Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szukająca 4

Dobra kosmetyczka,wizazystka z Łodzi i okolic

Polecane posty

Gość sarah jessica
a zna ktos salon lisse ul Retkińska łódź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna75
Kochane podpowiedzcie mi gdzie znajdę dobra i niedroga kosmetyczke,chodzi mi o oczyszczenie twarzy i ogólnie doprowadzenie jej do porzadku, muszę wygonić mojego męża na oczyszczenie twarzy a nie za bardzo wiem gdzie się udać,jeśli podesłalibyście jakieś namiary to byłabym wdzieczna ,mieszkam na Limanowskiego moze cos w bliskiej okolicy??pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MakroMikro
Czesc, na ul. Wigury 15 jest od niedawna salon The Beauty Space. Pracują na firmie Babor. Mój facet robił tam oczyszczanie i jesteśmy zadowoleni :) Laska sprzedała mu do domu jakiś płyn, który zapobiega krostkom po goleniu i jest git :) Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita s.
A mój facet chdzi na czyszczenia i masaże do Euro-Styl-Spa na Nawrot 28 i jest MEGA zadowolony:):) Ja zresztą również;) POLECAMY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna75
Kobitki jeśli któraś z Was ma namiary na dobra fryzjerke to prosiłabym o namiary,dwa razy sie naciełam na pseudofryzjerki i mam juz dość jeśli macie swoją własną z której jestes naprawde zadowolona to daj mi namiary ,mam dość pseudo..... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaMłoda
Hej kobietki ,ja w końcu znalazłam swoją wizażystkę -Panią Monikę Miałam wiele makijaży "próbnych " i inne pseudo wizażystki mogę wysłać do niej po nauki. Jest najlepsza w Łodzi zarówno jako osoba ( zaraża entuzjazmem chyba dlatego , że lubi to co robi ) i jako profesjonalna makijażystka. Jestem oczarowana jej makijażem w każdym calu perfekcyjnym i dopracowanym i co najważniejsze TRWAŁYM . Miała świetny pomysł jak dobrać makijaż do mojej sukni ślubnej,fryzury i wiązanki ,czego nie mogę powiedzieć ani o mojej osiedlowej kosmetyczce ani o 2 innych pożal się Panie Boże wizażystkach ...na szczęście trafiłam do niej . podaję namiar 603-166-165

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio byłam na wieczorze panieńskim, na którym była bardzo miła i zdolna wizażystka Maria K. Klimczak. Zrobiła nam odjazdowe makijaże!!! Niektóre jej dzieła można oglądać tutaj: www.styliste.eu. Szczerze polecam. Można się u niej świetnie umalować i zrelaksować (potrafi też masować głowę!). Ślub co prawda już miałam, ale na jakąś inną okazję chyba skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodamężatka1179
szok... tyle spraw aby ślub i wesele przebiegło idealnie i jeszcze ta fryzjerka i kosmetyczka trzeba przeciez wyglądac idealnie i sexy, postanowiła iśc za radą opini na forum i wybrałam się do salonu Świat Kobiet przy Tymienieckiego, pani kosmetyczka profwesjonalnie odbrała makijaż i dealn ie wpasowała się w mój gust ... troche ponisła mnie euforia i postanowiałm równiez umówić sie na drugi dzień tam do fryzjerki ... fryzjerka doradział kolor, kształ tjakby była moim doradcą ... jestem zadowolona i ceny przystepne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od dłuższego czasu na wszelkiego okazje jak potrzebuję korzystam z Gabinetu Secret. Makijaże w wykonaniu naprawdę uzdolnionej wizażystki p. Niny zawsze robią wrażenie. Dziewczyna ma rękę i uzdolnienie. Wiem od kilku moich znajomych, że też miały okazję korzystać z tego miejsca i mają podobne odczucia. Ja polecam. Warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klijentka
Ja chodze do swietnej kosmetyczki do teofilka salon bajka paznokcie super szczeze polecam szczegulnie pania jole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulk197811
ja bardzo sobie chwale i moja siostra la beute clinique na Piotrkowskiej ,chodze do p.Natalii przemila osoba z profesjonalnym podejsciem,salon bardzo czysty i ogolnie dobre wrazenia ,polecam tam pojsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielki demaskator
hej, jeśli chodzi o paznokcie, to polecam Atelier na Piotrkowskiej. a na takie poważniejsze i bardziej kosztowne zabiegi (odkryte niedawno przeze mnie DERMAOXY z użyciem jadu żmii) jeżdżę do Pabianic do pani Krystyny Bartoszek - http://masazrehabilitacja.boo.pl/index.html. ma bardzo konkurencyjne ceny, nowoczesny sprzęt i jest bardzo przyjemną w obejściu osobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna młoda 2013
Ja ostatnio byłam uczestniczką "Wieczoru Panieńskiego Spa" w Euro-Styl-Spa w centrum, gdzie między innymi był makijaż, a malowała Monika Jarzyńska. Było nas 8 osób! Każdą z nas Pani Monika umalowała nie to, ze świetnie ale co najwazniejsze inaczej:):) Byłyśmy w szoku i bardzo zadowolone:) Polecamy każdemu. W ogóle taki wieczór panieński z makijażem i szampanem to super pomysł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinadeneva
Polecam Cosmed na Kościuszki. Kosmetolodzy i dermatolodzy, więc czuję się bezpiecznie :) skuteczna depilacja laserowa, dobra kosmetyczka p. Jola www.zmarszczkomprecz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guśka7
Wszystko zależy od ceny. Zienkiewicz jest dobra, ale to górna pólka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Panią Monikę Borowiec .Miałam przyjemność mieć wykonany makijaż ślubny i byłam zachwycona(ja i moja rodzina) - wyglądałam po prostu pięknie :) !!!!Makijaż był tak trwały że wytrzymał do rana ,na pewno będę jeszcze korzystać z usług makijaży na różne okazje i na pewno ze spokojem mogę polecić ! Podaję tel :603166165

