Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szukająca 4

Dobra kosmetyczka,wizazystka z Łodzi i okolic

Polecane posty

Gość gość
Szukam Pani mlodej sympatycznej Pani Kasi kosmetyczki ktora pracowala wczesniej w salonie urody na ulicy Piotrkowskiej, u Pani J Kozlowskiej,teraz podobno otworzyla swoj salon,czy ktoras z was wie gdzie ja znalezc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia91
Ja byłam ostatnio w fajnym miejscu, przy rondzie Solidarności, więc w centrum Łodzi. Otworzyła tam salon taka młoda, fajna dziewczyna, chyba z pieniędzy unijnych. Sprzęty nowe, a ceny przystępne. Dopiero się rozkręca. Niebawem będzie tam również i fryzjer, póki co stały same meble fryzjerskie i nikogo nie było. Wykonała mi zabieg na twarz - bardzo profesjonalnie jak na dość młodą osobę. Bardziej podobała mi się jednak atmosfera. WIem, że wrócę, więc polecam. Wcześniej chodziłam do takiej starej babci na Janowie, ale to nie to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia91
A salon nazywa się tak fajnie "Aneta kreuje", faktycznie Pani Anetka kreuje :) ps. kojarzy się z "Łódź kreuje" "P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwira36
U mnie skuteczne okazały się zabiegi i preparaty zaproponowane przez kosmetyczki z bio-salon.pl Miałam okropny trądzik i nie mogłam sobie z nim poradzić. Dopiero po wizycie u nich stopniowo wszystko zaczęło zanikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota78
Poszukiwałam długo kosmetyczki która zajmie się moją niesforną twarzą i powiem wam że widzę poprawę, jeśli macie problemy skórne to mogę wam polecić dobrą kosmetyczkę, teraz przyjmuję w centrum Łodzi. Jak jest ktoś zainteresowany to piszcie maile podam nr telefonu dorota1978@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukacie dobrej kosmetyczki to polecam Crystal Clinic z Kasprzaka. Pani Julia bardzo dokładna i ma doświadczenie, endermologia i zabiegi na twarz - polecam u niej, a Pedicure - Pani Agnieszka. Ma fach w ręce. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małamałama
Również byłam kiedyś w Bio Salon (Piotrkowska 182) świetne makijaże! Z tego co wiem szefowa zakładu robi tez profesjonalne szkolenia. jak dla mnie najbardziej profesjonalny zakład kosmetyczny w Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita Kuczkowska
Jeśli mam coś polecić, to salon "Aneta kreuje" przy Matejki 9. Salon jest bardzo ładny, nowoczesny. Ceny OK. Zakres usług szeroki, w tym jest dodatkowo fryzjer oraz zajęcia fitness i joga. Dużo zniżek, warto łączyć różne oferty. Byłam i polecam, super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edel
Też znam Bio Salon. Sama chodzę regularnie na ul. Piotrowską 182. :) Miałam straszny trądzik i koleżanka poleciła mi wybrać się tam na zabiegi przeciwtrądzikowe. Szybko były rezultaty. Najbardziej pomógł mi zabieg i kosmetyki z serii Sayonara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby ktoś jeszcze szukał dobrej kosmetyczki, która między innymi świetnie maluje to polecam mały salon na Więckowskiego 98 w głebi podwórka. Sama ostatnio szukałam makijażystki na ślub i trafiłam tam. Nazywa się Studio Kokarda. Makijaż był taki jak chciałam a co najwazniejsze nie spłynął mi przy takich upałach. Można sobie tam też paznokcie zrobić jak ktoś potrzebuje. Polecam! :) (www.studiokokarda.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rabiii
chyba jedynie można polecić http://anetakreuje.pl/ ceny przystępne, studio urody bardzo fajne, zaciszne i profesjonalna obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie pomogę - pracuję w branży od kilku lat, z dużym powodzeniem. Mam kilka szkoleń w new nails, własną bazę klientek, dobre kosmetyki. W ciągu roku chcę otworzyć własny salon kosmetyczny. Czekam tylko na zainteresowanie z Waszej strony ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jaki ci szło po samych szkoleniach? Nie miałaś problemów na starcie? Nie oczekiwali od ciebie większej ilośc***apierów? Po jakim czasie byłaś gotowa do obsługi większej ilości klientów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli mogę polecić dobrą kosmetyczkę w Łodzi, to chciałabym podać jej numer: 783551321. Same się dogadacie co i jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonas1986
