Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawskuńcia

POWERSLIM???

Polecane posty

Gość lodzianka
Ja chodzę do salonu Finesse na Retkinii w Łodzi - mają tam dwa urządzenia z serii PowerSlim!!! Kupon na pierwszy zabieg próbny dostałam na targach ślubnych w hali expo w styczniu. Poszłam w lutym na próbę było super - od razu poczułam się jak nowonarodzona! Ponieważ mam problemy ze stawami (zbyt duża masa ciała przez X lat), to wybrałam to urządzenie w którym się leży i ćwiczy - czyli ma się zabieg elektrostymulacji w podczerwieni. Jeszcze nigdy się tak nie spociłam ;-) Efekty rewelacyjne, kupiłam największy pakiet i już po 4-5 zabiegach znajomi zaczęli zauważać różnicę, a po 10 było super!!! Teraz ciąg dalszy spalamy najstarsze złogi. Salon chyba jako pierwszy w Łodzi wprowadził te urządzenia i mają swój patent na to jak to zrobić, żeby skutecznie odchudzić pacjentkę! Dodam, że dietę też dostałam i się jej stosowałam i takie tam. Warto pójść i sprawdzić. Wystarczy zadzwonić i umówić się na próbny zabieg i poprosić, że to na próbę - za free :-) Panie bardzo miłe, znają się na fizykoterapii i na odchudzaniu! Polecam :-) ps z tego co sprawdziłam, to są najtańsi w Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodzianka
zapomniałam podać adres: www.finesse.com.pl Pamiętajcie spytać o zabieg próbny - ja miałam kupon z targów w expo, ale bez tego też powinni się zgodzić :-) Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taisa
Dziewczyny ja chodzę na zabiegi elektrostymulacji w powerslim studio w łodzi na retkińska 64 już po 5 zabiegu widzę efekt a jak któraś na popękane naczynka to super się zamykają polecam jest naprawdę przyjemnie, nawet porozmawiałam z klientkami które tam przychodzą to sobie bardzo chwalą zabiegi mówią że są skuteczne i przyjemne, a jak uważacie że jest za drogo to najtajszą metodą odchudzania jest Mniej żreć i biegać chyba normalne że jak chcemy coś zrobić skutecznie to nie będzie tanio i tak uważam że jest cena przystępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anais Studio:) Zgadzam się to nowy salon ale bardzo dbają o klienta:) . Ulica piotrkowska 93 ( kolo sphinxa) hehe ...byłam byłam, skorzystałam z darmowego zabiegu w dniu otwarcia salonu i byłam bardzo mile zaskoczona zarówno obsługą jak i całym urządzeniem...salon miły i przestronny a co najważniejsze mają fajnie promocje nawet 50% taniej na karnety co się bardzo opłaca. Polecam platforme wibracyjną po power slimie:) rewelacyjnie rozluźnia mięsnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodzianka
@KaSSiulka1 jak dowiedziałąś się o otwarciu tego salonu na piotrkowskiej? kiedy otworzyli ten salon? ja pierwsze słyszę od Ciebie :-) ...zastanawiam się jakie mają doświadczenie? bo słyszałam już różne historie jak dla kasy ktos otwieral salon urody, kupowal jakies maszyny zatrudnial kosmetyczki i nawet nie wiedzial ze robi krzywde pacjentkom ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taisa
wiecie co dla mnie zabiegi jak robią salony za tanio to jest to bardzo podejrzane albo są gorzej wykonane i za mało nakładają preparatu lub inny tańszy ja bym się zastanowiła bo przecież ceny zabiegów w normalnej cenie z czegoś się biorą sprawa podejrzana !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metamorfoza Day Spa
