Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytalska 21

czy moge do takiego stroju założyc tai dodatek

Polecane posty

Gość pytalska 21

bardzo podobają mi sie takie paski ozdobne w kolorze złotym i nawet dzisiaj ogladałam taki złoty z cekinami złotymi ale czy on bedzie pasował np do dzinsów i bluzki biało czarnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla mnie złoty pas to szczyt
bezguścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paski, torebki i inne dodatki w kolorze zlotym sa modne na calym swiecie. Musisz tylko dobrze dobrac. Jesli to jest bezguscie, to obecna moda jest bezgusciem. Nie przejmuj sie opinia jednej osoby. Zamiesc fotki jesli jakies masz pod reka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla mnie złoty pas torebka czy
buty to szczyt bezguścia i ślepe podążanie za modą, która już minęła. Srebro i złoto na czymś innym miż biżuteria to kicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mama cie uczyła
że o gustach się nie dyskutuje !!!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla mnie złoty pas torebka czy
O gustach tak, ale o jego braku można poplotkować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mama cie uczyła
jeżeli twoje zdanie polega na krytyce to daruj sobie ,bo powinnaś wiedzieć że obecnie dopuszczalne jest prawie wszystko -złote czy srebrne torebki paski i inne dodatki w odpowiednim zestawieniu tworzą całkiem fajną całość ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mama cie uczyła
ty chyba nie kapujesz :O !!! całkowita nieznajomość w temacie szkoda mi czasu ...po prostu w obecnych czasach moda -to ogromna dowolność ... Tylko na wielkich wybiegach traktowane jest to inaczej ...a zreszta i tak tego nie pojmujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla mnie złoty pas torebka czy
Trochę mnie poniosło, ale przynajmniej pisałam szczerze. Przepraszam. Napiszę po prostu spokojnie, co myślę: 1,5 roku temu złoto było modne na świecie. W połowie 2006 roku było modne w Polsce, bo jesteśmy opóźnieni. Teraz nie jest modne nigdzie i dobrze, bo mi się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereferekukuuuuuuu
Zloty pasek bedzie pasowal do brazowych spodni, do jeansow rowniez i czarnej bluzki rowniez, pod warunkiem, ze bluzka bedzie miala zlote elementy, a spodnie beda obszyte zlota/zolta nitka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytalska 21
niestety nie mam zdjecia paska ale mam zdjecie stroju o którym mówie czyli dzinsów i bluzki moge podesłac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ludu
Jest modne. Dziewczyno, gdzie ty zyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
na imprezę może być, na codzień trochę wieśniackie ;) ale jak się łądnie dobierze, to może to nawet wyglądać fajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonaSzeSzszel
czy to ważne co jest modne a co nie...? Chcesz nosić złote dodatki to noś, tylko dobrze dobierz.... Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z przedmowczynia
zlote dodatki sa naprawde fajne, tylko odpowiednio dopasowane do kolorystyki stroju, czy zawsze wszyscy musza ubierac sie tak samo?? a potem polowa ludzi chodzi w czerwonych butach, chociaz i tak nie pasuje im to do niczego, to ze w sklepach widzimy ze sa ubrania w takich a nie innych kolorach to nie znaczy ze trzeba zaraz cala garderobe wymieniac bo kolory ktore mamy przeszly juz do historii, troche rozsadku i wlasnego stylu, jazdy niech zaklada to co mu sie podoba, a nie slepo podaza za tym co proponuja nam sklepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×