Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

protosska

NOWY TOPIK - Zdrowe odżywianie, sport /Rady i doświadczenia/ ZAPRASZAM!

Polecane posty

Zmęczona jestem i to fest, masakra po prostu :D na lekcjach usypiałam....dosłownie. Nareszcie weekend, długi weekend...cudownie !!! Rower już jutro, za kilka dni przyjdą rolki - wspaniale !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) wspaniale poza jednym.... nadal nie rozumiem - babka dermatolog powiedziała, że moge się opalać stopniowo (pytałam ją dwa razy o to) hyhyhyhyhyhyhy.... tęskniłam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś super mi poszło, zjadłam mało :) na śniadanie standardowo jogurt z płatkami i otrębami jeszcze, na drugie śniadanie jabłko, później na obiad troche ryżu z gulaszem (papryka, coś zielonego:P) i później tez jakieś tam jabłka, herbatki czerwone, zielone i woda. Na rowerku 80 min :D Zmęczona bardzo, dobranoc :* tęsknie, chodźcie tu babki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po weselu... kaca nie mam choc moze powinnam?? wszystko udało sie super, fryzura, paznokcie, opalanie i makijaż... Podobno bardzo ładnie wyglądałam, sama też tak uwazam nieskromnie. Efekt taki ze nawet bliska rodzina miała problem z rozpoznaniem mnie (tzn nie rodzice, ale ciotki i wujkowie co dobrze mnie znaja, hihi). Odiecie na weselu zapomniałam;-) Teraz zmykam bo ide na nastepna impreze na 30 urodziny w rodzinie. a jutro bede i zaczynam na nowo diete tylko musze ja przemyslec i pewnie zmodyfikowac?? nie jestem fanka znanych diet ale może South beach?? jutropoczytam o tym, a jak cos wiecie na ten temat to piszcie moje kocgane... nie dajmy zamierac naszemu topikowi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och Miter :D witaj, witaj... słyszałam, że dieta MM jest niezła :) Ja się czuje bardzo dobrze, drugi dzień ładnie się zachowywałam - jadłam tyle ile trzeba, pije sobie jeszcze herbatki i wode :) może jeszcze jakaś skakanka.... poszłabym na rower albo tak mnie pupa boli, że hej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj,witaj...! Jak miło spotkać Znajomą Osobę. 🌼 Świetny topik wymyśliłas - zdrowie to podstawa.............. ❤️ Fajnie że Cię znalazłam ! -Pozdrawiam ! -Miłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha !!!!!!!!! Biegałam... ale tylko kilkanaście minut, masakra ! za to nadrobiłam rowerem - godzinka... mam energie :D ochota na skakanke ale to za chwilkę. CZEKAM NA WAS ! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ!!!! 👄 Fajnie że TU możemy więcej sobie pogadać ! Jak było na wycieczce rowerowej ? Ja mieszkam w okolicach Łodzi i mam tu wiele terenów zielonych i prawie \"bezludnych\". :D:D:D A Twoja UNIA to może Leszno ?? -Pozdrawiam! -Miłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem... co prawda moja dieta nie jest już prawie zadna, a jezeli już to tylko eliminująca paskudztwa z menu typu fast food. Ale mam kilka zdrowych nawykó po tej diecie chocby jedzenie śniadań. Niestety na razei dieta z przyczyn neizaleznych ode mnie musi poczekac. ale tylko poczekać nei zaniedbam jej całkiem. Poza tym topik nam zamiera dziewczyny?? Okku juz bardzo dawno nei było i Leny. A za Olke trzymam bardzo mocno kciuki i tfu tfu tfu za lewe ramie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogle przepraszam za mój brak manier - witaj Ludmiło - może powiew nowej krwi ożywi Nasz Kochany TOPIK??