Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
przeniesienie

Pierwsze dziecko po 30 stce

Polecane posty

[10.03] 19:01 starsza mama Zakładam topik ,dla starszych trochę mam Ja swoje pierwsze urodziam w wieku 31lat.Teraz ma 11.Pyta dlaczego koleżanki maja młodsze mamy .Na wywiadówkach prawie same młode ,nie czuje się zle ,ale to pytanie dziecka . Zapraszam trochę starsze mamy ,do wypwiadania się [10.03] 19:09 Filanka Nie chodzi o mnie a moja ciotke. on urodzila w wieku 31 lat swoje pierwsze dziecko-dziewczynka ma obecnie 13 lat i nigdy nie pytala dlaczego jej mama jest starsza od matek jej kolezanek.a moja ciotka jest zadowolna z tego faktu ze tak pozno rodzila poniewaz: 1.pobawila sie i zwiedzila troche swiata 2.skonczyla szkole i osiagneła swoje cele zawodowe bez poczucia ze cos przegapila ze wzgeldu na rodzine 3. jest szczesliwa mama 2 dzieciaczków-oprocz dziewczynki ma 9 letniego chłopca [10.03] 19:12 eegtg dla mnie to wcale nie późno będę się czuła jakbym urodziła wcześnie bo jeszcze nie dojrzałam mam 30 [10.03] 19:14 trzy lata novynette Moja mam urodziła mnie mając 32 lata. Teraz mam juz 27 W szkole podstawowej moja mam tez nalezała do tych starszych mam. Pamietam, ze jako dzieci kłociłysmy sie ktora mama jest najładniejsza (hahahha) no i faktycznie wtedy stwierdziałam ze moja mam jest starsza o dobrych kilka lat od mam moich kolezanek. Troche nawet wstydziłam sie wieku mojej mamy (przykre ale prawdziwe...no ale byłam wtedy mała). Po mojej mamie nie było jednak widac tak bardzo róznicy wieku bo to babeczka ktora zawsze dbała o siebie. Teraz zresztą tez nie wyglada na swoj wiek w porównaniu z innymi kolezankami w jej wieku [10.03] 19:15 trzy lata novynette Pozjadałam w kilku słowach \"mama\" literke \"a\" sorki [10.03] 19:16 trzy lata novynette A i jeszcze jedno. Pamietam ze wtedy obiecałam sobie ze urodze wczesnie dziecko zeby miało młodą mame hahahahhahahaha. Obietnicy nie dotrzymałam. Mam 27 lat i jeszcze nie planuje dziecka [10.03] 19:35 starsza mama Ja też nie wyglądam na tz swoje lata. Mówia,ze mam ok 32 -35 .Czuję się młodo .MOja mama urodziła mnie w wieku 32 lata i zawsze na wywiadwkach ,była ta nastarsza.A jeszcze nie specjalnie dbała o siebie .Ojciec był jeszcze starszy i dzieci mówiły ,ze to mój dziadek .Kochałam go ,ale wolałam aby był młodszy .A teraz sytuacja sie powtarza , [10.03] 19:47 trzy lata novynette No u mnie tez sie powtórzy. Nie mam stałego faceta wiec nie moge planowac dziecka. Zanim poznam kogos, zanim stwierdze ze to TEN zanim zaplanujemy dziecko.....uuuu napewno po 30 urodze Ja to juz nawet nie martwie sie ze bede starszą mamą. Bardziej martwi mnie to ze najlepiej z medycznego punktu widzenia urodzic pierwsze dziecko do 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×