Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fareleczka

KOSMETYKI NATURALNE

Polecane posty

Gość ja wolę
misia555 to zależy co kupujesz, niektóre rzeczy będą się od takich cen zaczynały, niezależnie w jakim sklepie kupisz, spróbuj tu http://mydlarnia.info.pl/ a jak nie, to może jak znasz konkretne produkty spróbuj wyszukać na allegro, choć nie wiem czy mają taki wybór w 100% naturalnych kosmetykach. sęk w tym, żebyś nie kupiła jakiegoś bubla, który nie jest w pełni naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zakupy
oj te mydła mają super działanie, szczególnie te z aleppo - świetnie zwalczają trądzik, nawilżają skórę, jak masz skóre sucha i podrażnioną to oliwkowe jak znalazł :) http://www.mydlarnia.info/tradycyjnie-z-aleppo-cat-226.aspx na pewno nie uczulą bo sa w pełni naturalne i nie da się ich przedawkować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ustka
hm. dzięki za odpowiedź!!! już wybrałam, zdecydowałam i nawet kupiłam :D mama dostanie od Mikołaja olejek arganowy, a koleżanka mydełko z aleppo i kryształ ałunu. Ten kryształ swoja droga to jakaś totalna rewelacja, w sumie to nie miałam w planach go kupować, ale jak pani w Mydlarni zaczęła mi opowiadać o jego zaletach to stwierdziłam, że trzeba wypróbować! A WY co myślicie o nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuśne usteczka
Hej! Witajcie dziewczyny, niedawno znalazłam ten wątek, ale o kosmetykach naturalnych wiem już co nieco ;) jeśli chodzi o kryształ ałunu, to polecam go bardzo! ja go kupiłam mojemu chłopakowi, bo ma wrażliwą cerę i bardzo się podrażnia przy goleniu. na początku mnie wyśmiał - gdzie tu z jakimś kamieniem do niego przychodzę... Ale stopniowo, z czasem zaczął się przekonywać do tego kryształu, aż w końcu przyznał,że on faktycznie te podrażnienia likwiduje. Nie używałam go jako antyperspirantu, więc nie wiem jak sprawdza się na tym polu, ale jako lekarstwo na podrażnioną skórę - świetny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam kosmetyki APC Cosmetics. Można je znaleźc w sklepach drogeryjnych, ale także w sklepie internetowym. Wybór cieni sypkich, pudrów, podłkadów jest ogromny, a ceny zachęcają. Jestem bardzo zadowolona z cieni sypkich, których używam na co dzień, bo utrzymują się długo na powiece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja tez nie słyszałam o tym kamieniu - krysztale... a czy on także eliminuje podrażnienia po depilacji? mam okropny problem z depilatorem - robia się włoski wrastające i takie czerwone kropki :( gdzie go można kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuśne usteczka
tak, ten kryształ niweluje też skutki depilacji, dzięki niemu nie wrastają mi włoski i nie ma takich okropnych czerwonych krost po depilatorze... miałam z tym taki problem, że bałam się już że będę musiała poszukać innej metody depilacji, ale na szczęście odkryłam kryształ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwin_you
ja na podrażnienia używam olejku arganowego, dzięki niemu skóra się fajnie nawilża, natłuszcza, nie ma wrastających włosów i ogólnie lepiej to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to lepiej zainwestować w kryształ ałunu czy ten olejek? tak, żebym skutecznie sie pozbyła tego problemu wrastających okropnych włosków. czy w ogóle jest możliwe że one mi pomoga wyleczyć te ranki? b jest dramat, od jakiegos czasu juz w ogóle nie stosuję depilatora i już nie wiem, czy to jednorazówka mi pogarsza czy co :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia786
spróbuj olejku arganowego. Ja kiedyś dostałam taką paczkę od chłopaka , w mydlarni u franciszka ją bodajże kupił i tam był ten olejek. Wcześniej nie znałam takiego olejku a warto spróbować. Pewnie ci pomoże na wrastające włoski bo jest naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem bardzo zadowolona z używania kremu z betuliną, czyli ekstraktem z brzozy, moja cera stała się promienna i zyskała blasku, bo już byłam niezle przerazona po zimie, gdy mnie ostro wysuszylo ;) http://www.dourody.pl/ekstrakt.z.kory.brzozy_zloty.srodek.w.pielegnacji.cery.dojrzalej.html?utm_source=kafe&utm_medium=fora&utm_campaign=krem-naturalis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek1985
