Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niski i brzydki stańczyk

Miłość to tylko chemia.

Polecane posty

chemia chemią... może i przemija u niektórych.. ale tyle rodzin, ludzi w związkach przez wieki nie mogło się mylić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kornik 🖐️ przeprosiłem magnolcię i pogodziłem się z Nią :-) muszę Ci powiedzieć że to jest jednak fajna dziewczyna i przykro mi niezmiernie że Ją tak zbeształem przy wszystkich w ostatnich dniach :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chemia minie, przywiązanie nie, miłość nie - a co za tym idzie, chęć bycia z drugą osobą, potrzeba dawania a nie brania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałem stańczyku :) i cieszę się bardzo z tego powodu :) ale czasem posłuchaj wcześniej innych zanim coś napiszesz, słowa potrafią bardziej ranić niż czyny :) Na pewno Ci wybaczyła ten malutki Twój wybryk... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak a ja Jej nic nie muszę wybaczać bo Ona tak na prawdę mnie nie oszukała tylko nie napisała \"dwóch słów\" które wbrew pozorom są bardzo ważne i których brak doprowadził do tego, do czego doprowadził. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ważne że to zrozumiałeś i potrafisz przyznać się do błędu :) poważna zaleta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajny artykuł zwłaszcza ten fragment: \"Poszukiwanie wiecznej namiętności jest błędem – mówi. – W poszukiwaniu doskonałego odlotu ludzie zrywają związki na prawo i lewo. Nie czując podobnej euforii jak wcześniej, odchodzą, zamiast traktować to jako coś normalnego. Nawet neurolodzy, za przykładem szekspirowskiego księdza, mówią nam, że namiętność w miłości jest jak fałszywe złoto, jaskrawy ślepy zaułek w ewolucyjnym łańcuchu szczęścia naczelnych. Jedyny problem z tym punktem widzenia jest taki, że nikt nie poświęca mu uwagi. Skazana na niepowodzenie namiętność może nie przynieść nam szczęścia. Ale tylko ona czyni nas tym, kim jesteśmy - ludźmi\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jest to wszystko tak przez matkę naturę wymyślone abyśmy kopulowali i kopulując przekazywali geny następnym pokoleniom. Taka fatamorgana. Źałosne trochę. I wszyscy dają się na to nabrać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok magnolio ;) weekend ! ?wreszcie nareszcie ! Wczoraj po pracy to padłem jak kłoda;/ ehh... ale w weekend sobie oopocznę... siły witalne wracajcie !!!!!! hokus pokus !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no stanczyk, troche racja jest, nie warto az tak idealizowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Ty ja mam pałera niczym elektrownia a nie jakiś mały paluszek :P phiii... to ptak to samolot nieeee to KORNIK !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie ciesz że się trzymasz bo ja już ledwo ledwo przechodze coroczne przeglądy :P tu sie sypie tam odpada... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetep
MIŁOSC to wybor zakochanie to chemia nic dodac , nic ujac...gdy mija chemia trezba dokonac wyboru....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do twórcy tematu....
No właśnie, miłość to świadomy wybór, wybieramy kogoś biorąc pod uwagę wszystkie zalety i wady tej osoby, a także wszelkie ewentualne problemy, jakie nieść może późniejsze życie w związku... Jeśli zdajemy sobie sprawę z takich trudności, jesteśmy na nie przygotowani, to miłość przetrwa. Chemia, to sama namiętność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale stańczyk to bajeruje te babeczki no no no... kornik nic a nic z niego nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×