od 2 lat robię manicure w salonie świat kobiet przy Tymienieckiego - kosmetyczka robi to dokładnie i niedrogo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam kosmetyczkę na Rzgowskiej jeśli ktoś jest z tamtych okolic, dokładną lokalizację, telefon i cennik znajdziecie na www.gabinetkosmetyczny.lodz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina89
Polecam Crystal Clinic. Robiłam tam sobie zarówno manicur jak i endermologię i byłam bardzo zadowolona z efektów. Dodatkowo miła obsługa, salon sprawia bardzo profesjonalne wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Mobile Lashes. Dziewczyna przyjeżdża do domu z fotelem i przedłuża rzęsy, manicure i pedicure chyba też ale na prawdę poziom usług godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikiswim
Gorąco polecam Panią Monikę Banaszkiewicz. Jej salon jest na ul. Gdańskiej 57 w Łodzi. Jej makijaże są rewelacyjne a przy okazji można zrobić sobie manicure :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna2
A ja podzielam opinię Eweliny89. Znalazłam dziewczyny z crystal clinic w internecie i jestem bardzo zadowolona. Hybryda trzymała się prawie miesiąc, wiadomo odrost był, ale lakier super. Miałam też od razu szybki zabieg na twarz, krótki ale super nawilżający. Polecam www.crystalclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surima
A ja w końcu też odnalazłam swoje miejsce i swoje Panie, którym mogę oddać swoja wymagającą twarz. Jest to salon Euro-Styl-Spa przy ul. Nawrot 28. W końcu ktoś moją buzię wyprowadził do normalności a wizażystka (pani Monika Jarzyńska) umalowała mnie rewelacyjnie na mój ślub. I co najważniejsze makijaż był trwały!!! A na tym bardzo mi zależało bo mam z natury tłustą skórę. W szoku byłam, że w niezmienionym stanie wytrzymał mi do białego rana. Tak więc- POLECAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość67
Polecam salon kosmetyczny na widzewie H&B Studio. Dziewczyny są mega profesjonalne i z wyczuciem podchodzą do każdego indywidualnie. Mają najlepszy manicure hybrydowy, jaki do tej pory sprawdzałam. Do makijażystki chodzą przed każdą dużą imprezą (wesele itp) i zawsze dostaje mnóstwo komplementów, polecam www.hb-studio.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Biskupska
Polecam się na przyszłość. Najpiękniejsze makijaze ślubne i nie tylko. Zapraszam na stronę z moim portfolio. W razie pytań proszę wypełnić formularz kontaktowy: joannakan.wix.com.wix.com/makeup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukacie najlepszej jakości zabiegów oraz najwyższych standardów jakości w przystępnych cenach to polecam Wam.tylko jedno miejsce: Espa Clinic na Al.Kościuszki ( dawny instytut Dr.Ireana Eris ) www.espaclinic.pl Dostałam w prezencie Voucher do ESPA CLINIC ale poziom mojego zadowolenia jest tak wysoki ze z pewnością wrócę w to miejsce i będę polecała każdemu. Polecam i Wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola_89
O tak, również polecam Espa. Przesympatyczna Pani Asia:-)...byłam pod wrażeniem jej wiedzy i umiejętności...na pewno tam wrócę mimo sporej odleglosci..polecam; -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika8904
Bardzo dobrą opinią cieszy się salon Metamorfoza na Tuwima. Dostałam od mamy w prezencie kartę podarunkową i wybrałam się tam niedawno na depilację laserową, bo ona chodzi tam już od dawna i jest zadowolona. Dziewczyny są przesympatyczne i w pełni profesjonalne. Mają dużo nowoczesnego sprzętu i widać, że salon jest na bardzo wysokim poziomie, a przy tym nie jest tak drogo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorzystalam ostatnio z mobilnej kosmetyczki Mobil Lashes i rzeczywiście jestem bardzo zadowolona. Miła pani bardzo sympatyczna robi chyba wszystko co w salonie ja poprosiłam o hybryde i efektywności przecudowny, gdyby nie dwutygodniowy odrost mogłabym je jeszcze nosić. Serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×