Widzę, że już nie tylko ja używam olejku arganowego i już się niektórzy przekonali co do tego cudeńka :) ja osobiście z naturalnych kosmetyków polecam cuuudowne perfumy z Arabii Saudyjskiej, a nazywają się Al-Rehab. Osobiście kupuje je na stronie www.skarbyafryki.pl, a to dlatego że są tam najtańsze :P Polecam wszystkim te cudowne, naturalne zapachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KInga_Z
Witam ja używam od jakiegoś czasu kosmetyków firm Bentley Organic oraz Faith In Nature, bardzo pasują mi szczególnie mydełka i szampony;) Polecam wszystkim sklep w którym kupuję http://sklep.puregreen.pl/kosmetyki-naturalne/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malvva
według mnie najlepszą ofertę posiada sklep: http://www.minejo.home.pl/ kupiłam już u nich krem do twarzy, szampon i olejek z dzikiej róży dla mojego maleństwa i bez bicia przyznaję, że zwykłe kosmetyki w ogóle nie umywają się do tych naturalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chocoladinno
w poszukiwaniu ekologicznych i naturalnych nowości kupiłam kosmetyki flosleku z serii beECO - peeling solny z oliwą z oliwek i krem na noc. skóra bardzo dobrze znosi ich użycie, jej stan wręcz się poprawił. peeling jest świetny. pewnie długo jeszcze z tych produktów nie zrezygnuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jest ostatni dzień promocji na e-naturalne! jeśli zamówisz produkty do 100 złotych to dostaniesz na nie 5% rabatu. Powyżej 100 złotych 10 % :) Jeszcze 2,5 h ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata Biały
Naturalne szwedzkie kosmetyki - www.ori-konsultant.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIśka29
Ja mogę polecić Bio2You, bentley organic, pukka to są renomowane, i sprawdzone firmy. Ostatnio zamówiłam Koncjac Company, takie specjalne gąbki do skóry, które w składzie mają różne glinki itp. Ciekawa sprawa, możecie o tym poczytać tutaj http://tree-house.pl/pl/c/Kosmetyki/71/1/defa ult/1/f_producer_25/1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pukka
spamuję sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_wawa_8309
Jeżeli szukacie odpowiedzi na nurtujące pytania koniecznie musicie sprawdzić nowe profesjonalne forum zapraszam na http://forum.uradka.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mają chociaż certyfikat ecocert albo cosmebio??? Następna firma z chińskimi kosmetykami przywożonymi w kontenerach, która tylko własne etykietki dokleja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitbulla
Ja lubię praktycznie wszystkie kosmetyki które posiadają w składzie masło shea :) Cudownie pielęgnują i nawilżają skórę. L'Occitane ma w swojej ofercie świetną serię właśnie z tym masełkiem :) Uwielbiam ich kosmetyki a w szczególności kremy do rąk - stanowią świetne ukojenie w jesiennych i zimowych miesiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość picka
Ja używam produktów z olejkiem arganowym i kwasem hialuronowym. Na warszawskiej woli jest sklep negozio.pl. Mają tam La Vitte z tymi olejkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam olejek do kąpieli z witaminami A i E i olejem wiesiołkowym firmy GAL. Skóra po nim - jak niemowlęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniczka
jestem ze szczecina i ostatnio u mnie w miescie powstała nowa firma kosmetyków naturalnych clochee , zakupiłam sobie lekki krem nawilżający ich produkcji troche może z lokalnego patriotyzmu na początku ale teraz polecam każdemu bo jest genialny lekki ale bardzo intensywnie nawilżający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanada_ama
też go mam dostałam na święta od mikołaja, on jest mega. Ujędrnia praktycznie od nałożenia na twarz. PO tak dobrej jakości tego produktu jestem przekonana do kupienia jeszcze coś od clochee i mam nadzieje poszerzą swoja ofertę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnidło22
Polecam cukrowy peeling cynamonowy Clochee - do kupienia np. przez neta. Super wygładza ciało i nawilża tak, że balsam jest zbędny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×