Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blankaaaaa

Zelixa

Polecane posty

Gość 93kg
Powiem wam tylko tyle że moja koleżanka bierze meridie i kiedyś jak nie było w aptece meridii to kobitka w aptece zaproponowała jej zelixe i po braniu zelki stwierdziła że to nie jest to samo co meridia po meridii wogle niechce jej sie jeść a po zelixie trzyma ją ze 3 godz a potem chce jej sie żreć dlatego zastanawiam sie czy po zakonczeniu opakowania nie zainwestuje w meridie:)zobaczymy jak to wtedy bedzie ale do konca opakowania to jeszce mi daleko :(przecież nie bede zarła po 2-3 sztuki:)Ciągle chodze głodna na tej zelixie jak i bez to bez sensu sie truć:)Nie wiem jak u was ale u nas zelka kosztuje 29 zł za 30szt 15 a meridia 69 złtakże warto chyba sprubować wiecej niż 69zł wydaje na pierdoły:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaaaaa
Ja za zelixe 15 (30szt) placę 59,90 zł. Kupuję w aptece, ale wiem, że wiele osób zamawia przez internet. Nie wiem, czy sa "oryginalne", jak te z apteki, ale cena np 25 zł -30zł trochę daje do myślenia... Ja na nadmierny apetyt nie narzekam, chociaż jak mam na coś ochotę, to sobie nie odmawiam. Nie chcę teraz "się głodzić", bo boję się, że jak już odstawię tabletki, które blokują receptory odpowiedzialne za uczucie głodu, to apetyt mi wzrośnie podwójnie, a co za tym idzie, kilogramy też;) Staram się jeść wszystko na co mam ochotę, ale w mniejszych ilościach. Może waga nie spada mi tak gwałtownie, jak powinna po tych tabletkach spadać, ale efekty sa i to mnie cieszy. Dajcie mi znać, jeśli macie jakieś informacje na ten temat, czy dużo osób, które skończyły kurację Z 15 przytyło z powrotem, jeśli tak, to po jakim czasie i czy duzo kg. Ps. A wracając do złego samopoczucia po Zelixie. Koleżanka bierze 3 tydzień. Pierwsze dwa tygodnie bardzo źle na nią działały. Uczucie otępienia, pocenie sie i ból głowy - czyli to, co sprawia, że odstawia się tablety. Jednak była tak zdesperowana, że brała je dalej i jakoś pomału wszystko jej przeszło. Nie chce nikogo namawiać na bagatelizowanie tego typu objawów, bo każdy organizm inaczej przyswaja leki i komuś naprawdę mogą zaszkodzić, ale może to jest jakieś pocieszenie i iskierka nadziei dla tych, którzy chcą zrezygnować ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiodek4
Jednak znowu wieczorem apetyt wrócił,a tak sie ładnie na poczatku zapowiadało:-(Musze sobie jakoś z tym glodem poradzić:/ Co do Z15 to ja w aptece zapłaciłam 130 zł za 60 tabletek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninaaaa29
u mnie 6 dzień ani kilo mniej ;///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paola11985
czesc dziewczyny!chce isc do lekarza po recepte bo tak samo mam juz dosc swojej wagi,zadne diety mi nie pomagaja mimo ze malo jem i cwicze,moje BMI to 29,mam pyanie od jakiego lekarza dosatlyscie recepte:od rodzinnego, i czy same zapropnowalyscie i bez probelmu ja dal.bardzo prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 93kg
Ja powiedziałam u lekarza ze chcem recepte na zelke bo rzucam palenie a już dość wystarczająco dużo waże i nie chcem wiecej przytyć i wypisał odrazu(lekarz rodzinny) Ja dziewczyn dziś zrobilam inaczej wziełam zelke troche później i narazie nie jestem głodna ale cos zjem aby nie wstac w nocy głodna rano było sniadanko potem kawka a ok.10.15 zelka i spoko a o godzinie 17 druga kawka która pomogla zamulić żołądek:)i jest spoko mam nadzieje ze pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 93kg
Także będa tylko trzy posiłki :):):)Trzymam kciuki za Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 93kg
Do Ninaaaa29 a dużą masz nadwage????Bo u tych co mają wiecej do zgubienie to ta waga szybciej spada:) także sie narazie nie denerwuj u mojej koleżanki przez dwa tygodnie nie schudła ani grama a potem przez dwa tygodnie zrzuciła 6kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninaaaa29
mam 164 i waże 70 kg chciałabym do 60 dojść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiodek4
Dziewczyny ja tez spróbuje brać tabletke troszkę pozniej tak około 11 bo wieczorem znowu godna byłam...a nie chcem podjadac tym bardziej ze mąż powiedział mi że pupka mi spadła:-D Ważyłam sie ostatnio to miałam 2 kilo mniej ale poczekam z ważeniem jak skończe opakowanie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 93kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 93kg
ninaaa 29 nie masz aż tak duzo do zrzucenia dlatego efekty bedą mniej widoczne a moze spadło Ci coś w cm. bo czasmi tak jest ze waga nie spada a cm w udach brzuchu mniej??? ale poczekaj jeszcze jak się nie obrzerasz to efekty napewno bedą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 93kg
Kasiodek4 sprubuj mnie wczoraj pomoglo.Ja bym chcila wieczornr jedzenie całkowicie odrzucic tak żeby ostatni posilek byl ok 18 max ale wiem ze bedzie ciężko:(NO zobaczymy dzis bedzie 9 tabletka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiodek4
