy na promocji (wiadomo, że biorą tam dziewczyny odwazne, wyszczekane i mające podejście do klienta), zapytaj o staże, praktyki w swoim pośredniaku, idź do Agencji Pracy Tymczasowej i spytaj o pracę, a każdą aktywność zawodową (pratyki na studiach czy nawet prowadzenie gazetki szkolnej lub wolontariat) wpisuj w swoje CV - takie "łyse" sugeruje że nie jestes zaradna i nie starałaś się o jakąkolwiek aktywnośc a nawet wpisując wolontariat pracodawca widzi, że masz doświadczenie w kontaktach międzyludzkich, potrafisz pracować w grupie itp - to dobrze widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dlatego warto zająć się np. Oriflame, ja to wpisuję do CV i nikt mi nie może zarzucić, że nie mam doświadczenia w sprzedaży :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byłam konsultantką
Oriflame, ale wstydziłabym sie to wpisać w CV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam unikam zajęć, których musiałabym się wstydzić :P wiesz, w Oriflame każdy może robić to, co chce. jeśli Ty np. byłaś handlarką czy akwizytorem, to może masz się czego wstydzić. ja jestem doradcą kosmetycznym, wykonuję makijaże, jestem kierownikiem zespołu sprzedaży. i zapewniam Cię, że pracodawcy z ciekawością wypytują o te doświadczenia. poza Oriflame pracuję również na stanowisku kierowniczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziara
to jest niezłe jak się powie że się jeszcze nie pracowało to takie gały robią...ale oczywiście Cię nie przyjmą...więc niech gał nie robią...bo wszyscy przed nimi byli tacy sami...albo ktoś da szansę...albo kolo się zamyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popytaj sie w firmach , czy nie przyjmuja na staze, praktyki ? na pewno placa za to grosze, ale warto tak zaczac :) powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetny pomyśł
Oriflame, na jakimż to kierowniczym stanowisku byłaś? Na miejscu pracodawcy bałabym się, że kobiety zajmą się oglądaniem katalogów i wachaniem próbek zamiast pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie byłam, tylko jestem - w Oriflame jestem liderem, czyli opiekuję się swoją grupą konsultantek, zaś w firmie, która działa w tradycyjny sposób, jestem kierownikiem biura regionalnego i też mam pod sobą zespół sprzedawców. nie łączę obu prac, nie przenoszę jednej do drugiej. w każdej staram się być profesjonalistką. katalogi to ja sobie mogę w domu obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×