Zapraszamy Serdecznie do Metamorfozy Day spa na Power Slim Active...Być może jeszcze sobie tego nie uświadamiasz, ale właśnie odkryłaś najprzyjemniejszy i najskuteczniejszy sposób na smukłą linię i piękną skórę! Pomyśl tylko jakby to było gdybyś mogła już za dwa tygodnie od dzisiaj ubrać się w swoje obcisłe stroje, w które teraz nie możesz się zmieścić. Wyobraź sobie te zazdrosne spojrzenia koleżanek na widok Twojej gładkiej i aksamitnej skóry, bez oznak cellulitu. Pomyśl, jakie to przyjemne być zadowolonym ze swojego ciała, czuć się pięknie i młodo. www.metamorfoza-spa.pl ul.Trakt Brzeski 62 05-077 Warszawa-Wesoła tel 22 763-20-90 PIERWSZY RAZ GRATIS!!! Przyjdź do nas i Sam przekonaj się o skuteczności tego urządzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAniaAAA
Wybrałam się do Anais Studio, Łódź, Piotrkowska 93 - fajne miejsce, mam po drodze z pracy;) Wypróbowałam tą polecaną przez dziewczyny elektrostymulację w Powerslim i muszę przyznać, że daje efekty! Byłam co prawda dopiero na 4 zabiegach ale poprawa jest widoczna - zmniejszył się cellulit i po ubraniach widzę, że są luźniejsze:) Teraz mam motywację, żeby regularnie chodzić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladzianka
Dziewczyny - czy Anais to się tu w autoreklame bawi? Sory, bo jak w ciagu 2 dni dostaje powiadomienie z roznych watkow o wpisach o Annais, to mysle sobie, ze to nie jest zbueg okolicznosci, tylko autoreklama :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAniaAAA
Pierwszy raz napisałam cokolwiek o Anais, nie jest to reklama ani antyreklama. Byłam, spróbowałam i podzieliłam się wrażeniami z potencjalnymi zainteresowanymi. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taisa
dobra niech będzie reklama lub nie w każdym razie ja chodzę do finesse na retkińską już drugi karnet sobie kupiłam po pierwszym w obwodzie brzucha mniej o 15 cm nie należałam do szczupłych osób w początkowej fazie zanim zaczełam zabiegi to żywej wagi 100kg po serji 10 zabiegów 7 kg mniej i łacznie brzuch, pupa i łuda 48 cm mniej jestem bardzo zadowolona i tam jest ta tuba na podczerwień to daje jeszcze lepsze i szybsze efekty polecam a jaka miła i fajna babka mnie ogsługiwała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wero.15
Mogę polecić Anais jeżeli chodzi o kosmetykę twarzy. Na ciało póki co nic nie próbowałam. Ofertę rzeczywiście mają ciekawą, więc może na coś się skuszę. Zwłaszcza, że tak zachwalacie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taisa
do AAniAA ja rozumiem że zachwalasz swój salon bo albo w nim pracujesz lub jesteś szefową ale dla mnie salon który reklamuje się na portalach grupowych i sprzedaje usługi za pół ceny to coś jest nie tak z salonem jak można wykonać usługę za pół ceny dobrze a pożniej zapłacić normalną stawkę ja rozumiem że poszukuje anais klientów bo jest kryzys tylko trzeba się zastanowić czy to tanio to znaczy w pełni wykonana usługa , bo jakoś szefowa z Retkińskiej z Finesse nie musi się ogłaszać z tymi zabiegami i tam trzeba czekać na terminy a jak się jest stałym klientem to też robi promocję jeszcze lepszą niż po zakupach grupowych . No i przedewszystkim jakie mam efekty wprost sama nie mogę uwierzyć że po 10 zabiegach jestem 2 rozmiary mniejsza i lokalizacja dobra nie trzeba martwić się czy mam gdzie zaparkować. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAniaAAA
Hmmm, chciałabym mieć taki salon ale to niestety nie moja branża. Cóż mogę powiedzieć w odpowiedzi na tyle jadu: jestem z Widzewa i wolę jechać do Śródmieścia niż na Retkinię, co jest oczywiste. Takie przepychanki niczemu nie służą, to klientka decyduje gdzie woli przychodzić i korzystać z zabiegów - decyduje lokalizacja, oferta, cena, obsługa - wszystko. W Anais mają tą przewagę, że ich oferta jest bardzo bogata, jeżeli nie mam ochoty na elektrostymulację po stresującym dniu wybieram masaż relaksujący lub jakiś zabieg na twarz. Ja osobiście jestem zadowolona i szczerze mogę polecić. Zarówno miła obsługa, wspomniana oferta, ceny, lokalizacja - wszystko mi odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taisa
Wspaniale że ogólnie polecasz zabiegi w Powerslim w jednym się zgadzamy, to żadne przepychanki, sory że cie uraziłam lecz ja też mam prawo zachwalać to miejsce do którego chodzę, oczywiście że lokalizacja dla każdego klienta będzie ważna jak i oferta a myślę że przedewszystkim cena i atmosfera ja również jestem zadowolona z oferty którą przedstawia Finesse wciąż się rozwija i dba o stałych klientów . Czyli obie jesteśmy zadowolone, Serdecznie pozdrawiam i życzę sukcesów i wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **Karolina**
Dziewczyny, jak fajnie, że Was znalazłam (a raczej Wasze opinie;). Słyszałam ostatnio od koleżanki o tym powerslimie, że skuteczne, przyjemne i w ogóle same superlatywy. Dlatego postanowiłam sprawdzić i zobaczyć czy to prawda. Chociaż skoro tyle osób zachwala to coś musi w tym być. Dzięki za namiary na powerslimy w Łodzi!! Na pewno coś wybiorę i dam znać za jakiś czas czy na mnie też to działa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie dawno skorzystałam z takiej usługi w Centrum Daring. Wiadomo że po dwóch razach ciężko mówić o jakiś wielkich efektach, ale byłam zadowolona bo czułam się dobrze i zrelaksowałam się. A teraz jakieś zniżki się zapowiadają więc jest jeszcze fajniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona_007
hej. czytalam wasze opinie o tym urzadzeniu i zrobilo to na mnie wrazenie. Przydaloby sie troche schudnac, zwlaszcza iz ostatnio sie troche zaposcilam. zastanawiam sie nad PowerSlim Active, Platforma Vibro Power, Kapsuła SPA Slim & Beauty oraz PowerSlim. czym sie roznia od siebie te zabiegi ktory wybrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti23
Cześć! Na PowerSlim Active ruszasz się i męczysz - jeśli lubisz to ok. Na platformie stoisz i się masujesz (trzęsiesz;), w kapsule leżysz, pocisz się i chudniesz, na PowerSlim podobnie. To tak w dużym skrócie. Próbowałam wszystkiego z wymienionych, największy efekt był po PowerSlim i kapsule - polecam. Możesz tez sobie poczytać więcej na www.anaisstudio.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e"ka
Dwa tygodnie , tj.6x40 minut i nic. ilość spalonych kalorii wg licznika na urządzeniu 1600,1500,1400,900,1120,1315,. Wielka ściema moim zdaniem.Ciało takie samo jak wcześniej.Na wadze żadnej różnicy.Na mnie to nie działa, trzebaby stosować do tego specjalną dietę -tak myśle.A dieta powoduje spadek masy ciała, same ćwiczenia zaś ujędrniają ciało po spadku po diecie .oto cała filozofia myślę,samo się nic nie zrobi jednak. Po 40 minutach wypocin strasznie chce się jeść -ja ćwiczę wieczorem a potem napakuję się na noc . I waga ani drgnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukałam opinii na temat powerslim i zaciekawiona waszymi opiniami postanowiłam skorzystać. Wspominałyście o dwóch miejscach - na retkinię jest mi zdecydowanie nie po drodze, więc wybrałam Anais na Piotrkowskiej. Salon fajny i przytulny , na pewno zapewnia intymność ,a to ważne ( dla mnie oczywiście), ale nie o tym mowa- wybrałam zabieg "płaski brzuch" ( na brzuszysku najbardziej mi zależy). Jestem bardzo