Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

protosska

NOWY TOPIK - Zdrowe odżywianie, sport /Rady i doświadczenia/ ZAPRASZAM!

Polecane posty

A dajcie spokój... jadłam czipsy :o ale długo jeździłam na rolkach, hyhyhy... lece się uczyc. Wpadne wieczorem na dłuzej :) caluje 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo, halo :D... właśnie zjadłam kromke z pomidłem - deeeeeejm :o Byłam na rowerku chwile.... fajnie, fajnie. Chociaż tyle. Ide się jeszcze pouczy troche, dobranoc 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutredgt
dziewczyny jestem, dla pocieszenia powiem że ja byłam dziśna komuni i było mnóstwo pysznego jedzenia, nie wszystko zdrowe (to ciasto z bitą śmietaną i orzeszkami w kajmaku...) Ale trzeba się cieszyć życiem i czasem można zjeść coś kalorycznego i niezdrowego). A i zdradzę Wam jeden sekret: jak tu mało bywam tzn że pewnie mam powody wstydzić się swojej diety hihi... Więc obiecuje że będę tu codziennie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja bylam powyżej!!! z innego topiku pseudo. apropo a co za topik założyłaś Protossko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okuu
Hej:) Ja tez cały czas czytam, ale juz nie pisze bo mało kto sie udziela:( U mnie ogólnie cał czas tak samo:) Czyli chodze sobie na fitness i jest fajnie:) Przez weekend majowy miałam 2tyg przerwy, ale znowu wykupiłam na miesiac:) Pozdarwiam, Laski:) Olka, brawo:D Jak tam dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
czesc:)moja dieta poszla w zapomnienie przez ta nauke,teraz nam wolne,ale ciezko mi sie zabrac;)ale bede sie starac:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olkaaaaaaaaaa najpierw wyeliminuj wszystkie paskudztwa z diety a potem pomyśl co zwłaszcza lubisz jakie warzywa i wogóle. może razem wszytskie wymyślimy Ci jakąś dietę?? Tyle nas tu jest! każda coś doda. No i wymyśl sobie jakis ruch, może karnet na fitness?? to zawsze mobilizuje jak wydasz kase na takie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !! No, w końcu jesteśie !!!!!!!!!!!!!! 😘 Kurde no... Ola, Miter ma racje :) wyeliminuj największe syfy z jadłospisu :P i krok po kroczku... Ja się znowu odchudzam.... jest 56 kg jak narazie :o bieda, jak nic ale nie dam się. Na dworze strasznie gorąco... naprawde, bardzo badzo więc póki co to na rolki nie pójde... ale wieczorkiem mysle, ze tak :) Skośnooki ❤️.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miter a czyja to komunia była ? :D Olka, masz już wszystko pozdawane ? Jak z Kamilem ? Kupiłam strój kąpielowy nowy w second-hand FILA za pare złotych, ha :D .... teraz będe w nim paradowac przed lustrem i gulac czy cos ubyło. Hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... a taki tam topik :p na Dietach sobie jest - więcej bab = wieksza motywacja - sialala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pije sobie wode mineralna... Muszyne taką 2 l - myślicie, że dobra ? Spałam 5 godzin, pójde sie polożyc i troche odpocząc :) wpadne pózniej, całuski 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty sie mi tu Protosska nie odchudzaj tylko jedz zdrowo kobito i jeździj na tych swoich rolkach dużo...bo inaczej klaps będzie, hihi. trzeba słuchac starszej o 10 lat koleżanki, no nie?? Olkaaaaaaaaa ja ci dla pocieszenia podam że mi z uporu 6 cm z talii zeszło. Dużo co? Widać mozna. Służę pomoca jesli mogę, haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihihi.... :) moje kochane kółeczka... te małe i duże. Miter, co zrobiłaś ze Ci ubyło och ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pijam tą wodę i jest ok moim zdaniem. A komunia była mojego bratanka, no i jedzenie to byla poezja. Nie dość że tyle dobrego to jeszcze takie różniste - tylko że trza z umiarem nie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to co - od początku topiku jem zdrowo (a bynajmneij staramsie z całych sił), basen i tańcze sobie w domu po pół godziny dziennie (kręcę tyłkiem i brzuszkiem, a co??). Tyle spadło od podania na poczatku moich wymiarów, w ciągu ostatniego miesiąca prawie 2 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
