Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blankaaaaa

Zelixa

Polecane posty

Gość Olenka 17
Witam :D mam problem z nadwagą (zresztą nie jestem sama) słyszałam że ten preparat naprawdę pomaga, więc chciałam go kupić...ale mam pewne wątpliwości, słyszałam że po tym leku występuje dużo skutków ubocznych. Czy macie jakieś objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorka82
witam , ja zelixe zaczelam brac jaies 2 miesiace temu, na poczatku bralam po jedne j cale tabletce, ale w glowie mi sie kolowalo,wiec zmniejszylam dawke :pol co dwa dni, potem coraz rzadzjei i przestalam, w sumie wybralam 13 tabletek, udalo mi sie schudnac 8 kg, teraz trzxymam wage;) zelixa dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diti
witam koncze drugi listek z pierwszego opakowania i raczej nic............. waga stoi dlaczego ????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stysia28
diti, może organizm trzyma wodę jeszcze, a oprócz tego, że jesz tabletki ograniczasz jedzenie? cwiczysz? Ja dzisiaj drugi dzień na Zelixi, ale do tego jestem na diecie Montignaca no i mam zamiar dzisiaj wsiąc na rower, w niedzielę sauenkę zaliczyć. Po prostu skoncentrowałam siły bo jestem już wsciekła na siebie, że się tak zapuściłam:D Głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ańdżka
Witam, ja zażyłam 24 tabletki. Waga jak stała, tak stoi w miejscu, czyli 87 kilo na 174 wzrostu, ale nie ćwiczę i bardzo mało piję więc może dlatego. Niestety efekty uboczne jakie u mnie wystąpiły to fatalne krosty i pryszcze na dosłownie całej twarzy. Porosły mi narośle wielkości grochu, które są wypukłe i bolą. Poza tym strasznie się pocę. Co do bólu w piersiach nie mam, ale power jest i spać się nie chce. Na razie odstawiam lek ponieważ jestem lekko przerażona widokiem własnej twarzy. W pracy koleżanki pytają mnie co się dzieje z moją buzią, a ja nie chcę się przyznać że biorę leki na odchudzanie. Czy któraś z Was miała problem z cerą po tym specyfiku?? Dodam, że brałam 15. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZELA
WITAM W WAKACJE BRAŁAM ZELIXE 10 I PRZEZ 1 TYDZIEN SCHUDŁAM 3KG DUZO PIŁAM MAŁO JADŁAM I PRAKTYCZNIE NIE SPAŁAM POZNIEJ WYJECHAŁAM NA TYDZIEN NA GORĄĄCE WCZASY I TAM MI SPADŁO JESZCZE 4 KILO ALE PO POWROCIE W KILKA DNI SKOCZYLO SPOWROTEM ZE 3KG W GÓRE WIĘC TEN SPADEK TO RACZEJ TYLKO PRZEZ ZMIANE KLIMATU:/ W SUMIE NA Z 10 STRACIŁAM OK 5 KG TERAZ BIORE ZLELIXE 15 I PO 12 DNIU WAGA STOI...ANI KILO NIE UBYŁO NIE WIEM DLACZEGO MOZE PRZEZ TO ZE MAM TERAZ OKRES ALE ZEBY ANI KILO? PEWNIE TEZ MNIEJ SIE RUSZAM PRZEZ TĄ POGODE I SŁONECZKO NIE POMAGA SPALAC ALE WTEDY TEZ NIE CWICZYŁAM JESTEM WSCIEKŁA BO MAM ZAWROTY GŁOWY I JESTEM STRASZNIE "AGRESYWNA" PRZEZ TEN LEK A WAGA NIE LECI, WOGÓLE JESC MI SIE CHCE BARDZIEJ NIZ KIEDY NIE BRAŁAM JEDYNIE SŁODYCZY FAKTYCZNIE NIE JEM ALE W PORÓWNANIU DO ZELIXY 10 TO ZNIKŁY EFEK BO NA 10 JADŁAM TYLKO OBIAD O 5 I WYSTARCZAŁO A TERAZ BEZ SNIADANIA DOSŁOWNIE MNIE "ZASYSA" CZEKAM DO KONCA OPAKOWANIA ALE NAJCHĘTNIEJ BYM TO ODSTAWIŁA BO EFEKTÓW BRAK A CZASEM DZIWNIE SIE CZUJE JAKBYM MIAŁA GORĄCZKE A MAM ZA NISKĄ TEMP... ZOBACZYMY JAK OKRES MI SIE SKONCZY ...A CO DO PRYSZCZY TO MI ZAATAKOWAŁO PLECY.....:/ WSPÓŁCZUJE Z TWARZĄ A MIAŁO BYĆ TAK PIĘKNIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa w cafe
witam wczoraj wzielam 1 tab. dzis 2 tab. w nocy nie moglam spac. glodu nie czuje - a jestem pazerna na jedzenie. wiec jest ok. czuje sie dziwnie, ale pewnie polowa to sugestia. moge sie napic kawy zbozowej? mysle ze jedno op zjem cale, a potem mozna brac np. co dr dzien dla podtrzymania efektu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam odchudzaczki. Ja nie wiem czemu niektóre dziewczyny jak mają 10 kg nadwagi to sięgają po takie drastyczne środki zamiast więcej pić i zrezygnować z kolacji. Z tego co wiem to to jest lek na OTYłOść a nie na nadwagę. Ja mam171cm wzrostu a ważę aż 95 kg a i tak lekarz miał wątpliwośći czy mi przepisać lek i usiłował mi wmówić że schudnę bez tego ale w koncu przepisał i biorę. Pierwsze 2 dni miałam ciężkie byłam glodna i źle sie czułam ale teraz już spoko. Pracuję 6 dni w tygodniu i w niedzielę zawsze lubiłam pospać do południa a dziś wstałam sama z siebie przed ósmą bo się tłukłam po łózku i nie mogłam spać ale nie czuję się zmęczona. Nawet lepiej bo zawsze mi ciężko wstawac rano a teraz nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anioleczek26
