Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fareleczka

KOSMETYKI NATURALNE

Polecane posty

Gość gość

Jak masz naczynkową skórę, bardzo cienką to możesz spróbować  e-naturalne.pl/pl/p/Multi-Repair-Eye-Cream-intensywnie-regenerujacy-krem-pod-oczy-kofeina%2C-ceramidy%2C-kwas-ksymenowy/1159. To jest krem porównywalny do marek premium za 200/300 złotych, serio. Testowałam, oglądałam recenzje i większość blogerek kosmetycznych potwierdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam wszystkim super wegańskie kosmetyki proszę wejść na grupę i zobaczyć sobie 

https://www.facebook.com/groups/667024180660640/?ref=share

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi czy ktos z Was używal np wody różanej czy coś ? Bo ja mam zamiar, teraz sobie właśnie coś takiego zamówić.  Czy ktoś z Was używał kosmetyki femi ?  Widziałam, ze sa tam kosmetyki ekologiczne.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie takie głupie kochana. Jesli chodzi o mnie to zamawiam głównie przez internet. Mam kilka swoich sprawdzonych sklepów, w których kupuję. Jak:

mazidla

zrob sobie krem

zrób swój kosmetyk

czy tez biochemia urody

Jesli chciałabyś zaopatrzyć się z zlewki, różnego rodzaju bagietki ( jest to niezbędne) to najlepiej zorientuj się w sklepie ze szkłem laboratoryjnym: https://danlab.pl/nasze-produkty/urzadzenia-grzewcze/komory-klimatyczne/ - będzie o wiele taniej niż w sklepach z pólproduktami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bardzo polecam naturalne kosmetyki BOSQIE. Świetny skład, a działanie marzenie! BOSQIE Naturalne Prebiotyczne Kosmetyki do pielęgnacji ciała i duszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

według mnie to, co naturalne jest najlepsze. Wiele kosmetykow juz w swoim zyciu przerobilam i jak do tej pory najlepiej sprawdzaja mi sie te z Senelle. Maja bardzo dobre sklady no i co najwazniejsze- są skuteczne. Przy regularnym stosowaniu widac piekne efekty a cera promienieje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam olejku kokosowego z Nacomi do twarzy i mogę go polecieć z czystym sumieniem do problematycznej skóry 🙂 Mój mąż używa za to wegańskiego balsamu do brody frater juniperus, który kupuje na stronie DLABRODACZA 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny, odkąd używam naturalnych kosmetyków i odpowiednio dobranej suplementacji moja skóra i moje włosy odżyły. Dodatkowo mam dużo więcej siły i energii. Ja zamawiam wszystko ze strony lunain.pl = serdecznie polecam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj wiele jest dobrych polskich marek kosmetycznych, trudno jest tutaj napisać jaka firma ma najlepsze kosmetyki. Mam swoje hity od wielu firm

Jednak postaram się tutaj wypisać swoje hity z ostatnich miesięcy. Lubię szampony z yope i szampon pszeniczno-owsiany z sylveco, stosuję co drugi dzień, dzięki nim wyeliminowałam praktycznie przetłuszczanie się włosów.  Ostatnio kupiłam krem z Orientany ze śluzu ślimaka i też jestem zadowolona. Moim ostatnim odkryciem jest firma Resibo ( na tej stronie możesz przejrzeć sobie ich kosmetyki naturalne:  https://resibo.pl/kategoria/17/kosmetyki ), zaciekawiły mnie ich kosmetyki, składy super, mam obecnie ich olejek do mycia twarzy, jak również krem nawilżający na dzień. Ostatnio też odkryłam drogerie Silcare (muszę jeszcze rozeznać się w składach i czy na pewno to 100% pl), ale maja spoko ceny.   Krem pod oczy mam z Paese - bardziej maja rzeczy z wizażu, ale też PL marka. I również dbają o składy.

Z mydeł polecam Ministerstwo Polskiego Mydła oraz 4 szpaki, szczególnie kiedy mają promocje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie przerzucilam rok czy 1,5 roku temu w 100% na naturalne kosmetyki majac aktywny tradzik bliznowaty (mialam/mam go 7 lat) - pomoglo mi bardzo. Jednak polaczylam to z odstawieniem nabialu i glutenu i korzystalam z masci od dermatologa (najbardziej mi pomagaja retinoidy typu differin i rozex). Sama poprawa pielegnacji i wieksza swiadomosc uratowala mi skore i napewno niczego nie pogarszala. Konsultowalam moje wybory z zaufana kosmetyczka ktora robi cuda na twarzy i szczerze teraz mam 1 czy 2 max 4 pryszcze raz w miesiacu przed okresem a tak to nic i jestem zachwycona bo mialam naprawde straszne stany zapalne na calych policzkach 😉

Wypróbowałam wiele marek kosmetyków naturalnych, od siebie polecam zwrócić uwagę na IOssi, są to polskie kosmetyki naturalne do twarzy https://iossi.eu/ Mają świetne skłądy a dodatkowo spore promocje przed świetami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×