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piterus
A ja polecam Panią Beatę ze Studia Urody Amarone przy Białostockiej 7D , www.gabinetkosmetyczny.lodz.pl. Piękne wnętrza, super promocje i jakość z najwyższej półki. Sprzęt nowy i nowoczesny. Sama Pani Beata jest żywą reklamą dla swojego salonu. Życzyłbym każdej kobiecie takiego wyglądu w jej wieku. Po prostu bajka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ViolaG
Jeżeli chodzi o makijaż czy pazurki to polecam Panią Ewę z Salonu Urody Daria na Baczyńskiego. Kiedy chciałam poznać tajemnicę jej profesjonalizmu, to dowiedziałam się , że to nie tylko doświadczenie, ale także umiejętności wyniesione ze szkoły wizażu i charakteryzacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frywolna84
Kobietki polecam wam Monikę Borowiec- makeuplodz.pl .Zawsze uśmiechnieta i co najważniejsze potrafi makijażem zdziałać cuda .Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martikasxx
byłam na manicure dziewczyna zrobiła mi dodatkowo zdobienie w kwiatki, jestem bardzo zadowolona, lakier trzymał się cały tydzień pozdrawiam i polecam ŚWIAT KOBIET na Tymienieckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam Crystal Clinic. Dziewczyny mają profesjonalne podejście do klienta. Jest tam i fryzjer i kosmetyczka, medycyna estetyczna. Ja byłam na manicure i pedicure Vinylux, super sprawa, utrzymuje się długo a nie niszczy paznokci. Moja mama była u pani Marzeny fryzjerki i też zachwycona więc polecam. www.crystalclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam Crystal Clinic. Dziewczyny mają profesjonalne podejście do klienta. Jest tam i fryzjer i kosmetyczka, medycyna estetyczna. Ja byłam na manicure i pedicure Vinylux, super sprawa, utrzymuje się długo a nie niszczy paznokci. Moja mama była u pani Marzeny fryzjerki i też zachwycona więc polecam. www.crystalclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak06
Witam, Ja korzystam z usług p.Dorotki z salonu White na Snycerskiej, jest bardzo delikatna,nie naciąga na bezsensowne zabiegi, stara się pomóc a nie wyciągnąć kasę, nikt do tej pory nie wyprowadził mi tak perfekcyjnie linii brwi, super! Manicure i pedicure to poprostu perfekcja wykonania.Ogólnie ładny, nowoczesny salon,dbaja o czystosc i sterylnosc, co dla mnie jest najwazniejsze.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie,Jestem po próbnym makijażu ślubnym u Pani Moniki Borowiec i jestem pod ogromnym wrażeniem mojego pięknego makijażu;-) Wszyscy zgodnie potwierdzają że wyglądam zjawiskowo a makijaż trzyma się już od rana bez śladu naruszenia (poza pomadką ,która trzeba poprawić). Jestem zachwycona:-) a poza tym Pani Monika jest przesympatyczną osobą, Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałam podać namiar -- www.makeuplodz.pl (p.Monika Borowiec)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuustina
Również polecam Amarone, świetnie wykonany makijaż permanentny. www.gabinetkosmetyczny.lodz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WandziaK
a Słyszał ktoś o Bio-Salon na ul. Piotrkowskiej? Mama mówi, że jest ok, że już jest z 20 lat, podobno robią Kriolipolize, wszędzie gdzie pytałam w innych salonach, boją się tego robić, chyba tylko w BIO-SALON podejmują się Kriolipolizy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×