zadowolona - na początku dziwne odczucia kiedy nie masz wpływu na reakcję swoich mięśni ale po 5 minutach można się przyzwyczaić :) Pani przychodziła i co jakiś czas zwiększałyśmy moc, godzinka zabiegu minęła bardzo szybko dla urozmaicenia mogłam obejrzeć film ("Z ust do ust")- połączenie przyjemnego z pożytecznym :) Po zabiegu czułam zmęczenie mięśni , czułam się lżejsza i naprawdę zadowolona. Wykupiłam w promocji karnet i korzystam :) Efekty powoli coraz lepsze (8 zabieg z 12) , (wiadomo ,że po jednym zabiegu 15cm w brzuchu mi nie zniknie) póki co jest mniej o 3,5 cm (dla mnie to dużo), spodnie są luźniejsze ,a ciało bardziej zbite, także polecam ! Jeżeli ktoś ma trochę czasu i ochoty warto spróbować . Pozdrawiam i dziękuję za zachęcenie mnie do wypróbowania powerslim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio u mnie w mieście jest oferta z Groupon'u właśnie na PowerSlim 5 zabiegów za 100zł. Wydaje mi się, że jest to dobra cena i spróbować można, tylko teraz pytanie do was: jak ten cały zabieg wygląda? tzn czy smarują jakimiś balsamami przed, czy trzeba się rozbierać do naga, ogólnie wszystkie procesy przed zabiegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) cena faktycznie bomba :) A jaki jest czas jednego zabiegu? bo widziałam w tych promocjach 30 min, 40min ?? Ja trafiłam na 60 min i takie wykupiłam. A jakie zabiegi konkretnie ?? Ja miałam elektrostymulację - trzeba było się przebrać w kostium kąpielowy dwuczęściowy (albo mieć bieliznę na zmianę), Pani założyła mi pasy(takie rozciągliwe) na brzuch dwa i na uda po dwa. Później pod te pasy wkładała elektrody posmarowane takim żelem jak do USG bezbarwnym i później uruchomiła maszynkę wybrałam programy jakie chcę mieć zrobione ( wybrałam odchudzanie i ujędrnienie). Z tego co wiem są różne zabiegi robione w Powerslimie z jakimiś mazidłami, zawijanie w folię, jakieś peelingi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka111111
Dziewczyny, korzystam z zabiegów w Powerslim w Łodzi od 2 miesięcy i przez ten czas schudłam 9 kg. Jak dla mnie to bardzo dużo. Co prawda do tego zero kolacji (ewentualnie niewielka do godz.18), zero slodyczy i zabiegi 2, czasami 3 razy w tygodniu. Nie mam efektu jojo, skóra jest napięta, gładziutka. Nic tylko się cieszyć:) Spróbujcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia Dubicka
Zastanawiam się czy takie zabiegi są bezpieczne czy czasem nie narażamy się na niepotrzebne naświetlenie organizmu. Ja stosuję tabletki odchudzające Forever Slim, można je kupić na allegro i po nich schudłam już11 kilogramów a zaczęłam brać 5 tygodni temu i jak dla mnie jest to bezpieczne a z tym naświetlaniem to nie jestem pewna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika32x1
Dziewczynki przygodę z Power Slim rozpoczęłam jakiś ponad miesiąc temu ,niestety w to urządzenie trzeba trochę wysiłku ale jest skuteczne ja zaczynałam przy wadze 72 czasami 74kg teraz jest to moje 15 wejście ale widac efekty skora rzeczywiście zrobila sie gladka no bardziej ujędrniona a nie jestem juz pierwszej mlodosci( wiecie jak to jest po dzieciach ) dzis waze 66kg no ale tez zaczelam sie inaczej odzywiac ..Moge z odpowiedzialnoscia napisac ze jestem zadowolona fakt trzeba przez 50 min czy godzinkę sie wysilić ale warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacjento
DARING = DĄBROWSCY Dąbrowscy Z.A. Sp.z o.o. ul. Gimnastyczna 2c 02-632 Warszawa tel 22 292 71 58 www.dabrowscymasaze.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×