Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szukająca 4

Dobra kosmetyczka,wizazystka z Łodzi i okolic

Polecane posty

Gość morelove_com_pl
Zapraszam na stronę z najlepszymi kosmetykami w atrakcyjnych cenach www.morelove.com.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Marzenka ze Studia Urody Skarabeusz. Nie znam nikogo lepszego z Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika198989
Ktoś wcześniej pisał już o klinice ESPA CLINIC, ja również polecam to pełne profesji miejsce. Jestem już stałą klientką :) Kościuszki 106/116 naprzeciwko Sądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selinka30
Ja czesałam sie oraz malowałam się na ślub w Łodzi na Inflanckiej. Zależało mi na tym aby wszystkie zabiegi były wykonane w jednym miejscu przed ślubem bo nie chciałam chodzić po kilku salonach w takim ważnym dniu. Jestem obecnie bardzo zadowolona bo fryzurka bardzo wytrzymała a makijaż piękny . W życiu bym sobie sama takiego nie zrobiła. Malowałam sie oraz czesałam w salonie na Inflanckiej w Łodzi, na stronie macie kontakt: http://www.aspasja.pl/?59/stylizacja_slubna . Pracują tam bardzo fajne dziewczyny. Można wykupic sobie tam całe pakiety stylizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmarta
polecam pania Anete.Nowaty.com.pl Bylam u niej na makijazu i bylam zadowolona. polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaoleńka
Ja polecam tylko Panią Monikę Borowiec . Na każdą okazję maluję się właśnie u niej i jestem zachwycona. Makijaż jest zawsze piękny i utrzymuje się dobiałego rana. Strona www.makeuplodz.pl. Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Panią Monikę Borowiec :) Bardzo sympatyczna ,profesjonalna wizażystka która na twarzy pofrtafi zdziałac cuda . podaje stronke www.makeuplodz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naj,naj,naj, tyle o Monice Borowiec,super wizażystka, przesympatyczna . Makijaż w wykonaniu p. Moniki to profesjonalizm, polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milutka26
Mam bardzo wrażliwą, atopową skórę AZS. Jestem pod stala opieka lekarza. Polecono mi Dermoklinikę na Kościuszki. Oprocz zalecen lekarskich Pani doktor zaproponowala mi wizyte w maj gabinety urody obok i polecila zabieg z neutrazenem dla uspokojenia i wyciszenia zaognionej skóey. Bylam zachwycona. Kosmetyczka zrobila wywiad przed zabiegiem, wyjasnila na czym zabieg bedzie polegal. Jakosc obslugi i efekt - naprawde wyjatkowe i godne polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może kogoś ze Strefy Kobiet przy Bandurskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ESPA CLINIC, bardzo dobrzy specjaliści oraz bardzo ładne wnętrza. Mega profesjonalni, tam każdy znajdzie coś dla siebie Otrzymałam Voucher i z pewnością będę wracała :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja serdecznie polecam p.Monikę Jarzyńska z salonu Euro-Styl-Spa. W tym roku została V-ce Mistrzem Polski w Makijazu i rzeczywiście zasłuzenie. Makijaz był PERFEKCYJNY. Wow!! Pani Monika przygotowala tez super mi cerę. Powinna dostać drugi puchar za masaz. Odleciałam. Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaa256
polecam Blins na Narutowicza 126a/lokal C. Pełen profesjonalizm, idealnie wykonane pazurki i brwi (henna) nie żadne kreski od szklanki ani grube czarne brwi tylko piękny kształt!! Polecam z czystym sercem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam wizażyste Martikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina Si
Drogie kobietki - jeśli chodzi o makijaż to najlepszą wizażystką w Łodzi jest Monika Borowiec ,bez dwóch zdań . Z racji mojego zawodu często korzystam z jej usług i zawsze jestem pod wrażeniem takim że Łooooo:) Piękny makijaż do rana ,najlepsze kosmetyki (Monika nie maluje Inglotem ani innym badziewiem za 20 zł tylko bardzo drogimi ,profesjonalnymi kosmetykami z najwyższej półki ,poza tym super dziewczyna. Stronka dla nie wtajemniczonych www.makeuplodz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecę Panią Martę z Fox Beauty na Pogonowskiego. Salon nowy, czysty, Pani Marta bardzo miła i profesjonalna. Byłam na makijażu przed ślubem znajomej. Używa produktów z drogerii a sam efekt był super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić nowo otwarty salon Frangipani przy alei Kościuszki 106/116. Pani Ania jest bardzo sympatyczna. Oferują zabiegi na twarz i do każdego jest masaż w cenie - bajka. Wreszcie czułam, że ktoś się mną zajął, a nie tylko ‚poklepał’. Kosmetyki też mają dobre, bo zazwyczaj mnie wszystko uczula, a tu niespodzianka - wyszłam bez uczuleń. Warto śledzić ich na fejsie bo dodają promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Peruka SC w Łodzi na Wiwulskiego 15. masz tam i kosmetykę, i fryzjerstwo. Wiem, że mają jeszcze trychologa, jakby ktoś chciał. Jak jeszcze jak mieszkałam w Łodzi, to chodziłam tylko tam. Teraz wyprowadziłam się do Warszawy, bo zmieniłam pracę i nadal ciężko mi znaleźć kogoś, kto by dorównał tamtym kosmetyczkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×