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Powiem Wam Dziewczyny jak (pod okiem dietetyka) schudłam w ciagu 6 miesięcy aż 20 kg. Podstawowa sprawa to rewolucja śniadaniowa! Ten bardzo ważny posiłek składa się z płatków owsianych (całych, broń Boże nie tych \"expresowych\"!) zalanych wrzącą wodą. Na jakieś 20 minut przed śniadankiem niecałą szklankę płatków, wsypuje się do miseczki i zalewa wrzątkiem. Gdy już lekko to przestygnie i zrobi się papka można zajadać. Wersja wzbogacona (np.dla intensywnie uczących się) wygląda tak... Wieczorem do miseczki wsypać płatki owsiane,oraz pokrojone suszone owoce (rodzynki,figi,daktyle,morele,śliwki,orzechy, migdały - co się tylko chce i na co kasa pozwoli) i zalać wrząca woda. Rano dolac trochę wrzątku - żeby zimne nie było. Takie śniadanko (nawet to bez owoców) daje uczucie sytości aż do obiadu! PŁTKI OWSIANIE TO SAMO DOBRO..................! -Wymiatają z organizmu wszystkie paskudne złogi. -Działają przeciwcholesterolowo. -Chronią naczynia krwionośne i serce. -Zapobiegają otyłości,nadciśnieniu,cukrzycy. Pozostałe posiłki, za radą mojego dietetyka, układałam w zgodzie z moją grupą krwi. http://www.twojadieta.info/diety/grupa_krwi/ No i jeszcze jedno : CAŁKOWITY KONIEC ZE SŁODYCZAMI !!!!! Efekt : było 85 :( - jest 65 :D -Zyczę Wam powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludmiło ja teżjestem fanką płatków owsianych tyle że zwykle je jem na mleku. I inaczej zwykle przygotowuje... ale tej wersji też spróbuję, napisz tylko ile tej owdy żeby zrobiła się z tego papka. Choc mi kg nie musi ubywać ale to bardzo zdrowe i smaczne snaidanko. Podam Wam jeszcze przepis na tzw surówkę piekności jedzoną raz w tygodniu która ma podobno mnóstwo drogocennych składników i wogóle... sami ocencie: 2 czubate łyżki płatków owsianych zalej 6 łyżkami przegotowanej letniej wody zmieszanej z 3 łyżkami mleka. Odstaw na godzinę, po czym dodaj utarte ze skóką jabłko, 2 łyżeczki soku z cytryny i kilka posiekanych orzechów laskowych. Podobno wpływa na pojędrenienie skóry i wzmacnia włosy. Poza tym zaręczam przepyszna. A i moim nowych numer 1 w przekąskach są pestki dyni prażone na suchej teflonowej patelni. To napewneo ma ciut kalorii i tłuszczu ale tego dobrego i jest swietne takze na problemy z niewyregulowanymi jelitami, tylko nei nalezy przesadzać z ilością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miter, z wodą do płatków to musisz sama wypróbować jak Ci będzie bardziej smakowało - tu jest całkowita dowolność. Mój pan lubi bardzo dużo wody, ja wolę trochę mniej. Surówka piękności - TAK !!!!!!!!!! To stara, sprawdzona metoda. Moja ciotunia(świetna kosmetyczka)jadała ją od początku lat 60-tych. A buźkę przez całe życie miała jak alabaster. :D -Pa! -Miłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!!!!!!!! :D Jaaaa, Ludmiła ❤️ cześć !! ❤️ Miterko, w końcu jesteś :) hihi Unia Tarnów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde.... ja jem i jem płatki owsiane ale tylko z jogurtem, płatkami kukurydzianymi o otrębami granulowanymi ze śliwkami - MNIAM !! :D Ja póki co nie jem po 18 ale kurde... raz zjem więcej a raz mniej :o i czasem coś słodkiego również się zdarzy ale walcze ! :D haha... dobrze, że mam rower i skakanke :) no i rolki może już jutro przyjdą, och...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaaa.......................! Tarnów........................................!! Gratulacje za MISTRZOSTWO w 2004 i 2005 ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak... gdzie jest reszta ? :( Gdzie Moja Leniadwadzieściadziewięć ? 😭 😭... usycham niczym zieleń bez wody i słońca.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!! Przyszły trampeczki :D piękne są.... i rolki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:)przyłacze sie do was tylko dzis sie przywitam bo ide do łózeczka bo rano do szkoły .Wiec Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie w imeiniu NAS wszystkich. Jutro koniecznie wpadnij do Nas na dluzej i napisz duzo o sobie o twoich zapatrywaniach na zdrowa diete i wogole. poczytaj Nas moze cos ciekawego dopiszesz... Czekamy! My ostatnio cos malo piszemy i chyba zapalu Nam barkuje juz ciut wiec moze Nas jakos bardziej zmotywujesz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, w końcu się ktoś odezwał i mamy GOŚĆIA :D Witaj Izulko :) napisz o sobie jak najwięcej. Ja Wam dam jakiś brak zapału, niby gdzie ? Wpadać tu i pisać bo kurde ja już usycham no :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×