tak,mam juz wszytsko pozdawane:) teraz tylko zloze papierry na studia i w koncu chociaz czesc moich marzen sie spelni:) a z Kamilem jest cuuudownie:)a o tym jedzonku pomysle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze... to ja pije dalej. No to super Miter, gratulacje.... mi wszystko popsuły święta wielkanocne no i jest 56 a było tak na pograniczu 53-54 :( Mam nadzieje, ze te rolki pomogą :D męcze sie po nich - i dobrze bo lubie czuc, ze cos zrobilam a nie :P nie ? a jak :D hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u tej ginekolog... przepisała mi Spironol, 50 mg na dobre. Brała go któraś z Was ? Cilestu już nie biore... co dziennie myśle o tym czy aby jutro nie wyskoczą mi jakieś krostki. MASAKRA. Ide się jednak polozyc bo padam... Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nasz topik juz po 1000 poście. A było juz z Nami krucho. To tylko dzieki Protossce jakos sie trzymamy bo ona tu jest jak na posterunku. Apropo tego topiku na dietach podaj linka Protossko. ja kiedys tam próbowałm załozyć topik o zdrowej diecie i mnie zignorowano, tylko jedna dziewczyna napisała że tam to tylko te topiki o dietach 500 kcal itp maja powodzenie. Czyżby się coś zmieniło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam tego leku, nic nie powiem. Prześpij się w końcu bo nam tu padniesz nosem w klawiaturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne rolki
cyt.: protosska No tak tak.... jeść zdrowo i jeździć na kółkach !! Komentarz: jeść zdrowo i jeździć na rolkach to za mało danych moje drogie dziewczyny/kobiety. To tak jakby lecieć na księżyc na fajnych rolkach/ miotle. Więcej i szczegółowo na poniższej www.vademecum.zdrowia.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
wybieram sie na germanistyke do Wrocławia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne rolki * - nie rozumiem :) dlaczego za mało ? Ja nie zamierzam schudnąć kilkanaście jak nie więcej kg tylko kilka :) więc ograniczone i zdrowsze jedzenie plus sport, cała filozofia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witeczka dziewczyny:):0dawno mnie tu nie było,jakas taka zaganiana ostatnio jestem... Dziewczyny straszkie mi brzuch wypchało od 2 dni masakra tak sie z tym źle czuje:(:(chodzic mi sie nie chce,robic co kolwiek:( nie wiem czy to od duzej ilosci orzechów,słonecznika i sezamu:(:(:(myślicie ,ze tak:(?? Od dzisiaj rano juz sobie obiecałam koniec z podjadaniem orzeszków i słonecznika:(:( nawet mi sie to udaje za to moje dzisiejsze menu wygladatak: rano owsianka,2 jabłuszka i sałatka z ogórka,pomidora,rzodkiewki i cebuli:) no jeszcze chyba zjem jakies jabłko na koniec dnia... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Izulko :) nie wiem od czego ten brzusio.... byc moze od czegos nowego co wprowadzilas do swojego menu :D nie pekaj, ureguluje sie sialala... ja mam sie beznadziejnie, tak Wam powiem... leje u mnie leje a ja śpie i nic mi sie nie chce ale nie dam sie :P pouczyc sie przeciez trzeba. Szkoda bo chciałam pojsc na rolki i chyba nic z tego :( Tęsknie za Leniądwadzieściadziewięć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładnie sobie pojadłas.... to ja z Was chyba jem najwięcej ! 😭 przez ten szkolny obiad który dzis składał sie z pysznej zupy jarzynowej, dwóch gałek ziemniaków, jakiegoś tam mięska do tego z sosem + sałata..... no super :( przed obiadem standardowo jogurt z płatkami i otrębami, w szkole jabłko a po obiedzie jeszcze trzy malutkie kromki takiego ciemnego fajnego pieczywa z powidłem i mini porcje taką jak na sniadanie.... no bomba po prostu, przestane chyba jesc zeby kurde schudnac w koncu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×