Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paulina.malinowska

Slub z obcokrajowcem

Polecane posty

Gość paulina.malinowska

mam problem biore slub z libanczykiem, ale nie wiem dokladnie jakie papiery mamy zalatwic w uk zebysmy mogli sie pobrac.nie wiecie moze gdzie moge sie o tym dowiedziec.niestetey nie moge wyjechac do jego kraju zeby wziasc slub bo nie mge dostac wizy,on nie moze dostac wizy do mojego kraju BO JEST Z LIBANU jak to madry urzednik powiedzial niewazne ze jest katolikie, bo staralismy sie troche go na to ublagac.na chwile obecna nie moze wyjechac z angli bo nie bedzie mogl wrocic spowroten do kraju.wiec utknelismy na slub tutaj tylko ze jakie papiery i gdzie je zalatwic.prosze o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej bedzie, jak wybierzesz sie do USC i zapytasz co wymagaja konkretnie. Oni ci chyba najlepiej pomoga, bo znaja sie na przepisach i swoich wymaganiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nauk
ja zamierzam wziasc tuaj slub cywilny z obywatelem RPA, z tego co wiem to potrzebne sa paszporty, kazdy musi tu byc legalnie ( wizy, itd..nie turystyczne) i odpis z aktu urodzenia, czasem tez zadaja potwierdzenia, czy dana osoba nie zawarla wczesniej zadnego zwiazku, czyli, ze jest kawalarem/panna( zaleznie od kraju)..trzeba sie zarejestrowac w najblizszym registration office i czekac..czasami sie dosc dlugo czeka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co was pogieło
z tymi czarnuchami? juz nikt was nie chce, ze łapiecie sie za te czarne gówna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onauk
wyobraz sobie, ze w RPA polowa mieszkancow to biali i moj facet tez jest bialy...a co cie to obchodzi jezeli ktos sie zakochal w czarnym czy zoltym.To zalezy jakim jest czlowiekiem, a nie jakiego koloru na skore..czasem lepszy czarny niz zburaczaly Polak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina.malinowska
moj facet tez jest bialy nie zaden czarny a jesli nawet jakas dziewczyna wyjdzie za maz za cimnoskorego faceta to jej wybou niczyj wiecej jej zycie i jej milosc nikt nie ma prawa nikomu mowic z kim sie zenic i gdzie lokowac uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drewno
No dobra ale często czarni,przystojni faceci żenią się z białymi pasztetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina.malinowska
fakt ze tak jest,ale jesli kogos kochasz nie mozesz zapanowac nad uczuciami.poza tym to nie byl temat przewodni.Dalej czekam na wiecej wskazowek dotyczacych papierow slubnych w uk dla libanczyka i polki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×