Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

crazy goes nuts

bi-es w Poznaniu

Polecane posty

Witam! Wiecie może, gdzie jest w miarę duży wybór zapachów bi-es? chodzi mi głównie o podróbki Hugo Bossa Deep Red i DKNY Be Delicious... Byłam w Tesco na Piątkowie, Naturze na Wildzie i w Realu :) i pusto ;) a przynajmniej nie ma takiego wyboru jakiego bym oczekiwała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :) kilka internetowych perfumerii już znalazłam, problem w tym, że chciałabym najpierw sprawdzić jak te perfumy pachną w rzeczywistości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bi-es
zgadzam się z manijana :) polecam też podróbki firmy Chatier ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mają
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wracamy do punktu wyjścia :D bo wiem, że bi-es ma te zapachy, tylko nie wiem gdzie je można powąchać i kupić... a jak inne podrabiające firmy? mają te konkretne zapachy? jeśli tak, to gdzie są w Poznaniu dostępne?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem gdzie mogą być
dostępne te zapachy w Poznaniu, bo ja mieszkam daleko od tego miasta :D ale na Twoim miejscu szukałabym w marketach (u mnie w Auchan jest duży wybór), małych sklepikach kosmetycznych itp. W mojej miejscowości co niedzielę jest giełda i stoi tam taki gościu, który ma właśnie podróbki oryginałów przeróżnych firm, nie tylko bi-es. Kupowałam u niego już różne zapachy i nie zdarzyło się jeszcze żeby jakiegoś nie miał. Mógł być niedostepny w danym dniu, ale zamawiałam i za tydzień miałam zapaszek. Poszukaj może w takich miejscach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki wielkie :) jeśli u Ciebie są w Auchan to może u nas też, tam mnie jeszcze nie było :D na bazarkach do tej pory nie szukałam, ale stoiska na ulicach które mijałam nie miały jakiegoś super wyboru ;) ale zobaczymy, dzięki za pomysł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariwanna
napisz do bi-es, moze oni doradzą jaki by to był zapach... i jeszce ... u nch jak zamawiasz to masz przesyłkę za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×