Kurde chyba zelixa przestaje działac....nie jestem glodna ale czuje sie naprawde calkiem normalnie...nawet już sie tak nie poce:/ Hmmmma co do jedzenia czuje znowu ze zaczynam juz onim mysleć..a to napewno żle wróży:-( Tak pięknie było przez te 8 dni...na myśl o jedzeniu robiło mi sie nie dobrze,pot ze mnie leciał..piłam 2 litry wody dziennie a teraz to ledwo 1 litr w siebie "wlewam":-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniszka16031604
bralam 3 m-ce zelixe schudlam 17 kgi teraz nic juz waga nie spada a mam jeszcze do zrucenia:(juz ten lek nie działa chyba na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 93kg
17 kg w trzy miesiące to chyba extra wynik.Wiesz czym jest potem mniej kg do zrzucenia tym idzie wolniej pewnie musisz sie wspomóc jakimiś ćwiczeniami bo teraz tak łatwo nie pójdzie..A czujesz wogle głód?????Bo my mamy z tym problem prawie od poczatku że wieczorem nas dopada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 93kg
Kasiodek a może wczoraj zjadlas sporo owoców ja tak mam że jak podjem owocó to sie tak nie poce i nie pije,a sprubuj połaczyć z jakąś herbatką odchudzającą ja pije czerwoną chociaz pół litra poprostu robie sobie kufel i sącze i odrazu zaczynam sie pocic i jesc mi sie wtedy zupełnie niechce9wiesz herbata ma jakiś smak zawsze oszukasz żołądek a woda bez smaku ja bym mogła wlac samej wody i dziesięć litrów i dalej mi sie jeść chce:) Niepoddawaj sie ja nie mam zamiaru wmawiam sobie że te tabletki są super i na mnie działają i pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniszka16031604
w tm rzecz ze czuje głod na poczatku piersze 2 m-ce nie mogalm jesc a pozniej zaczelo sie wiec zaczelam brac zelixe15 mocniejsze a dalej bylo to samo a nawet glod byl wiekszy.Wrocilam znow do 10 ale dalej to samo chodze glodna i nic nie chudne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 93kg
No to chociaz dwa miesiące nie czulas głodu:)bo u mnie w sumie od początku głód jak nie wiem przez pierwsze trzy dni było dobrze a potem ciągle głodna:(ale prubuje z tym walczyc moze sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 93kg
Zapomnialam dodać że od poczatku jestem na 15:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiodek4
Właśnie nie jadłam w tym dniu żadnych owoców....naprawdę czuje strasznie zawiedziona:-( Myślałam że się uda wreście coż zrobić z tymi nie potrzebnymi kilogramami:-/ Już sama nie wiem co mam robić:-( Do mniszki16031604:Uważam sie 17 kg to naprawdę sporo...Cieszyłabym sie że tak dużo zeszło w tak krótkim czasie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 93kg
Kasiodek sprubuj z ta herbatą jeszcze.Ja jak pije ta herbate zamiast wody to na troche zapominam o głodzie ale powiem szczerze że mam takie same obiawy jak ty tez mniej sie poce mniej pije i ciągle prawie głodna jestem:(Ale jakos sie powstrzymuje:)Narazie bo nie wiem jak długo wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninaaaa29
9 dzień ,2 kilo mniej no i w obwodach mnie ubyło a to chyba najważniejsze z głodem tez mam problem ,ogólnie ja to chyba chora jakaś jestem bo jem nawet jak nie jestem głodna (znaczy się nie teraz na Z ale ogólnie ) ciągle coś podjadam ,ciągle mam na cos ochotę a potem waga szaleje :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 93kg
skąd ja to znam ja tez non-stop coś żułam:)Ja mam trzy kg mniej ale w pasie mi zeszło az 5 cm w udach 1cm i 3 w biodrach :)żeby nie tengłód było by ok ja dzis bede brała 10 tabletkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:)))) czy mam moze ktoras do sprzedania zelixe lub zna jakies apteki internetowe lub w łodzi gdzie sprzedaja zelixw bez recepty...:)) prosze o kontakt kamilka444zelaska@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2224
witam wszystkich:) ja od kilku miesiecy biore zelixe 15, zrzucilam okolo 15 kg, niby jest to jakis wynik, ale od miesiaca waga ani drgnie, a zostalo mi jeszcze duuuuzo do zrzucenia:( co prawda znudzila mi sie juz dieta i troszke sobie pofolgowalam ostatnio....ale postanowilam, ze znow biore sie za siebie:) pomozecie?? pozdrawiam wszystkich:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 93kg
Kamilcia lepiej jak udasz sie do lekarza i ci wypisze recepte po co masz przeplacac lub kupowac jakieś podróby jeszce coś ci sie stanie :)wiem że są podróby tak jak meridii podróba meridii ma 28 tabletek w opakowaniu a tak naprawde jest ich 30:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 93kg
aga to super wynik szkoda by było to zaprzepaścić:)wiec musisz sie wziąśc w garść:)A powiedz jak tam bylo u ciebie na początku czy czułaś głód od kiedy dokladnie stosujesz zelixe --ja bym wiele dala za taki efekt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 93kg
kresqwka narazie albo aż?jeszcze do konca miesiąca pare dni zostało także spoko bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×