Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fareleczka

KOSMETYKI NATURALNE

Polecane posty

Gość gość
Noo najlepszy to jest krem z Bajkalina sama natura a efekty przechodza wszelkie oczekiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowka
w ogole ostatnio widze takie bum na kosmetyki naturalne i olejki ale to super coraz wiecej osób wie co najlepsze dla nas. Clochee? nie słyszałam o tej firmie ktoś co wie wiecej na temat ich produktów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od niedawna używam kosmetyków Alteya Organics, i jestem bardzo zadowolona, mają super skład, ponad 99% organiczne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angee
ja wiem o clochee to że to kosmetyki naprawdę naturalne, posiadają certyfikaty i w ogole nawet opakowania mają przyjazne dla środowiska wiec coś dla zielonych maniaczek odpowiednie;) Cenowo nie należą do najtańszych ale można zaszaleć na pewno peeling jest wart swojej ceny na zimę go na pewno kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydełko
dopiero od niedawna interesuję się tematem kosmetyków naturalnych, bo po zmianie diety i rzuceniu palenia nadal coś z moją skórą było nie tak :( i potem na wielu blogach przeczytałam o tych wszystkich konserwantach, detergentach i silikonach i pomyśleć, że przez te wszystkie lata sama sobie to na twarz nakładałam! sprawdzę te marki o których piszecie, to Clochee widziałam jakiś czas temu w jakiejś gazecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenia 45 lat
ja polecam naturalne kosmetyki firmy tiande same zobaczcie na www.sklep.tiandeznatury.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz clochee ma nowy zapach tego peelingu, mianowicie mango ;) bo widzę że są tutaj jego entuzjastki. ja w tej chwili testuje inny peeling z czarnej oliwki też polskiej firmy bielenda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testuję właśnie Laverę. Mają cudowne zapachy (a tego nie można powiedzieć o wszystkich kosmetykach naturalnych). Ale polecam również włoskie kosmetyki I Provenzali i Pierpaoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia4545
Kosmetyki naturalne to w ogóle inaczej pachną niż te standardowe, ja zdecydowanie polecam wszystkim. A już najbardziej osobom z wrażliwą skórą. Bez parabenów, silikonów i innej chemii kosmetyki to ja kupuję głównie przez portal www.biotanic.pl . Mają tutaj produkty marki Biotanic, dość znanej i ogólnie cenionej. Warto tu poszperać. Pozdrówki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sensie, że jak inaczej pachną ? mi to biotanic w ogole nie jest znane, trudno cokolwiek tez w internecie znalezc ;/ wiec chyba troche nad wyraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaYyy
Kosmetyki naturalne pachną specyficznie masz rację, ale są producenci, którzy starają się to zmniejszyć do minimum. takie kosmetyki ma www.topdrogeria.pl upodobałam sobie ich jakiś czas temu i tylko tam robie zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotiiii_1
mi się tylko raz zdarzyło, że krem do twarzy nie pachniał jakoś super, ale np peelingi ktorych używam pięknie pachną, a maja naturalny sklad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sauna jest dobra dla skóry i ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po saunie mam tak czerwoną skórę twarzy :/ i ten efekt utrzymuje się dość długo :( nie wiem z czego to wynika... a na zapach naturalnych kosmetyków nigdy nie narzekałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka443
Od jakiegoś czasu kupuje kosmetyki na bazie branżowych rankingów jakości. Mogę na tę chwilę polecić tylko sklep www.perlanegra.pl w kategorii kosmetyków organicznych Alteya Organics. Miłe dla oka opakowania więc można komuś też prezent fajny zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość withallka
elastyna nie przejmuj sie, ja mam to samo po jakimkolwiek wysilku fizycznym. szukam peelingu z tej serii naturalnych kosmetykow, jak Ci sie sprawdzał ten z Clochee i Bielendy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyA88
miałam kiedyś jakiś peeling Bielendy, chyba coś z granatem i był dramat :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba oczywiste, że jeśli kosmetyk naturalany to ma być to kosmetyk taki przez siebie samego zrobionego. Inna opcja nawet nie w chodzi w grę. To normalna sprawa, że trzeba samemu coś zrobić i coś samej namodzić. Ja skorzystam z tych 2 pilingów i myślę, że będzie w miarę okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam zapraszam do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego www.bloomkosmetyki.pl oprócz asortymentu który już posiadamy w sprzedaży mogą Państwo również zapytać o sprowadzenie innych produktów w niższej cenie ;) na wszelkie pytania dotyczące produktów bądź pielęgnacji kosmetykami naturalnymi odpowiem mailowo ;) Pozdrawiam i zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzech69
A słyszałyście o kosmetykach Organic Series? Kosmetyczka mi je polecała i faktycznie są bardzo dobre. W składach mają same naturalne składniki, zero parabenów, SLS-ów, czy PEG-ów. Istotna jest także wysoka koncentracja składników aktywnych w ich produktach, a także próżniowy system opakowania, dzięki czemu kosmetyki się szybko nie psują, mimo braku konserwantów. W ofercie Organic Series znajdziecie zarówno produkty do twarzy, jak i do ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anecia54
Duży wybór naturalnych mydełek mają na stronie www.e-naturalne.pl. Sporo tutaj zakupów zrobiłam przez ostatnie kilka miesięcy. Wszystko naturalne, zdrowe dla skóry, ładnie opakowane, i co też ważne – szybko dostarczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jestem fanką kosmetyków naturalnych, przede wszystkim dlatego, że sa delikatne. Kremy i mydełka zamawiam online w tej aptece https://www.aptekaolmed.pl. Ostatnio bardzo mi przypadło do gustu mydełko Melos z miodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dwóch lat używam tylko naturalnych kosmetyków i nie wróciłabym już do drogeryjnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o takie rzeczy jak francuskie glinki – zielone lub czerwone, albo glinki wulkaniczne to dużo tego typu kosmetyków można kupić przez stronę www.e-naturalne.pl Bardzo fajne miejsce w sieci dla kobiet, które stawiają na ekologiczne, naturalne produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja proponuje miodowy balsam do ciała , bardzo dobrze nawilża:) i lekki krem brzozowy, można te kosmetyki zamówić np tu https://millaflux.pl/ fajny też jest miodowy peeling do ciała, skutecznie usuwa naskórek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli o mnie chodzi to na naturalne kosmetyki zdecydowałam się w sumie dość niedawno, ale to był dobry wybór. Skóra odżyła. W temacie sklepów to mam u siebie na osiedlu taki bardziej specjalistyczny sklep, ale też zdarza mi się zamawiać kremy czy olejki i toniki online na www.e-naturalne.pl Wszechstronna oferta, można dobrać w zasadzie wszystko co potrzebne przy codziennej pielęgnacji skóry twarzy i ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×