Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

minimonia

w którym dc badanie hormonów?

Polecane posty

mi się wydawało ze trzeba to jakoś rozbić, a gin mi kazał zbadać wszystkie hormony płciowe w 24 dc. miała tak któraś? czy taki wynik jest wiarygodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joella82
podnoszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko zależy od tego jakie hormony i w jakim celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joella82
po odstawieniu tabletek 1,5 roku temu bardzo zmieniła mi sie cera. Z suchej i bezproblemowej zaczęła być tłusta na czole ,nosie i brodzie i zaczęło mnie wysypywać szczególnie na czole. Do tego co 2 dni musze myć włosy choć kiedyś co 3,4 . Wydaje mi sie że to ma związek z hormonami i chcę na własną rękę to sprawdzić ale nie wiem które i kiedy. Dzieki za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze radzę odczekać minimum 3 miesiące bo żaden szanujący Twoje zdrowie lekarz - nie przepisze Ci niczego na uregulowanie tego stanu zanim nie będzie pewien, że organizm miał już swoją szansę na dojście do siebie.Zbadaj estrogeny w 3 dc ale jak już mówiłam - jeśli nie minęły 3 miesiące to jedyne, co lekarz Ci zaproponuje, to... terapię hormonalną tabletkami anty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, coś nie doczytałam, zrozumiałam, że brałaś tabletki od półtora roku temu i przestałaś teraz (pewnie przez późną porę, ehhh).Półtora roku to wystarczający czas by zbadać gospodarkę, w takiej sytuacji powinnaś zbadać estrogeny w 3 dc obowiązkowo (2-4 dc).Musisz też wziąć pod uwagę że organizm cay czas się zmienia i to, że teraz jest inaczej - nie znaczy, że jest źle. Źle jest, jeśli cera przetłuszcza się ponadprzeciętnie, bądź cierpisz na trądzik.Ja kiedyś też myłam co 3-4 dni włosy, teraz myję codziennie lub góra co 2 dni. po prostu zmieniamy się z roku na rok i niewiele czasem da się na to poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joellla82
Bardzo Ci dziękuję, zbadam sobie te estrogeny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×