Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ostryga

jąką krzywdę robi odchudzanie z MERIDIĄ?

Polecane posty

Karenina --------> łatwiej powiedzieć niż zrobić!!!! po kilku, kilkunastu fiaskach w końcu decydujemy się na takie czy inne środki, to jest sprawa dyskusyjna tak samo jak lubię lody czekoladowe a ktoś inny ich nie cierpi....jeśli kogoś ten problem nie dotyczy to się mu bardzo łatwo o tym mówi...;) no a z reszta to ludzie wymyslili środek pomagający zrzucić parę lub parenaście kilogramów dla ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meridiankaaaa
gdyby bylo to szkodliwe to by lekarsze tego nie przepisywali !!!!! a główny składnik meridii jest w obrocie farmakologicznym od ponad 100 lat i z początku byl stsowany jeko lek antydepresyjny. Wystarczy trochę poczytać a nie wypowiadać się jak glupie szare gęsi "bo śsiadka mówiła" Ja nie miałam skutków ubocznych procz pragnienia, ale wyszlo mi to na dobrze bo tylko 0,5 litra wody pilam dziennie a teraz 1,5l No i właśnie meridia ogranicza łaknienie, mniej jesz przez to zmniejsza sie żoładek Po odstawieniu wypadałoby pozostać przy takim jedzeniu a nie żreć rozpychać żołądek i dziwić się że jojo!!! Ja schudłam na meridii 10kg rok temu i jojo jak nie było tak nie ma . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko jest niezdrowe
antykoncepcja hormonalna też ma przeciwników i zwolenników.Skoro jest to lek dopuszczony do obrotu to dlaczego nie?Adipex akurat nie jest dopuszczony.Lekarze przepisują,więc śmiertelny aż tak bardzo nie jest,a skutki uboczne i wstrząs można mieć nawet po aspirynie.Ja zaczynam drugi tydzień,oprócz suchości w ustach nic mi nie jest.Ogranicza łaknienie,co pozwala nauczyć się innych nawyków żywieniowych.A jojo?Pewnie,jeśli w trakcie kuracji nie jesz prawie wcale,a potem rzucisz się na żarcie to będzie,ale to chyba nie w skutek zażywania leku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathia 21
Zjadłam dotąd 17 tabletek meridii 10 jak narazie jestem zadowolona z wynikóws 6 kg straciłam od 3 dni co prawda waga stoi nei rudzyła sie w przod ani w tył, ale jest ok. Nie chce mi sie jeść, na widok mc donalda mnie mdli a wcześniej go lubiłam. Jedynym mankamentem jest to, że cierpną mi nogi i chce się pić bardzo. Poza tym mam dużo więcej energii. Meridię zapisała mi moja neurolog (mam padaczkę).Zabroniła stosować mi Meridii 15 bo powiedziała że za silna przy Depakine Chrono 500. Mam nadzieję, że uda mi się jeszcze schudnąć bo marzę schudnąć jeszcze 20 kg. Moje złe kg to : 88,2 kg, przed Meridią 94,5 kg ;/ .Marzę żeby ważyć 68 kg więc chyba meridia do końca życia zostanie w moim lekowym jadłospisie:). Pozdrawiam wszystkie panie dążące do pięknej sylwetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxttttt
Dziewczyny!!!!!!!!! JA bralam M15!nie polecam nabralam sie dwa razy pierwszy raz bylam zafascynowana ! zero wysilku kilogramy spadaja myslalam to az niemozlie,schudlam 9 kilo, przez pierwze dni czulam se fatalnie o(k 3 dn(bolala mnie glowa i slabo si eczulam .pozniej zaparcia i ogromne pragnienie , wody chyba nigdy w zyciu tyle nie wypilam !i cooooooooo... po odstawieniu przez pierwszy tydzien jeszcze bylo ok, ale pozniej jezuuuuuu , zarlam bez opamietania wszystko co bylo w lodowce ni emoglam sie powstrzymac!!coc obiecywalam sobie ze bede dbac o to by ju znie wrocic do starych nawykow! wrocilamz podwojna sila!hmmmmm .... i spodniczki w ktorych chodzilam znow musialy wrocic do szfy!ale ja nie rezygnowalam ,,,, poszlam do apteki i kupilam drugie opakowanie,,,, niestety nie wiem co sie stalo ale chyba organiz sie przyzwyczail i apetyt maialam nadal!To drugie opakowanie tak naprawde mi nir pomoglo , tylko kase wydalam a malo tego zle sie czulam, poszlam do lekarza i .. jak powiedzialam co bralam to powiedzial ze jestem niepowazna :( iiiii dostaam przepis ... by zamiast prochow jesc suszone sliwki , 5 , 7 w ciagu dnia, a gdy mam wolny dzien od pracy zalac gotowana woda odczekac kika minut ,i ten wywar wypic.... czuje sie rewalacyjnie ! starcilam na wadze , brzuszek mam plaski , polecam.AAAA i jeszcze dobra dieta to gotowana kasza z odrobinka soli Ps,zapewne kazdy inne ma objawy , ja juz tego nie kupie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocia_magia
Ja jem Meridię od trzech dni.Przez pierwszy dzień strasznie bolała mnie głowa i nie spałam prawie całą noc a dziś w ogóle nie czuję żadnych skutków ubocznych.Przez dwa dni w ogóle nie miałam apetytu ale dziś wszystko wraca niestety do normy.Na wadze nadal to samo więc chyba przestanę ją brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saabinka
moze warto spalic zbedny tluszcz? w koncu miec ladna sylwetke :) www.thermacuts.ocom.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×