MASAKRA!!!!!!!!!!!!!!! Ludzie uwazajcie na ten srodek!!! nie zjadłam do konca pierwszego opakowania a juz czeka mnie operacja!!! jestes w szoku!!! wyladowalam na pogotowiu, ciagle zwijam sie z bolu......zelixa spowodowala u mnie gazy w jelitach.......jest to bol nie do oisania.zadne leki nie pomagaja........zaluje ogromnie ze bralam to swinstwo!!! mimo ze czytalam na forum o tych skutkach ubocznych myslalam tak jak wiekszosc z Was- mnie to nie spotka.mnie to nie dotyczy......a tu taka niespodziewanka!!! o z tego ze schudlam te 6-7 kilo, skoro teraz mam takie problemy...........zaluje, ale czasu nie cofne....moge tylko przestrzegac........... :((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia***
czesc wszystkim.mam 25 lat i biore drugi raz w zyciu zelixe.po 1 rrobie czyli 1 opakowaniu schudlam 12 kg bez cwiczen i objadania sie.moja aktuaklana waga to 98 kg a wzrost 167.widac ze jestem gruba ale nie powiedzielibyscie ze tyle waze,wiem ze jezeli nie powroce do slodyczy i objadania sie to uda mi sie zrzucic te nascie kg.to dziala ale nalezy wprowadzic kilka wyzeczen, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenkic
hej dziś pierwszy dzień na zelixa 15 :) mm wielką nadzieje,że nie będzie kołatań serca itp.:) mam 173 i ważę 80kg!!! :( ZAłAMKA:(:(: Nie wiem czy dobrze robiłam zaczynajac od 15, nie od 10 ??? jak mylicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenkic
miało być myślicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka18
ja zaczelam od 10 i chyba tak jest najlepiej moja kolezanka zaczela od 15 i miala dziwne bole brzucha itd. a moj organizm nic nie poczol!!! po calym opakowaniu schudlam prawie 5kg nie ograniczajac jedzenia:) dzisiaj zaczynam 2 op. tym razem 15......zobacze jak to baedzie ale mysle ze ok bo przyzwyczailam juz cialo do 10 i raczej problemow nie powinno byc..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich!tez jestem na zelixie gdyz po porodzie pozwolilam sobie na zbyt wiele i mam do zrzucenia z 15kg,naczytalam sie na tych roznych stronach wiele i troche sie balam,ale coz jak narazie mysle ze warto bylo sprobowac.Dzis wzielam 10tabletke,czuje sie lepiej,nie chce mi sie jesc,i z dnia na dzien ubywa mi po centymetrze w pasie.Choc poczatek nie byl mily,pierwsze 3y dni to oslabienie,zaparcia,klocie w kladce piersiowej,cisnienie i wrazenie ze zeixa wcale nie skutkuje bo chcialo mi sie jesc,teraz juz jest inaczej,troszke zjem i czuje sie naprawde pojedzona. Mam pytanie czy jest ktos kto dluzej stosuje zelixe?czy nastepne opakowanie moze juz byc zelixa15?bo biore 10,czy powinnam sobie zrobic jakas przerwe czy moge po zakonczeniu tego opakowania brac nastepne?pozdrawiam,trzymam kciuki za wszystkich odchudzajacych sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Kamilka18 hej,czy mozesz napisac jak tam u ciebie z tym drugim opakowaniem zelixy?duzo udalo ci sie zrzucic?bierzesz ja na wasna reke czy po konsultacji z lekarzem?Ja bez konsutacji,ktos mi zalatwil,dostal recepte od lekarza rodzinnego i lekarz sam mu to zaproponowal bo poszedl pytac o adipex,ale niestety w przychodni nawet za lapowka nie chcial mu wypisac recepty.Jaka jest cena zelixy15?ja za 10ke placilam59zl.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość canna
witam! mam pytanko :) czy lekarz przepisal wam bez problemu Z. pytam poniewaz mam 21 lat a kilogramow hmmm zdecydowanie za duzo :) i nie wiem czy lekarz przepisze mi te tabletki. kiedys bralam adipex - na poczatku chudlam dziennie ok. 2kg dlatego troche martwi mnie to , ze piszecie ,iz chudniecie ok. 3-5kg na ok. 15dni :( nie ukrywam, ze chcialabym sprobowac Z... jutro chce wybrac sie do lekarza, ale troszke sie boje, ze mi nie wypisze. Pozdrawiam i zecze sukcesow w odchudzaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj canna.............jesi tyko masz nadwage to napewno ci ekarz wypisze recepte jesli o nia poprosisz ja osobiscie nie bylam u lekarza,a po ciazy mam troche do zrzucenia no ale jakby mnie zobaczyl to by mi powedzial ze po mnie tego nie widac niestety nadmiar 15kg odbija sie na moim kregoslupie i zlym samopoczuciu.Ja wzielam wczoraj 11a tabletke zelixy10 i jakos wielkich efektow nie ma,a dzis musialam sobie odpuscic bo i tak braam podczas miesiaczki a teraz mi sie przedluza i jest bardzo obfita,troche sie boje.Moze ktoras z was tez tak miala????dziewczyny poradzcie co robic???przestac brac i poczekac az miesiaczka minie-trwa juz 7dni i jest bardzo obfita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g0si4k
