Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niski i brzydki stańczyk

Miłość to tylko chemia.

Polecane posty

Tak tylko owo zakochanie polega na tym że każda kobieta podobnie jak każdy mężczyzna ma zakodowany taki archeotyp idealnego samca czy samicy. I cała ta miłość polega na zgodności tego wzorca z obiektem rzeczywistym. Dlatego są faceci do których kobiety lgną bo odpowiadają wzorcowi wielu kobiet i są faceci co mają z kobietami problem bo ich wizerunek nie odpowiada wzorcowi większości kobiet. Taki okrutny mechanizm wymyślony przez naturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm wcale że nie ;) każdy towar ma swojego kupca ino czas oczekiwania może się wydłużyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"a co jeśli ja się w niej nie zakocham? \" to z żalu chyba sobie żyły podetnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej gościu też do wielkoludów nie należę :) no i co z tego niech sie one martwią :P mi to nie przeszkadza! Małe jest piękne HEJ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
phii ta jasne chciała byś :P tu nikt i nigdy się nie smuci ! co nie stańczyku ! my to taaaaaaaaaakie wesołe chłopaki że hej ! flip i flap przy nas to niiiic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E to nie jest tak że mały i brzydki jest bez szans. Szansa jest ale wtedy gdy: 1. Kobieta ma niesprawny \"system rozpoznania\" czyli odbiera facetów inaczej niż większość pań 2. Miała już supersamca i się sparzyła (sic!! :) ) 3. Ma już dzieci z innym a teraz szuka takiego co by ją z tymi dziećmi przygarnął. Taki handel wymienny 4. Mimo że jesteś mały i brzydki jesteś cwany masz kupę forsy i sobie kobietę po prostu kupujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"1. Kobieta ma niesprawny \"system rozpoznania\" czyli odbiera facetów inaczej niż większość pań 2. Miała już supersamca i się sparzyła (sic!! ) 3. Ma już dzieci z innym a teraz szuka takiego co by ją z tymi dziećmi przygarnął. Taki handel wymienny 4. Mimo że jesteś mały i brzydki jesteś cwany masz kupę forsy i sobie kobietę po prostu kupujesz.\" 1. jasne, ale taka kobieta może mi sie nie spodobać i też odpadnę 2. to poszuka sobie innego, z pięknym wyglądem i pięknym wnętrzem 3. ja bym nie przygarnął; nie jestem frajerem 4. to jest jedyne dla mnie wyjście: sex za pieniądze, bo o miłości nie może być w tym przypadku mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ skąd seks za pieniądze to tylko ze średno zamożnymi. Bardzo zamożny może liczyć nawet na dozgonną miłość. Tylko żeby nie zapomniał o intercyzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No stary jeżeli jesteś niski i brzydki ale masz wysokie wymagania co do przyszłej partnerki to niestety pozostaje ci wariant 4 tylko o tej intercyzie nie zapomnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×