Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

protosska

NOWY TOPIK - Zdrowe odżywianie, sport /Rady i doświadczenia/ ZAPRASZAM!

Polecane posty

Gość olkaaaaaaaaaaaaa
nie,jak jestem w domciu to tez:) zalezy jak mi sie przypomni hehe ale widze poprawe na buzi Tylko kurde na ramionach mam takie plamki i robia mi sie nowe czerowne krosty :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po jakim czasie Ci sie poprawiło na buzi ? bo całej buzi to chyba nie posmaruje co ? :o :o :o yhhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
oj tego to nie wiem Wiem ze kupialm ta masc 2 kwietnia zaczelam skmarowac ale nie systematycznie i sa jakies efekty ale nie wiem bo byly to male takie blizny wiec nie wiem naprawde ile czasu potrzeba ale smaruj i badz cierpliwa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten mój differin to coś nie pomaga...wprawdzie nawet nie zużyłam jednego opakowania ale ono jest bardzo wydajne. Hyh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
cierpliwosci kochana cierpliwosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesz co ? w ogóle się jakoś tym nie przejmuje, teraz opaliłam troche buzie i wyglądam ładnie :) a te zaczerwienienia to nawet mi uroku dodają, heh. Ludzie mają poważniejsze problemy ze skóra, ciałem, sprawnością. Może to głupie ale tak czasem się pocieszam... choć nie powiem, że chciałabym mieć ładną buzie... mama mówiła, że mnie weźmie za jakiś czas do kosmetyczki ;) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
masz racje Ludzie maja gorsze tragedie choroby smierc to jest tragedia A buzia sie poprawi najwazniejsze to co w srodku czlowieka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sobie przypomne jakieś pół roku temu, to była tragedia, naprawde. Wkurzały mnie laski, które mówiły cos typu \"wyszedł mi pryszcz na czole, kurde !\" mnie normalnie zalewało w środku i mówiłam cicho, że zazdroszcze im tego jednego obcego na czole czy gdzieś tam. Masakra :) a jak kiedyś powiedziałam kumpeli, że mnie nawet buzia bolała (bo to tak w środku aż rosło :o.. miałam tak spuchniete wokól ust jakbym co najmniej chomikiem była!) przy czyms tam to kumpela dosłownie jakby się z choinki urwała. Kopara jej tak opadła, że szok :o...Ludzie, którzy nie mieli trądziku nie wiedzą, jak to jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
no racja ze to tez jest choroba jest to straszne bo w koncu buzia to wizytowka kazdy aj widzi itd ale bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak... ale mam nadzieje, ze wypali z tą kosmetyczka :D raz to cały wieczor ryczałam i opanować się nie mogłam, katastrofaaaaaa.... hyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
niom nie dziwie sie a do kosmetyczki wybierz sie jak najszybciej mysle ze pomoze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
nie ma niestety:( ale nie martwie sie tym kurde wyglad nie jest najwazniejszy ale dbam o siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspaniale :D i tak trzymaj ! Ja tam waże 53... chce tylko cos z nogami zrobic, koniecznie. Musze powrócić do basenu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choć S. powiedział kiedyś, że nigdy nie widział tak świetnych nóg jak moje (haha, uwierzysz ?) że wysportowane, ponetne, seksowne... kozak, nie ma co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
o kurde niezle hihihiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
to fajny ten koles jak tak mowi:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego S. jest moja motywacja. Chce widzieć zachwyt w Jego oczach jeszcze większy. Widzieć uległość... ach ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto... jak On pieknie mowi. On ma nie tylko wypasione te swoje gadki, że tak powiem ale też jak przyjdzie co do czego - gadamy sobie, jest sympatycznie to rany julek. Nic tylko sie rozpłynać. Hihihihihihihihihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
kochana my mamy byc piekne dla siebie a nie dla faceta hehehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ oczywiście, również tak uważam :) ale motywacja ważna sprawa, hyhyhyhyhy....Miłość uskrzydla :D choć ja nie znam definicji miłości to chwilami chce mi się latac a czasem to ja nawet latam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
wiesz dzisiaj po tycxh emocjach wiem jak bardzo mi zalezy na Kamilu jak mocno go kocham I czulam to wczesniej ale dzisiejsze wydarzenia umocnily mnie w tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślicznie... naprawde :) to wspaniałe uczucie. Mi jest dobrze, tak jak jest choć nie powiem... chciałabym się widywać z S. ale jak tylko o Nim pomyśle to od razu mi cieplej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaa
to cudowne uczucie ze ktos jest itd a kiedy sie zobaczysz z tym swoim pieknym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieje, ze w wakacje :) że już nie długo... jak nie to ja chyba na dywanie do Niego polece !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×