ja wczoraj kupiłam sobie 2 opakowania zelixy 15 w opakowaniu po 60sztuk :] zapasu mam na hohoo... teraz tylko zacząć się jak najwiecej ruszać i spalać kg :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotek
witam dziewczyny, co do miesiączki to raczej nie powinnas się przejmowac w ulotce jest napisane ze może wystąpić zaburzenie miesiączki ja dzis zjadlam juz 27 tabletkę zeli 10 i mam - 3 kg!!! kg tak malo bo intensywnie ćiwcze a wiec moj przelicznik jest trochę inny ja mam - 3 cm w pasie, - 2,5 w udach i - 2cm w biuscie. dla mnie to jest superowy wynik. dziewczyny nie chcijcie schudnąć w ciągu kilku tygodniu po 10 kg. w ten sposob mozecie sobie tylko zaszkodzic a efekt jojo na bank bedzie!!! lepiej dłuzej się odchudzac a zdrowo. gwarantowany efekt stalego odchudzania to 1 - 1,5 kg tygodniowo. potem przy stabilizacji jedzenie mozna smialo utrzymac tą wagę a jak bedzie drastyczny spadek wagi to metabolizm spadnie do minimum i jak wrocicie do normalnego jedzenia to nie bedzie juz pracowal poprawnie i efekt jojo. trochę już mam z tym doświadczenia i z zela też a więc jakbyscie potrzebowaly jakiejs pordy to piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy któraś z was jest już po zrzuceni kilogramów i po braniu zelixy? tzn. czy jak sie skończy ją brać to apetyt i kilogramy nie wracają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczelam brac ja od dzis wraz z polaczeniem diety kapuscianej ktora jest wstretna:/ juz kiedys bralam z... i jedyny skutek uboczny to pryszcze...ciekawe jak bedzie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justtynass
nie ma ktos tego do sprzedania? boje sie isc do moejgo lekarza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyska
Witam wszystkie kobitki biorace Zelixe 15:)Ja tez brałam w oczach chudłam,koncowy efekt to 10kg.Przestałam brac gdyz Zelixa 15 atakuje przysadke mózgowa i w jej składzie sa slady leku podobnego do narkotyku o nazwie amfetamina(dlatego nie mozna spac i traci sie apetyt)Słyszałam tez ze ma byc wycofana ze sprzedazy:(Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynasss
powiedzcie mi czy za 30 tabletek zelixy bez recepty 90zl to dobra cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynasss
a nie chce nikt sprzedac zelixy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa8989
Witam was! Jestem tutaj nowa, zastanawiam sie nad rozpoczeciem przygody z Zelixa. Mam pytanie, Biore tabletki antykoncepcyjne i zastanawiam sie czy w takim wypadku mogę zaczać brać zelixe?? Mam 165cm i 74kg:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hello_kitty
podnoszę! to samo pytanie co NOWA8989

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola123
hej dziewczyny gratuluje wam mobilizacji ale mam pytanie czy nastolatka np.17 lat moze brac ten lek Prosze o odpowiedz to dla mnie wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie01
Ja biore Zelixe juz 3 miesiace i schudlam duzo wiec jakby nie bylo jestem doswiadczona:)i nie mam zadnych skutkow ubocznych ale na kazdego dziala inaczej wiec nie sugerujcie sie kims innym. Lek ten nie wplywa na dzialanie tabletek atykoncepcyjnych bo ja w ciazy nie jestem a nie uzywam innego zabezpieczenia jak tabletki no a poza tym ulotka rowniez o tym pisze:)jest jedno ale zelixa na poczatku zmienia regulacje miesiaczki ja np. przy pierwszym opakowaniu dostalam okres tydzien wczesniej wiec jakby co to bez nerwow bo teraz juz jest wszystko tak jak przedtem:)jakby jakies pytania to pisac, zawsze odpowiem jak tu zajrze;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odsprzedam zelixe-1-listek orginalnie zapakowany 10 tabletek 26zl.ostał mi sie po mojej kuraci florian28@interia.pl pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×