Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawskuńcia

POWERSLIM???

Polecane posty

Gość SstElka stelka0@o2.pl
Hej :) muszę się pochwalić :D pisałam dawno temu, ale wracam do tematu:) po ostatnich zabiegach ubyło mi łącznie 6,5 cm w brzuchu i po 3 w udach :) Póżniej oczywiście przerwa, bo jak się już przestanie chodzić to zebrać się znowu jest ciężko, ale w końcu się udało w maju :) Do maja wróciło mi 1,5 cm w brzuchu, i w udach po 1cm :/ Wykupiłam ponownie karnet na powerslim i chodziłam dzielnie przez ponad miesiąc 2x w tyg. Łącznie 11 zabiegów, dodatkowo wykupiłam w promocji kapsułę spa (30 min seanse) łącznie 8. (kapsułę to tak dla odpoczynku po jakże wielkim wysiłku w powerslim) :D Nawet sobie nie wyobrażacie mojej radości kiedy ubyło kolejne 6 cm w brzuchu i po 2 w udach :D Normalnie kocham powerslim, gdybym mogła i miała miejsce w domku to kupiłabym i leżała tam non stop :D Dodam jeszcze, że diety nie są moją mocną stroną, ale delikatne ograniczenie słodkości i tłuszczu w jedzonku naprawdę pomaga :) dziewczyny polecam w 100 % :) To dzięki Wam znalazłam mój (już) ukochany salon na pietrynie:) Dziękuję bardzo , bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Dla mnie Pawer slim to wielka ściema.Wykupiłam 15 zabiegów wszystkie wykorzystałam.Nie nabierajcie się że schudniecie to nie działa.Te zabiegi polegają na tym że podłanczają pod elektrody i leżycie w kapsule gdzie jest strasznie ciepło.Moje zabiegi trwały 40 minut,pod koniec nie mogłam doczekać się końca,a dodam że lubię ciepło.Ciało może troszeczkę pozbyło się celulitu ale bez rewelacji.Ja wjęcej nie wykupie nawet 5 minut,moim zdaniem pieniądze wyrzucone w błoto.A te wszystkie rewelacyjne opinie o Pawer Slim to chyba piszą właściciele salonów w którym te urządzenia mają. Nie dajcie się nabrać tak ja ja!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxMACYxxx
Cóż, każdy wybiera salon gdzie mu po drodze. Ja jakiś czas temu też do takiego zawitałam (zachwalany przez was zresztą, w centrum Łodzi). Niestety nie byłam zadowolona z zabiegów w Power Slim. Zabieg w sumie to jedno a obsługa drugie a mi bardziej nie odpowiadało to drugie. Miałam wrażenie, że pani odbębnia swój obowiązek, chce szybko wyjść do drugiego pomieszczenia do komputera (pewnie siedziała w necie). Niby rozmawia, zadaje jakieś pytanie ale wcale nie słucha odpowiedzi. Wchodziła do mnie dosłownie na 5 sekund i fru. Te elektrody co chwila mi się zsuwały, więc nie działały tak jak powinny. Trochę sobie je poprawiałam ale bałam się, żeby mnie prąd nie potraktował. Innym razem była już inna pani (taka z loczkami na głowie) i wtedy było ok ale nie będę się przecież stresować na kogo trafię w salonie podczas swojego zabiegu. Dlatego dałam sobie spokój póki co z takimi przyjemnościami a jak mi przejdzie złość chyba wybiorę się do tego drugiego salonu, o którym pisałyście. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Tak sobie zaglądam tu co jakiś czas i czytam nowości :) Zdziwiona jestem, dla mnie obsługa bardzo fajna, ale wiadomo, że nie każdemu odpowiada to samo :) Ale to dobrze, w końcu jakby wszyscy to samo lubili byłoby nudno :) Ja zazwyczaj jak gdzieś idę to staram się umawiać do tej osoby, która mi najbardziej "podpasuje" :) Gdybym miała po drodze może spróbowałabym gdzie indziej, ale mam prośbę xxxMACYxxx jak już wypróbujesz inny salon daj znać jak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxMACYxxx
Hej:) Oczywiście, jeśli się w końcu zmobilizuję i dotrę, dam znać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAmciAA
Witajcie dziewczyny, moja przygoda z powerslim zaczęła się w wakacje jakoś na początku lipca, niestety efektów od razu nie widziałam dopiero po 6 zabiegach zaczęłam tracić centymetry. W karnecie miałam 11 zabiegów po wybraniu wszystkich okazało się, że w talii straciłam 4,5 cm a w udach po 2 cm, aż nie mogłam uwierzyć bo początkowo widziałam tylko że skóra zrobiła się bardziej jędrna. Któraś z Was wspominała że miała zabieg 40 minut ja zawsze miałam godzinny, może Cie naciągnęli (przy okazji podziel się opinią gdzie robią tak krótkie i bez efektów zabiegi żebyśmy w przyszłości tam nie trafiły). Trochę czasu upłynęło zanim mogłam sobie pozwolić na zakup drugiego karnetu ale w październiku ruszyłam znów z zabiegami więc po zakończeniu na pewno napisze o efektach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAmciAA
zapomniałam dodać ja oba karnety kupiłam w Anais na Piotrkowskiej i na razie jestem zadowolona, nie miałam żadnych dziwnych sytuacji, bardzo odpowiada mi klimat i opieka Pań tam pracujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internetowy
Byłam na power slim jest to hit bez przyszłości, nie daj się omamić szkoda kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidzia dzidzia
Byłam.Ale Ty nie idż na slim power to wywalone pieniądze, efektów nie zabaczysz .To jest omamianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniaa małaa
Powerslim to ściema ściema totalna ,moja noga więcej nie pójdzie tam gdzie to jest. Cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emikatajka
Urządzenie i Panie co przy tym urządzeniu pracują są świetne. Ale efekty z tego urządzenia są żadne dlatego odradzam Ci szkoda kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena krk
