Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gabi sabato

MODNA GRZYWKA - dla kogo...???

Polecane posty

Gość gabi sabato

Nie wiem, czy to dobre forum, ale spróbuję, może ktoś doradzi... Od dłuższego czasu mam ochote na zrobienie sobie grzywki. Podobaja mi się takie gęste, proste, sięgające do linii brwi. Z tego, co widzę, teraz grzywki znowu wróciły do łask. :) No właśnie, tylko jest jedno "ale"... Mam buzię raczej drobną, podłużną, taką owalną, kości policzkowe zarysowane, ale bez przesady i do tego dość wydatny nos ("żydowski"). Czy do takiej twarzy pasuje grzywka??? A jeżeli tak, to jaka Waszym zdaniem byłaby najlepsza? I jeszcze jedno: czy grzywka zmienia jakoś optycznie twarz, tzn. np. powoduje, że wydaje się szczuplejsza/pełniejsza, oczy większe/mniejsze etc.? Please, help me, if you can. :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _lilka_
mi się wydaje że twarz jest jakby krótszami pełniejsza no i włosy puszczone luźno odwracają uwagę od nosa, nie jest on tak eksponowany to może być fryzura dla ciebie ale sprawdź przykładając sobie przed lustrem coś jak grzywkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi sabato
_lilka_ - dzięki za odp. masz rację, muszę spróbować przed lustrem. Szkoda, że w sklepach z perukami nie mozna przymierzac tych peruk, mozna by sobie dobrac idealną fryzurkę i kolor. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi sabato
zurawinka - o! fajna ta grzyweczka. Tylko ja bym ją lekko odgarnęła na bok, żeby sprawiała wrażenie, jakby była w takim lekkim nieładzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _lilka_
mi podobają się grzywki jak u solistki z Pussycat Dolls w najnowszym teledysku (tym z metrem, ulicami miasta) i Gwen Stefani (ten przedłużony paź blond)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wołek zbożowy
Ale czy grzywka pasuje do wydatnego nosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _lilka_
o, bardzo fajna grzywka tam u Muchy tyle że trzeba taką ściąć z dużej ilości włosów żeby była tak gęsta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi sabato
"Zauwazylam ze grzywki pasuja dziewczynom o wrednym wyrazie twarzy i tym co maja wieksze noski" To, wypisz wymaluj, ja. :classic_cool: :p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie
modna fryzura 11:03 aleee wiem ze nie pisze w temacie ale na innych niestety nie ma tyle osób i dlatego postanowiłam napisać na ogólnym. powiedzcie mi. jaka fryzyra jest teraz na topie? Te postrzepione juz chyba odchodza w sina dal. nie moge juz patrzec na pocieniowane, postrzepione fryzyrki. kazda panienka wyglada tak samo. czy macie jakies propozycje? ostatnio zauwazyłam że paż znowu wraca. czy tak? 11:05 na łyso najmodniej i kark koniecznie sobie rozbuduj,będziesz cool 11:07 aleee i co? ulzyło? 11:10 Minakszi Nie zawsze w modnej fryzurze będziesz fajnie wyglądać. Np. jak była moda na grzywki to obcięłam sobie taką i było koszmarnie teraz modne są naturalne kolory - rozświetlone brązy. Mam przed sobą bardzo wiele tajemnic. Czy zdołam je utrzymać? 11:15 aleee wiem ze fryzure dobiera sie indywidualnie ale jak do tej pory to zauwazyłam ze kazdy ma na jedno kopyto i to meczy. idziesz do fryzjera a on tnie od szablonu bo to trendi. koszmar. a ja kiedys scinałam sie na pazia i było ok. dlatego pytam 11:21 Minakszi Ja akurat mam włosy całkiem krótkie, tym razem dobrze obcięte. Ale miałam kilka takich fryzur, o których lepiej nie wspominać. Problem niektórych fryzjerów polega na tym, że tną tak samo wszystkich - 50-latkę tak samo jak 15-latkę. A ja nie chcę mieć włosów na półmęsko jak za prl-u tylko fajnie wystylizowaną fryzurkę! Paź chyba będzie ok bo mocne cieniowania już nie są na czasie, bardziej naturalne cięcia. Mam przed sobą bardzo wiele tajemnic. Czy zdołam je utrzymać? 11:27 aleee tak myslalam... dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, ze w kwestii grzywki trzeba się koniecznie poradzić fryzjera. Oni znają się na rzeczy, zdają sobie sprawę co komu może pasować, a co może na niektórych wyglądać kiepsko. Na siłę nie ma co się na co0ś takiego decydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ma się takie wyraziste rysy twarzy to grzywka powinna pasować, ale ciężko stwierdzić jak nie widzi się tego. Zgadzam się z tym, żeby iść do jakiegoś dobrego fryzjera i poradzić się. W dobrych salonach fryzjerskich są fryzjerzy-styliści którzy pomogą dobrać odpowiednią fryzurę, tak jak np tu: http://www.warszawa.berendowicz-kublin.pl/show.php?id=21=pl&m=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×