Witam. ja po 2 karnetach (40 wejsc 3 razy w tygodniu))na POWER SLIM ACTIV straciłam 5 kg bez zadnej diety!!!! Waga nie zachwyca ale cm poszły w oszałamiającym tępie. Brzuch -9 cm. Uda po - 4 cm. Bioderka - 11 cm :) Naprawde polecam- to nie zadne oszustwo ale trzeba byc cierpliwym efekty widac dopiero tak po 10 wejsciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden taki gośćgość
Idzcie na sex to jest najlepsze odchudzanie a powerslim to zabawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do krakowskiego centrum urody na stachiewicza. Jest kapsuła z dvd, mają filmy, seriale, muzykę relaksacyjną - można sobie coś wybrać:) podłączają elektrostymulację, robią liposukcję, ogólnie bardzo fajny salon z parkingiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EndiNox
NIE POLECAM - krakowskiego centrum urody na stachiewicza. Zero higieny, a do tego podszywają się pod innych na forach internetowych. To świadczy do tandecie tego miejsca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie! podszywają się pod innych na forach internetowych!!! Badziew!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg81
Dziewczyny, Ja jestem po dużej batalii.. 33 kg mniej. była pod opieka dietetyka + trenera. dodatkowo skorzytsałam z zabiegów z podczerwienia w kapsule power sli studio. Naprawde warto. Cena zabiegu nie jest niska - ale nic innego tak efektywnie nie zadziałało na mnie jak te zabiegi. Korzystałam z 2 miejsc w Łodzi, które oferują te zabiegi i róznica jest kolosalna gdy je porównuję -w wiedzy nt. urządzenia, przeciwskazań itp., w technice podłączenia elektrostymulacji, w podejściu personelu do osób z nadwagą i kompleksami (nie ukrywam że miałam hamulce przed rozebraniem się do bielizny z moją nadwagą). Gorąco polecam!!! W Łodzi na pewno warto udac się do Slim&Beauty na ul. Sienkiewicza. Telefonu nie mam przy sobie, ale osoby zainteresowane znajda na stronie salonu :) Trzymam kciuki za wszystkie osoby, które podjęły się walki z kilogramami!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alealea
do Meg81- wybacz, ale wiem że jesteś właścicielką tego salonu - więc daruj sobie taką reklamę. Trochę wstyd, żeby czegoś takiego się imać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
meg81 hahahha no to sobie zrobiłaś reklamę. nie ma to jak brać się za coś o czym się nie ma pojęcia (marketing) ahahhaha no i poszło w świat ;) szkoda mi Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również jestem tego typu że lepiej iść poćwiczyć na siłownie. Jestem osobą z niemałą wiedzą, skończyłam kiedyś nawet kurs instruktorski w http://www.profi-fitness.com.pl/ więc mówię z własnego doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg81
do alealea żałosne to sa osoby, które w każdej dobrej opinii na tym forum, czy jakimkolwiek innym doszukują się bycia właścicielem, pracownikiem danej firmy, a w negatywnej - konkuencji danego miejsca. Nie wierzysz- nie czytaj, nie korzystaj-nikt Ci nie każe. Było pytanie czy warto korzystać, czy to skuteczna metoda, więc napisałam - bo miałam okazję z tego korzystać i wszytskim, którzy się zastanawiają - polecam - bez względu gdzie mieszkają i z jakiego miejsca będa korzystać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem zdania, że najzdrowiej jest połączyć dietę z ćwiczeniami, ale ja akurat z racji problemów z kręgosłupem, mam wiele ćwiczeń wykluczonych. Czytałam Wasze wszystkie posty i opinie nt powerslim i zdecydowałam się. Ja skusiłam się ofertą na Groupon na powerslim studio (kapsuła) z elektrostymulacją. Wykupiłam 3 zabiegi - po takiej liczbie "jedynym" efektem była jędrniejsza skóra i redukcja cellulitu na tyle, że zauwazyłam ten efekt. Zdecydowałam się wykupić jeszcze serię 10 zabiegów godzinnych. Uwielbiam ciepło, więc leżelie było przyjemne. Pani, która podłaczała sprzęt poleciła wykonywać zabiegi conajmniej 2x tygodniowo, bądź nawet częściej- i tak też zrobiłam. Na ostatniej wizycie robiłam pomiary talli, bioder. Bez zmiany odżywiania udało się zgubić 3 kg, ale co ważniejsze - centymetry: talia-5 cm, biodra - 4cm. Byłam na tyle zadowolona, ze wykupiłam karnet na powerslim active (w środku jego jest maszyna do ćwiczenia) - super sprawa! Efekty też przyszły, tylko tym razem zrezygnowałam w ogóle ze słodyczy, cukru i niezdrowej żywności - w miesiąc kolejne -5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alealea
Do Meg: ja nie twierdzę, ze to nie działa, nie twierdzę też że tobie nie pomoglo i że wszystko zostało zmyślone, ba nawet potwierdzę że efekty po tych zabiegach są. Ja tylko mówię że ktoś tu jest właścicielem wyżej wymienionego salonu :) Tylko tyle. Koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, w Bielsku-Białej też jest PowerSlim Active w FABRYCE ENDORFINY na ul. 1 Maja 26 www.fabrkaendorfiny.com zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość difin
Dopiero po zabiegach kriolipolizy udało mi się schudnąć bez efektu jojo. Wcześniej nic więcej mi nie pomagało. Zrobiłam serię tych zabiegów w salonie Vici w Krakowie. Mają bardzo dobry sprzęt i co ważne - świetne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×